Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Senin var ya ben ta ........!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Senin var ya ben ta ........!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=WX__D...eature=related

Arkadaş ben bana böyle bir araba çarpacak gözümü ancak hastahanede açarım adamdaki enerjiye bak yahu. Anında ayağa fırlayıp saydırmaya başladı vallahi güleyimmi ağlıyayımmı bilemedim.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco super 8
    abi bende k1200rs olsa ustunden gecerdım

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    adamın şansına resmen araba üstünde yuvarlanmış yere de yumuşak düşüyor ama adam yanık sesle bişeyler söyledi de anlamadım valla
    İkarus

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    lanet Olsun Öyle araba Söforlerine....
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Abi bence adam şoka girdi, eski bir video adam bence çok şanslı bırak kaskı atlet ve short ile motor sürüyor ve hir bir şey olmadı...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    3. Dünya ülkelerinde yeşil size yanıyor olsa bile kavşağa girerken kırmızıda geçen bir hayvanın olup olmadığına bakmak gerekiyor. Haklı ama ölü olmayı kimse tercih etmez çünkü.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Adam nasil bir kaza atlattiginin farkinda dahi degildi bence olay aninda. Azarilin mesgul anina gelmis bence
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    sürücü bayanmıydı

polemik yapmıyorum
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    video 2007 videosu ve bu video senede bir her farkedildiğinde konu açılır...biraz daha araştırmacı olmalısın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video 2007 videosu ve bu video senede bir her farkedildiğinde konu açılır...biraz daha araştırmacı olmalısın...
    Bir köfte ısmarlasam ve bu konu aramızda kalsa Metehancım
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir köfte ısmarlasam ve bu konu aramızda kalsa Metehancım
    zararlı çıkarsın..şimdi mete doymacasına diyecek,doyana kadar dükkan sahibi 2. şubeyi açacak,olan sana olacak...

hem konuyu ve son mesajı gören herkes pay isterse ne olacak??

mesela ben!!!
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Motosikletli nasıl ölümcül bir kaza geçirdiğinin farkına varmadan yaşadığı şok ile başlıyor kalaylamaya .Ne dediğini tercüme etsem herhalde hem banlanır hem ayıp etmiş olurum.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletli nasıl ölümcül bir kaza geçirdiğinin farkına varmadan yaşadığı şok ile başlıyor kalaylamaya .Ne dediğini tercüme etsem herhalde hem banlanır hem ayıp etmiş olurum.
    ahaha nece konuşuyoki muyo moyu kotuyo diyip duruyo
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaha nece konuşuyoki muyo moyu kotuyo diyip duruyo
    Espri yaptım ne dediğini anlamadım herkes gibi elbette,ama güzel şeyler söylemediği kesin.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

site kurallarına göre sadece Türkçe küfür mü yasak.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş modmusun nesin....?... Bırak da adamlar işini yapsın... Ondan sonra modlara giydirir durursun kekoro....

Bu video için çok tartışmıştık..Sonunda fake olduğu ortaya çıkmıştı.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı syclla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamın şansına resmen araba üstünde yuvarlanmış yere de yumuşak düşüyor ama adam yanık sesle bişeyler söyledi de anlamadım valla
    yinemi bayan sürücü ya yinemi abi olmaz böyle ya diyo

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Arkadaşlar motosikletçilerin yaşamı yasalarla korunmasını beklersek daha en az 5 nesil daha çok arkadaşlarımızın canı bedavaya çıkacak.
    Ne mi yapmak lazım.
    Ben yaptım ve benzer olaylarla (Her arkadaşım adına)Allah karşılaştırmasın. Yine karşılasırsam yapmaya devam edeceğim.
    Bakın ne yapmışım;
    İstanbul mahmutbey minibüs yolu üzerinde motosikletimi sağa çekmiş bekliyorum. Benim 10 mt. önüme gelip sağ tarafa yanaşan motosikletli kurye arkadaş cep telefonunu çıkartıp konuşuyor. Bu arada ikimizin arasına giren hatlı minibüs (İkimizin arasına gayet rahatça zorlanmadan giriyor. Yanı her iki motosikletçide durağı engellemiş değiliz.) yolcu aldiktan sonra duraktan ayrılmak isteyen minibüs şoföru içindeki yolculara ha kaltım kalkacam edası ile bir yandan kornaya diditliyor bir yandan biraz daha fazla yolcu kapabilmek için oyalanıyor. Derken duran kurye arkadaşa iyice sokuldu. Kurye yolun sağinda telefonla konuşuyor. Belkide garibim akşama evine götüreceği ekmek parasını kazanmak için teslim edeceği emanetin adresine ulaşmaya çalışıyor. Burasını çok net bilemiyorum. Bir sonraki durağa yetişmek için vakti daralan şerefsiz kuryeye resmen göre göre tamponu çaktı. Motosiklet ve kurye tepe takla yerde....
    Minibüs geri manevra yapıp kaçmaya niyetlendi fakat arkadan gelen korna sesleri ile geri gidemedi. Motosiklet ve kurye önüne yığılmiş olduğu için önden de kaçamadı. Bu arada etraftan yardıma koşanlara rağmen minibüsçü etrafın nabzini ölçmek için aracından inmedi. Zannediyorum yolcular zorladı ki minibüsün kapısı açıldı ve yardima inenler oldu. Bende mibüsçünün inmesini bekliyorum. Sabrim tükendi tükenecek inmeye niyetinin olmadğını anladığım an;
    Minibüse nasıl girdiğimi hatırlamam. Direksiyondan kuryeyi seyreden şerefsize öylesine kafa çaktım ki bacanağımın Almanya'dan hediye getirdiği NOLAN marka kaskın camı tuz buz oldu. Bende kaska güvenerek en az 1,5 ton şiddet oluşturacak güçle yerleştirdiğim için az kalsın bende hastanelik oldum. Oldu olacak direksiyonun başına yığılan serefsize birde sağ sol yumruk (Lise dönemlerinde aldığım boksorluk derslerinden arşiv yaptım) indirdim. İlerleyen dakikalar içerisinde ard arda gelen mibüsçülere karşi zayıf kalacağimdan bende tampon yememek için ara sokaktan taban yaptım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)