Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

500r i

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki gsr 600
    Selam arkadaşlar, KYMCO XCİTİNG 500Rİ marka motor hakkında bilgisi olan arkadaşım varmı acaba? Ne kadar yakar ne kadar gider Konforu nasıldır? Bu sorular karşısında beni aydınlatabilecek fikirleri olan arkadaşlarımın cevaplarını bekliyorum?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki gsr 600
    Bu model hakkında kimse bişe bilmior herhalde ?

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1FH4EiEPi

senin için böyle bişey buldum belki faydası dokanır .son olarak gsr sıktımı yahu ?
    İkarus

Motosikleti
    suzuki gsr 600
    Yok canım gsr sıkarmı hiç onun yeri ayrı. Birde bunun tadına bakalım Önceden 2009 karbüratörlü modeli vardı çok güzel bir makinaydı şimdi 500Ri modelini alıcam inşallah kullanan varsa ön bilgi almak istedim. Teşekkür ederim ayrıca paylaşlımın için..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Öncelikle sıfır alacaksan treni kaçırdın.Kısa bir süre öncesine kadar 500ir kampanyadaydı.13.000 civarı bi fiyattaydı.Şimdi 14.500 olmuş.Ama kymco bayilerini bi gezersen belki kampanyalı fiyattan verecek birilerini bulabilirsin.Şansını denemekte fayda var.Ben 1 yıldır xciting250i kullanıyorum.Heralde kymcoların kolay kolay arıza çıkarmayan sağlam motorlar olduğunu anlatmama gerek yok.Belki nette araştırırsan xciting500'lerin çok yaktığını okuyabilirsin.Seni yanıltmasın.Onlar eski kasa karbüratörlü modeller için geçerli.500ir enjeksiyonlu ve fazla yakacağını sanmam.Zaten 250 cc üstü maxiscooterların fiyatlarına bakarsak Tmax 30 bin küsür , burgman 400 23 bine dayanmış.Fahiş fiyatlar var ortada.İtalyanlar ve honda biraz daha makul fiyatlara sahip olsa da 250cc üstü alınacak en mantıklı maxiscooter kymco 500ir bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)