Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 cc cup

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhab arkdaşlar biliyorum herkez motosiklet soruyor ama ben cup almak istiyorum 125 cc cin malı 0 varsa tercih hangi marka ve modeller var bildiginiz kullandıgınız biraz bilgi verirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhab arkdaşlar biliyorum herkez motosiklet soruyor ama ben cup almak istiyorum 125 cc cin malı 0 varsa tercih hangi marka ve modeller var bildiginiz kullandıgınız biraz bilgi verirmisiniz
    100cc bence daha mantıklı.ben ikinci el plakalı çantalı 3000kmde tüm evrakları sorunsuz olan motorumu(yuki kral paşa100cc cub) 1000 liraya aldım.sıfır alsam 2000lirayı geçerdi.
    bu motoru alınca insan daha bi binti oluyo.bir yıllık vergi parasına yaklaşık 1000km yol yaparsın.maksat 100 ve üzeri süratlerse bu tarzdan vazgeç senin için tehlike yaratır. cub motorların içinde ayrı bi sınıf ve emin ol gariban motorudur.gençsen artislik yakmak istiyosan farklı bi model seç derim.ben işe gidip gelmek için aldım.hafta sonları arkadaşlarla arabayla takıldığımdan sorun olmuyo şimdilik

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    modenasın 125 cc çok harika cup motoru var devir göstergesi mevcut kalitesi diğer ürünlerden iyidir

Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    illa çinlimi olacak_?

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    honda innova derim ben cup ların en saglamı..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    loading...
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modenasın 125 cc çok harika cup motoru var devir göstergesi mevcut kalitesi diğer ürünlerden iyidir

Almaya Kalksa Bu Motoru Türkiye'nin Neresinde Bulabilecek Bu Arkadaş?Lütfen Mantıklı Yazalım.Yön Verici Olsun.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda innova derim ben cup ların en saglamı..
    arkdaş çin malı diyor eğer öyle demese bende innova yı söylecektim hatta temiz bir c90 da kötü olmaz

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaş çin malı diyor eğer öyle demese bende innova yı söylecektim hatta temiz bir c90 da kötü olmaz
    aynen... belki çinden vazgeçer düşüncesiyle deyiverdim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almaya Kalksa Bu Motoru Türkiye'nin Neresinde Bulabilecek Bu Arkadaş?Lütfen Mantıklı Yazalım.Yön Verici Olsun.
    benim arkadaşımda var bunun türkiyede ki fabrikası manisada hatta.
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Dostum kendi kullandığım motoru tavsiye ederim.Gerçi şu anda yamaha cryptona geçip orada kalacağım.2500 km civarındayım.Herhangi bir sorun yok.Görüntü dersen gerçekten herkes beğenir.Ben de motosikletimi satacağım.Markası motosan tr-125.Ne malı diye sorma. Çünkü çok karışık.Parçaların bazıları çin,bazıları malezya.Motosiklet 130(Göstergede görünen) yaptı bir iki kez.Ama navigasyonla yaptığım ölçümlerde 15 km fazla gösterdiğini tespit ettim.Hız meraklısı olmadığım için böyle takıntılarım yok.Ama şöyle diyeyim.Torq olarak gerçekten tatmin edici.İstersen özelden mesaj at detaylı bilgi vereyim.Ama grenaj parçası bulmakta zorluk çekebilirsin.(Bisan lifan,kanuni x,kanuni tigrina gibi motosikletlerin dış görünüşleri birbirine benzer ama bu öyle değil.)Kaza yapmadığın sürece hiç bir sorun yok.Diğer parçalar aynı.
    Motorda burada arkadaşım.
    http://www.motosiklet.net/forum/test...-tr-125-r.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)