Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazaya Ramak Kala

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Arkadaşlar dün gece 23:00 sularında eve dönüyordum ! Ara bi cadde de sağlı sollu park edilmiş ve tek yön bir cadde anlattığım yer ve yaklaşık 1 km dümdüz bi yol ! hızım 40 civarı 2 taraflı park olmasına rağmen bir ekip aracı yolun sol tarafına yanaşmış farlar kapalı tepe lambası yanar vaziyette duruyor ! Pek önemsemedim ! Ve aynı hızla yanından tam geçerken yani aracın sağındayken aracın hemen sağ taraftaki ara sokağa doğru manevra yaptığını gördüm! Frenlesem muhtemelen ön tam orta kısmından araca vuracaktım ! Gazı açtım birden zaten 1 saniyelik bir olay ! korna korna gaz verdim araç eylemini devam ettirdi ve ekip aracının ön tampon sağ köşesi motosikletimin plakasına ufak bi sürtme oldu k hızım 50 civarıyken motor yalpalamaya başladı Toparladım allaha şükür yatırmadan motoru ! kaskımı çıkarıp bağırmaya başlayınca ekip arabasındakilere doğru araçtan indiler ve hergün gördüğüm selamlaştığım bi polis ağbimiz çıktı araçtan ! ama yinede tepkimi koydum ve özür dilediler ! 1 anlık dalgınlıkları canımdan bile edebilirdi beni ! Umarım okuyan motorlu taşıt kullnıcıları biraz daha dikkatli olur !

tekeriniz düz bassn selametle
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    geçmiş olsun kardeşim

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    geçmiş olsun maalesef ülkemizdeki bazı polisler kendilerini herşeyden üstün zannederek sorumsuz ve umursamayan davranışlarda bulunabiliyorlar.

Motosikleti
    ooo viraGOO
    saolun arkadaşlar ! Normalde bu tür olaylarda agresif bi yapıyla yaklaşırım ama özür dileyip hatayı kabullenmeleri en azndan bişiyler kazandırdı !
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)