Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aileden Gizli Motor Almak ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    ailenden gizli bir şey sakın yapma dostum.

senin yaşındayken ben de aynı sorunları yaşadım. 35 yaşımda ehliyet, 38 yaşımda motosiklet aldım. neden o yaşa kadar bekledim dersen; öncesinde anne/babamı, sonrasında eşimi ikna etmeyi bekledim. bir de kendimden emin olmayı. motosikletin şakası yok; ben hız yapmayı ve yarışmayı seven bir kişiydim, artık olgunlaştığımı ve biriyle yarışmaya yada sürat göstergesinin sonunu görmeye kalkışmayacağıma emin olunca gidip motosiklet aldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Her an ölebileceğini düşünerek mümkün oldukça abdestli ve mümkünse gusüllü binmeye çalış bu biiiiiiiir,
    Ben senin yaşın x 2+1 filanım o yüzden sakkın haaaa sakın bu yaşta alayım deme 2 gün sonra motor aldım daha hızlı nasıl giderim modifiye nasıl yaparım diye başlıklar açarsın,
    ayrıca bu yaşta alacağın motorla önüne aniden ağaç çıkabilir!!! bir bakmışsın ki yol bitebilir!!! daş düşebilir, ayı çıkabilir,yer mucurludur kaygandır langadanak bir yere bindirebilirsin,sen iyisimi google dan birkaç motor kazası resimlerine videolarına bak azcık fikir edin,
    ayrıca anlayacağın şekilde anlatmak gerekirse ailenle ters gidersen Allah kabul etmez seni taş yapar beeeeele kalırsın ağzın bi tarafta burnun öbür tarafta daha motora binmeden motor çarpmışa dönersin demedi deme
    sen ve senin gibiler sayesinde apaçi müziği ve dansı müzik listelerini zorluyor,akıllı ol sol dişinle ye,eceline susama,bu türlü şeylerle başını ağrıtma,son pişmanlık fayda vermez,2 gün sonra sıkılır sıcacık havalarda montunu kaskını çıkartırsın merak etme sonra motorun üstünde yatmalar teker yakmalar ön kaldırmalar derken seni kimse tutmaz,16 yaşında ciddi ciddi efendi efendi motora bineceğini mi sanıyorsun,bence vazgeç bu sevdadan tek taraflı aşk seninkisi karşılığı yok
    'He who laughs last, was too slow to get the joke'::146::::145::::piloot::

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Ailenden gizli hora geçmez.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    haaaa yaş 18 değil 16 olduğuna göre ben x2+4 filan yapıyom heralde

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    38 yaşındayım bütün motorlarımı eşimden gizli aldım .. Ama sen dediğimi yap yaptığımı yapma.. Küçük bir motora kaskla binersen itiraz etmeyebilirler, önce onlara bilinçli olduğunu ispatlaman gerek. Ben de 17 yaşındaki oğlumun motora binmesini istemezdim.

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    38 yaşındayım bütün motorlarımı eşimden gizli aldım .. Ama sen dediğimi yap yaptığımı yapma.. Küçük bir motora kaskla binersen itiraz etmeyebilirler, önce onlara bilinçli olduğunu ispatlaman gerek. Ben de 17 yaşındaki oğlumun motora binmesini istemezdim.
    ??????? sana eski1 (-1) veriyorum daha da davosa neyin gelmiyorum,yaw arkadaşa ne yapması gerektiğini mi söylediniz,ne yapmaması gerektiğini mi? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu gibi olmamışmı biraz?16 yaş kafasıyla düşünüp bak kurubuzda öyle yapmış zaten demesin gider bir yere toslar vebali boynuna,demedi deme,bu yaşta insan işine geldiği gibi anlar veya çoğu zaman onu da anlamaz

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Ben 27 yaşında aileme karşı çıkamadım, onları ikna etmek için aylarca bekledim.. Ama onların rızası olduğunda huzurluca binebildim, başıma bişey gelirse şok yaşatmayacaktım onlara..
    Tabiiki sen bilirsin ama insanın her geçen yıl düşünceleri değişiyor ve bir anlık verdiği kararlarla hatalar yapıyor.. Ben de bekle derim, inan aile rızası olmayan her işte bi aksilik çıkıyo, gerçi sana ne desek boş geliyo şu an ama biraz daha zaman ver kendine karar vermek için!

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Ben motor aldıgımda 4 yıl aileme söylemedim..
    Üstelik 600 cc ile başladım (manyaklık parayla değilki..)
    kaza yaptım polis evi aramış ''oglunuz kaza yaptı şurdaki hastanede'' diye..
    Annem ''pis sapık deyip'' kapamış teefonu..
    sadece yaralanmıştım ya ölseydim..????
    birde çatlak bilekle 20 gün evdekilere belli etmeden(alıçıya aldırmadım çünki) yaşamak çok zor
    sana abi tavsiyesi kiralamya çalış olmadı kesin alacaksan ailenden güvendiğin birine kesinlikle söyle haberi olsun (ölürsen biri gelip cenazeni alsın..)..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaliteli bir bisiklet almanı öneririm.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Şuan tam olarak bende bunu düşünüyorum..
    Ehliyeti aldım..
    Yaşda geldi..
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    17 yaşını doldurduğunda ehliyet alabilirsin. Önce ehliyetini al, sonra motoru al. Ehliyetin ve tüm korumaların tamamsa ailen fazla karşı çıkmaz, izin verir.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    aynı durumda bir arkadaşım vardı.ailesi katiyen istemiyordu. gittik aldık motoru. ilk başlarda ailesine arkadaşımın motoru felan diyordu daha sonra alıştılar..hatta şimdi ailesi sıkı giyin üşüme felan diyor.

Motosikleti
    Honda Today 50 CC
    ailenin rızası olmadan sakın iş yapma ben birkere izinsiz trafiğe çıktım ehliyetsiz annem bana inşallah polis yakalar dedi bende inadına gittim sonuç kaza yaptım 2 bin tl masraf aileye ehliyette yok tabi bence izinsiz kalkışma bu işe
    HONDA TODAY 50CC

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)