Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Babam A2 Ehliyeti ve Motor almamı istemiyor ne yapmalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125 R ALACAK! ;)
    owwwwwwwwwwww! Siz ne yaptınız arkadaşlar. Askerden sonra mı? :S O kadar da bekleyemem. Önümde uzun bir sene var. Ehliyeti alıcam onda karar kıldım. Ancak motoru henüz almıcam. Yada babam daha fazla zora sokarsa. Gdicem kendi kazandığım para ile alıcam. Zaten birikmişim var. ;) Eğer işi biraz daha zora sokarsa gidip gözüne soka soka alacam o motoru. Ayrıca hem babamda karışamaz. Annem benden sorumlu olduğu için sadece onun onayı yetiyor... ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    ben 17 de hem motoru hem ehliyeti almıştım ancak babam da motosiklet kullanıcısıydı

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Benim babamda eski motorculardan ama askerden sonra 4 tekere dönmüş şimdi yeni motor alma planlarım var arabayı benim durumuma göre(zaman, mekan, tecrube, iş vs.) daha uygun görüyor...
    Ailenin fikirlerine saygı göstermelisin he çok ısrar edip "-ne halin varsa gör" diye tabirle motor almak isteyebilirsin ama arkadaşlarımında söylediği gibi senin yaşın 16 ve önünde nalet sınavlar var...Oturup bu gece düşün onlar sana motor aldığında senin sevincin mi daha önemli yoksa derslerinde başarılı olup aileni sevindirmen mi _? Hayırlısıyla Üniversiteye gidersin inşallah, bakarsın güzel bir süpriz yaparlar...Hayatta neler çıkar karşına ama hediye vermeden hediye beklemen için uzun zaman gerekiyor bunu bil...
    Sevgili kardeşim, herşey gönlünce olsun, hayatta başarılar...
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Motosikleti
    CBR 125 R ALACAK! ;)
    O zaman normaldir. Benmkide dolmuş şöförü ama anlamıyo işte halden. Anlatmaya çalışıyorum yine anlamıyor. Kardeş alnına ne yazıldıys o olur. Öleceksen motor ilede kaza yaparsın ölürsün araba ile de. Kurtuluşun yok...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)