Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KGS alacağım ama hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    merhaba arkadaşlar motorum için kgs alacağım ama hangi banka uygundur avantajları dez avantajları nedir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yakında cbf150
    Zıraatınkini alabilirsin...

İş bankasından KGS özellikli maximum kredi kartı çıkarttım, süper bir olay, Kgs bakiyesi azalınca Kredi kartından Kgs bakiyesine otomatik 20 TL para yüklüyor.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bunlara gerek yok Bank Asyaya git dıt kart al hiçbirşey yuklemıyor dırek kredıkartına gecıs ucretı yansıyor. Arabam için ayrı ek kart motorum ıcın ayrı ek kart cıkardım ıkısı ıcınde kullanıyorum. Super bişi
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

O banka hangisiydi yaa, hani şu faizsiz bankacılık deyipte 12 ay vadeli 10.000 TL Kredi çektikten sonra vade sonunda toplamda paranın 12.000 TL olarak geri ödendiği bankalardan birimi ?

syglr.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    bankalarla ne uğraşıyorsun arkadaşım. Shell istasyonlarında kgs kartı bulabilirsin. Her istasyonda olmuyor ama bankayla uğraşmaktan iyidir. Hem kgs olarak hem de akaryakıt aldığında puan biriktiyorsun ilerde o puanları akaryakıt alarak kullanabilirsin. Kgs içine ne kadar yükleme yapmak istiyorsan istasyonda yükleme gerçekleştirebiliyorsun. Kgs alırken sınıf olarak "6.sınıf" ayarlatmayı unutma.

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Bankalara hiç bulaşma, git köprüdeki KGS satış dolum yapan gişelerden al.
    Sebebi şu lütfen dikkat ediniz. Bankadan aldığın KGS bitince köprüde dolum yaptıramazsın, yapmıyorlar. Köprüde sadece karayollarının sattığı kendi KGS lerine dolum yapılıyor. Dolayısı ile ola ki kartın içi boş köprüde yada otoban girişinde kalmışsan, hadi birdaha yeni KGS al bakalım derler. Benim arabanın torpido gözünde iki tane Motorun ruhsatının içinde bir tane, toplam 3 adet KGS kartım mevcut.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı speirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bankalarla ne uğraşıyorsun arkadaşım. Shell istasyonlarında kgs kartı bulabilirsin. Her istasyonda olmuyor ama bankayla uğraşmaktan iyidir. Hem kgs olarak hem de akaryakıt aldığında puan biriktiyorsun ilerde o puanları akaryakıt alarak kullanabilirsin. Kgs içine ne kadar yükleme yapmak istiyorsan istasyonda yükleme gerçekleştirebiliyorsun. Kgs alırken sınıf olarak "6.sınıf" ayarlatmayı unutma.
    Ben 1. sınıf aldım daha doğrusu motosiklet için dedim 1. sınıf verdiler. 1. sınıf hangi araçlar için?

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1. sınıf aldım daha doğrusu motosiklet için dedim 1. sınıf verdiler. 1. sınıf hangi araçlar için?
    binek otomobil grubu
    sanırım motosiklet ile aralarında 0,25 kuruş fark var ödeme esnasında
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motosiklet köprü geçiş ücreti 3.00 TL Otomobil 3.75 TL
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.sınıf otomobiller için. shell den aldıysan çalışanların araç gruplarının hangi sınıf olduğu hakkında bilgilerinin olduğunu zannetmiyorum. En azından ben kgs kartımı alırken denk geldiğim kişiler bilmiyordu. Kartımı alırken özellikle "motosiklet kullanıcısıyım 6.sınıf olarak ayarlayın" dememe rağmen, kgs kartını 5.sınıf olarak ayarlamış. Bunu da otoyolda 1.5 lira ödeyeceğim yere 5 lira ödeyince anladım. İstasyona sonraki gittiğimde kartımı aldığım bayan çalışanı aradım fakat bulamayınca sinirimi içime attım. Diğer kasadaki çalışandan kartımı 6.sınıf olarak ayarlattım. Aşağıdaki verdiğim linkte ayrıntılı bilgi mevcut.

http://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/S...ollar/KGS.aspx

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankalara hiç bulaşma, git köprüdeki KGS satış dolum yapan gişelerden al.
    Sebebi şu lütfen dikkat ediniz. Bankadan aldığın KGS bitince köprüde dolum yaptıramazsın, yapmıyorlar. Köprüde sadece karayollarının sattığı kendi KGS lerine dolum yapılıyor. Dolayısı ile ola ki kartın içi boş köprüde yada otoban girişinde kalmışsan, hadi birdaha yeni KGS al bakalım derler. Benim arabanın torpido gözünde iki tane Motorun ruhsatının içinde bir tane, toplam 3 adet KGS kartım mevcut.
    Kim uğraşır KGS'ye gişeden para yükletmekle ? . Otomatik ödemeli Garanti KGS aldım çok rahat ettim. Kendi kendine yüklüyor, hiç kafama " acaba kaç para kaldı" " yanımda para varmıydı" gibi sorular takılmıyor. En kötüsü karayolları kgs bence..

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    ya kredi kartına bağlı, kontörün bittiğinde otomatik yüklenen bir kart; veya karayollarının nakit kgs kartından al. bunun dolumunu direkt köprü gişesinden yapabiliyorsun.
    öbür türlü banka şubesine git, sıra bekle, sürekli kaç kontörün kalmış takip et, uğraşırsın...

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Tüm arkadaşlara teşekkür ederim kararım garanti bankasından oldu otomatik dolum yapıyor hesap ve kredi kartıda vardı zaten sanırım iyi oldu )

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Kredi kartından mort olduğunuzda sorun çıkabiliyor,iç cebimde yedek bir 10 liralık shell kart duruyor her zaman.
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)