Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vücutta Dengeyi Sağlayan Bileklikler

Motovento
    REKLAM ALANI
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    xD Power Balance Bilekligi Vee Gerçekten İşe Yarıyor Türkiyede Replikleri Çok Fazla Normali 70TL ve Bende MEvcut Danscıyım ve etkisi Çok Fazla
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zamanında ben bunu görünce uzun bi süre araştırdım internette.
    ilgili videoları izledim.negatif iyon nedir baktım ettim ve aldım.
    sonuçmu bende işe yaradı denemeden yorum yapmamanızı tavsiye ederim.
    gerçekten dengede bi artış sağlıyor.
    en azından artık daha kolay teker yapaıyom
    pisikolojik misikolojik bilmem işe yaradı bende
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

arkadaşlar bu konu hakında yazımı sizlerle paylaşıyorum. Lütfen insanları bu konu hakkında uyaralım.

http://www.tibbiyardim.com/denge-bil...zararlari.html

Dr. Ahmet Bahadır UÇAR

tibbiyardim.com editörü..

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş iyi güzelde kimmiş bu dr ahmet bahadır uçar
    branşı nedir.hangi sağlık ocağı doktorudur.
    bu konunun uzmanı pro.dr.ahmet maranki hocanın negatif iyon hakkındaki yazılarına
    bakmanızı tavsiye ederim.
    bu biletkiğin sırrı içindeki negatif iyonda.
    hologramında yada manyetik mıknasısında değil.
    ve çok basit negatif iyon ölçen makinalar var
    bilekliği kırıp içini açarak negatif iyonu göremessin tabi

hee bunun para amaçlı kar güden şarlatanlarıda yok değil.
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamiyle kandırmacadır.Bunu alan ve işe yaradığını savunan arkadaşlar az mantık üretin.Gerçekten böyle birşey icat edilseydi 70-80 liraya satarlar mıydı? Bari hemen kanmayın yada ne bileyim tipi güzel ondan takıyorum felan diyin.Zorla kendinizle dalga geçilmesini sağlıyorsunuz.
    Zurnanın zırt dediği yer. Azıcık kafası çalışana...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

sn kashmar ;

Eğer bu bileklik sizin dediğiniz gibi bir etkiye sahip olsa piyasadan toplatılır, insanların parası iader edilirmiydi ? 2. si Ahmet Maranki dediğiniz insan tıp doktoru değildir.

Ahmet Maranki 1956 yılında İnebolu'da doğdu. Liseyi İstanbul'da bitiren yazar ilk önce Tütün Eksperleri Yüksek Okulu'nu bitirip 1976 yılında stajını tamamlayarak devlet görevine başladı. 1969 yılından beri sporla yakından ilgilenen yazar, kara kemer, judo, tekvando, şhiatsu hocası olarak halen Güreş İhtisas Kulübü’nde Türk sporuna hizmet vermektedir.Liseyi İstanbul'da bitiren yazar ilk önce Tütün Eksperleri Yüksek Okulu'nu bitirip 1976 yılında stajını tamamlayarak devlet görevine başladı. Sırasıyla 1981 yılında İstanbul Üniversitesi T. Endüstri Mühendisliği'ni, 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Siyaset Bölümünde 'master'ını, 1990 yılında aynı bölümün Sosyal Siyaset Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri alanında doktorasını tamamladı

Peşinden gittiğiniz insan şifalı otlar satan ve bu konuda kitapları olan bir insandır. Yorum yapmayacağım kendisi hakkında çünkü şahsen tanımam. Bir insan televizyonlarda gazetelerde çıkıyor diye her söylediği doğru olacak diye bir kaide olduğunuda düşünmüyorum. Aynı zamanda kendi dükkanlarında da satılan bu ürün hakkında ne düşündüğüde umrumda değil. Ortada bir gerçek var ürün toplatılıyor ve insanların parası iade ediliyor buda sizin için yeterli değilse sanırım sizin için yapabileceğim hiçbirşey kalmadı. Umarım bidahaki sefere insanları ünleriyle verdikleri bilgilerle ölçersiniz. Saygılar dilerim. Bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bahadir258 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sn kashmar ;

Eğer bu bileklik sizin dediğiniz gibi bir etkiye sahip olsa piyasadan toplatılır, insanların parası iader edilirmiydi ?
    Bunu üreten firmanın yaptığı açıklama da zaten "bu ürünün kanıtlanmış bir işe yarar özelliği yok, eğer işe yaramadığını düşünüyorsanız paranızın iadesini yapabiliriz" şeklinde.

Ketchup nickli arkadaş ekran görüntüsünü eklemiş; http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2440233

Edit: Pardon, bir an işe yaramasaydı piyasadan toplatılırdı gibi okudum.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazen dengesizliğim tutar ama düz çizgide yürüyebilirim.

Benim ihtiyacım yok yani.

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Millet turkiyede saatilanlarin hepsi sahte;)))gercek olanlarininda ne kadar etkisi var tartisilir...iyonlu bolge sert vurulsugunda ses geliulyorsa ozaman gercekleeinden olabilir....paranizi kaptirmyn

Motosikleti
    nx4 falkon
    Arkadaşım internet üzerinden bu ve benzeri ürünlerin satışını yapan bir kurye firması sahibidir.Çalışanlara ürünleri sorduğumda hepsini denediklerini hiç bişeye yaramayan boş vaatler olduğunu belirttiler.Kırışık kreminden tutun zayıflama çayına aklınıza ne geliyorsa hepsi hikaye.Nette satılan saatlerden bi koli verdi arkadaş sağolsun 3 lira gibi rakamdan girişi varmış.Saat filan neyse de bişeye yarar doğru gösterirse kandırılmayın arkadaşlar.

Motosikleti
    Yamaha R1
    bunu kullanan bir arkadaşım ısrarla denge sağladığını iddia etse de ben kendimde hiçbir fark hissetmedim. uğurlu taşlara benzetiyorum bunları

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    bazı taşların iyi geldiğini biliyorum ve inanıyorum fakat bunu denemedim çok metediyorlar denemek lazım çoğu kişidede gördüm
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    125CC
    bende denemeden işe yaramadığını idda ediyordum dene dediklerinde de aptal bir şaka olduğunu düşündüm.

çünkü denemem için önce dizlerimi kırmadan parmak uçlarımla yere dokunmaya çalış dediler sonra bilekliği takıp aynısını. bende birisi bana arkadan şaka yapacak sandım :D arkamı duvara vererek denemiştim ilk seferinde parmak uçlarıyla dokundum bilekliği takınca yeri avuçladım.
    gerçek olanlar işe yarıyor.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R 2011
    Arkadaslar ben bu olayı arastırdım bu fırmaya acılan karsı davalar sonucu negatif iyonun vücut sağlıgı ıcın onemlı oldugunu fakat denge gıbı şeylerde bır etkısı olmadıgını kabul edıyor noter huzurunda yapılan testlerdede kanıtlanıyor bu tamamen psikolojik bi olay tabiki bence pahalı bırtane alıp bu psikolojiyle denge ve dikkatinizi arttırabilirsiniz :D

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    O testler tamamen aldatmaca üzgünüm arkadaşlar ama durum bu Olay tamamiyle psikolojik. Lütfen azıcık akıl mantık yürütün ve işe yaradığını birşeylere dayandırmayın.Denge tamamiyle iç kulak meselesidir ve bileğe takmakla denge menge sağlanmaz.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    başarılı bişey olsa bileğimize değil , ... imize takardık...

o yüzden böyle şeyleri ...inize bile takmayın
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Denge bilekliği hakkında fikrim yok ama fizik tedavi doktorumun önerdiği 1,5-2 TL lik saf mıknatıs taşlardan oluşan bir bileklik taktım...2 aydırda takıyorum.omzum ve sağ kolum sürekli karıncallanır felaket ağrılar çekerdim....nedir bunun etkisi diye doktora sorunca;vücutta ağrıya neden olan negatif elektiriği çeker faydası mutlaka faydasını görürsün demişti...valla şuan omzum kolum çok rahat hiç ağrımıyor...70 lira o denge bilekliğine verip faydası varmı yokmu şüpheleri yaşayacağınıza,benim size önerim hac-umre malzemeleri satan yerlere gidip bi göz atın bulamayan varsa ben alıp hediye edeyim...

arkadaşlar bu konu hakında yazımı sizlerle paylaşıyorum. Lütfen insanları bu konu hakkında uyaralım.

http://www.tibbiyardim.com/denge-bil...zararlari.html

Dr. Ahmet Bahadır UÇAR

tibbiyardim.com editörü..

arkadaşlar bu seferde size atv'nin bir haberini sunacağım

http://www.youtube.com/watch?v=qYszr...layer_embedded

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Redbull dan sonra dünyanın en büyük ikinci yalanı
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Dengesiz biri olarak Topic dikkatimi cekti..
    Ülem bu dalga sadece Türkiyedemi var diyerek Alaman sayfalarini karistirdim biraz..
    Birde ne görsem..
    Ülem buradada varmis bu meret..

http://www.runnerspoint.de/Suche/pow...FYkXzQodxj9O2g

39,90 dan 89,90 a kadar cesitleri var..
    Euro olarak tabiki..
    Ve gördümki buradada ise yariyor diyen kisiler var..
    Bu Almanlar bari salak olamaz deyip tam kendime birtane ismarliyacaktimki en ucuz olanini biraya vurdum..
    Ülem bu 39,90 a kac bira icerim diye hesapladiktan sonra hemen vazgectim..

Zaten benim Alkolle bir sorunum yok..
    Alkolsüz olunca basliyor bütün sorunlar..

Bu meretin kola, bacaga takilani bence cok ama cok sacma..
    Bunun bir yere sokulanini icat etseler daha basarili olur bence..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)