Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal raptor 99/125/150 cc?? (Yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Arkadaşlar 5 yıl önce ehliyet aldım hep bi tutkum vardı motorsikletlere karşı ve sonunda maddi bağımsızlığımı kazanıp ucuz bir chooper almaya karar verdim. Piyasa da regal raptor'den çok bahsedildiğini duydum fiyat olarakta uygun kısmetse 4mart2011'de alacağım yalnız bi sorun var. Sadece kullanmayı sevdiğim motorlarla ilgili pek fazla teknik bilgim yok internet sitesinde görüpte 99cc olanı almayı düşünüyordum ve mağazada 150cc'liğin daha uygun ve alabileceğim bi fiyat olduğunu gördüm. Yani kısacası şuan regal raptor 99cc mi 125cc mi 150cc mi alsam diye kararsız kaldım. bana yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    99'luk bisiklet gibi neredeyse.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Hemen hemen. Otomatik vites zaten 80km/s zor yapıyor. Ama gene de güzel birşey

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı dj_space_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 5 yıl önce ehliyet aldım hep bi tutkum vardı motorsikletlere karşı ve sonunda maddi bağımsızlığımı kazanıp ucuz bir chooper almaya karar verdim. Piyasa da regal raptor'den çok bahsedildiğini duydum fiyat olarakta uygun kısmetse 4mart2011'de alacağım yalnız bi sorun var. Sadece kullanmayı sevdiğim motorlarla ilgili pek fazla teknik bilgim yok internet sitesinde görüpte 99cc olanı almayı düşünüyordum ve mağazada 150cc'liğin daha uygun ve alabileceğim bi fiyat olduğunu gördüm. Yani kısacası şuan regal raptor 99cc mi 125cc mi 150cc mi alsam diye kararsız kaldım. bana yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba??
    sakına 250 cc den düşük alma pişman olursun bu işle ilgili olarak beşiktaştbi usta var regal raptorun bayisi ancak sen nerdesin ona gore sana yardımcı olabilirim....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:45 ----------

adı ali usta telefon numarası 535 975 10 82 - 0212 327 72 83
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Bencede chopper alacaksan al bi 250 cc çift silindir. Hem titresim daha az olur. Hem çabuk soğumazsın. Ayrıca tehlikeden kaçmak istediğin zamanlar olacaktır. 250 cc ile gazı açınca çabuk kaçarsın ama küçük cc ile pek kolay olmaz. Ayrıca regalin 250 cc spider modelleride fena yakışıklı. Git bir bayiye yerinde bak motorlara, zaten 250 cc ye hasta olacaksın. Ayrıca hafifte bir motor kullanımı kolay hem başlangıç için ideal hem 1-2 seneden aşşa seni sıkmaz.
    Küçük cc chopper ile başlayan tüm tanıdıklarım bir ay sonra büyük motora geçmek istemiş. Boşuna al-sat yapma.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    250cc motorlara param yetmiyor malesef ={ Ben asgeri ücretle çalışan biriyim birikim falan yapamıyorum. 2.el almak gibi de bi prensibim yoktur illa 0 alacağım. Biraz kendimi beğenmiş gibi oldum ama motordan pek anlamadığım için 2.el alıp rezil olmak istemiyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    250cc motorlara param yetmiyor malesef ={ Ben asgeri ücretle çalışan biriyim birikim falan yapamıyorum. 2.el almak gibi de bi prensibim yoktur illa 0 alacağım. Biraz kendimi beğenmiş gibi oldum ama motordan pek anlamadığım için 2.el alıp rezil olmak istemiyorum.
    o zaman en doğru kararı sen veririsin
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

arkadaşlar, 100cc olan hakkında iki üç sorum olacak
    -motorlu taşıt vergisi varmı? ne kadar?
    -otomatik vitesmidir? (100cc lerin hepsi)
    -125 veya 150 cc olanlarda hiç otomatik vites varmıdır?
    -manuelmi otomatikmi iyi olur? teşekkür ediyorum
    saygılar

Motosikleti
    kle500
    anlayan birisiyle beraber gidip deneyerek de 2. el alabilirsiniz bence. ben öyle yaptım, ciddi fiyat farkı var sonucta 0 ve 2. el arasında.

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı yavuztrky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, 100cc olan hakkında iki üç sorum olacak
    -motorlu taşıt vergisi varmı? ne kadar?
    -otomatik vitesmidir? (100cc lerin hepsi)
    -125 veya 150 cc olanlarda hiç otomatik vites varmıdır?
    -manuelmi otomatikmi iyi olur? teşekkür ediyorum
    saygılar
    Regal raptor 100cc'de otomatik ve manuel ikiside var, benim gördüğüm otomatikti ve debriyaj kolu, sağ ayakta ki vites yoktu, bana eksik geldi xd diğerlerinde otomatik var mı bilmiyorum 125cc ve 150cc manuel'di gördüklerim.

125 cc alma çünkü çift silidir ve arkadaşta var 2.5-3lt diolar ama arkadaşınki 5 lt yakıoo alırasn 250cc all bi fark olmaz yakıtı pek bişi farketmiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)