Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motorumu sattım hem kurtuldum hem üzüldüm:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şaka makinası ne ki?eski pejo culardan kim kaldı bende daha ne isimler var zaten motor alan daha ilk gün depo daki yazıları söker onların yerine değişik şeyler yazardıi şowmen kayıp ruh fırtına gohst kara yılan gibi o zaman dijital makina yoktu o yüzden çekip saklayamadık yani fotoları
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    valla apacilik falan bi yorum yapamicagim ayna kullanmak yada kullanmamak onun tercigi belki ufak bi ayna olsa fena olmayabilirdi ben aynasiz rahat kullanamiyorum bi eksiklik hissediyorum fakat enes icin bi problem yoksa o bizi ilgilendirmez bu arada motoru gercekten hos yapmissin insallah ybr yide bole guzel bi sekilde gorsel biseyler yaparsin yeterki sacma hareketler yapipda kendini sakatlama
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Hayırlı ugurlu olsun, Ybr zamanla senı tatmın etmeyeceketır, bellı bır sureden sonra cc yukseltmen gerekebılır

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bende Şaka Makinası'nın facebook üzerinde hayranıyım.Trafiğe ve diğer insalara zararı olmadığı sürece istediklerini yapabilirler.
    Motosikletin çok güzelmiş ama YBR 125 ESD al ve sakın aynalarını sökme.Çünkü YAMAHA bunlar gibi dandik değil YBR her yerde kendini gösteriyor.Benimde aynalarım yok ve o şekilde alıştım.Hep çift makine MOBiYLETTE / PEUGEOT 103 falan kullandım.Onlarda da ayna yoktu.1 2 kere ayna takılan demirim kırıldı motosiklette bende alıştığım gibi kullanmaya başladım.YBR ESD 125'de sıfır vibrasyon olduğu için ne görüntünü engeller ne de sökmen gerekecek bir durum yaratır.Hayırlı Olsun.
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaş bu konuda bi yorum yapardım ama çok ağır olur
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Ybr
    Apaçi ne alaka ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:50 ----------

Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes_007 için çoklu üyelik uyarısı geliyo sanki

Enes_007 ile gökhan007 aynı bilgisayarı kullanıyorlar bir açıklama beknenecek bu kişilerden :D :D
    Çok değşik düşnyrsn enesn motoru ben aldm sonuna 007 koyanlar aynı pc kulnmak değişik

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı gökhan007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apaçi ne alaka ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:50 ----------

Çok değşik düşnyrsn enesn motoru ben aldm sonuna 007 koyanlar aynı pc kulnmak değişik
    sattığım arkadaş gökhan bu moderatör baksın aynı IP üzerindenmi bağlanıyor.
    komiksiniz
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Ybr
    walla burda büyük olupta motoru olpta enes kadr motorunun değerini blen olduğunu sanmyrm çok tmz motor harbden inş aldığı motorda oyle olur )

komik düşünce hayranm bu milletin düşünme yeteneğine

Motosikleti
    Alıntı gökhan007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla burda büyük olupta motoru olpta enes kadr motorunun değerini blen olduğunu sanmyrm çok tmz motor harbden inş aldığı motorda oyle olur )

komik düşünce hayranm bu milletin düşünme yeteneğine
    inş gökhan sağol.alan memnun satan memnun
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Aynalardan konu açılmışken yaşadığım bi olayı anlatayım. Motosikletimin arıza yaptığı ilk günlerdi. işe yürüyerek gidip gelecektim. yarım saat felan.. arkadaşımın dükkanına uğradım. al dedi benim bisikletle git dedi. tamam dedim.
    Bindim bisiklete gidiyorum, 50 metre sonra arkadan bi aracın geldiğini duydum birde kornaya bastı, ben sanki motosikletteymişim gibi direksiyonun sağına soluna bakıyorum, aynadan bakıyim kimmiş dedim.
    Deyiş o deyiş baktım ayna yok O zaman anladım aynanın alışkanlığını..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    şaka makinalarını seviyorum ya.
    kendilerine göre tarzları ve stilleri var.
    kurun daha düzenli bir motosiklet birliği sizide sevelim.
    gençlerin önünü kapatmamak lazım.
    What goes around, Comes back arround...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enes motorun son hali mi? Sormak istediğim ayna var mıydı? Eğer yoksa sakın savunma yapma arkadaşım adamlara kozu vermişsin. Ybr tekrar hayırlı olsun rengine desenine yazısına kimse karışamaz ama aynaları sökersen olmaz dostum...
    112ciyiz

Motosikleti
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes motorun son hali mi? Sormak istediğim ayna var mıydı? Eğer yoksa sakın savunma yapma arkadaşım adamlara kozu vermişsin. Ybr tekrar hayırlı olsun rengine desenine yazısına kimse karışamaz ama aynaları sökersen olmaz dostum...
    biliyorum abi en yakın zamanda KOSO ayna siparişi veriyorum

Motosikleti
    Derbi Senda SM
    Arkadaşlar olaylara hemen apachi, kırmançi, maganda yaftası takarak yaklaşmayalım lütfen. Bu kardeşlerimiz iki teker sevdalısı belli ki ve de sahip oldukları motorlara gönül verdikleri için birçok şekilde uygulamalar yaparak (ayna sökmek, abart egsoz, kask takmamak gibi güvenliği riske atan ve toplumu rahatsız eden uyg. hariç) araçlarını kendilerine daha özel hissettiriyorlar. Fakat kabul edersiniz ki; onların beğendiği şeyler herkesin gözüne güzel görünecek diye bir mecburiyet yok. O bölge halkının kültürü bu yönde demekki. Zevk, renk tartışılmaz olayı..

Bir de olaya şu açıdan bakmaya çalışalım. Bu arkadaşlarımız iki teker yerine kötü alışkanlıklara sahip olsalar, hem toplumu hem kendilerini bataklığa sürüklüyor olsalardı, o zamanki durumla bu durumu kıyaslayabilir misiniz? Yargılamadan önce biraz daha geniş düşünerek olumlu bakmaya çalışalım bu olaylara...
    [B][I]Ölüme değil, ölene dek...[/I][/B]
    Alıntılar;
    [I]'4 teker bedenimi,iki teker ruhumu taşır'[/I]

Motosikleti
    Tvs Apache
    Kardeşim motosikletinin aynalarını sökse anahtarını alırım. Haricinde her koyun kendi bacağından asılır, asılıyor nedesek boş gibi değişen birşey yok.
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

Motosikleti
    Alıntı Kapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar olaylara hemen apachi, kırmançi, maganda yaftası takarak yaklaşmayalım lütfen. Bu kardeşlerimiz iki teker sevdalısı belli ki ve de sahip oldukları motorlara gönül verdikleri için birçok şekilde uygulamalar yaparak (ayna sökmek, abart egsoz, kask takmamak gibi güvenliği riske atan ve toplumu rahatsız eden uyg. hariç) araçlarını kendilerine daha özel hissettiriyorlar. Fakat kabul edersiniz ki; onların beğendiği şeyler herkesin gözüne güzel görünecek diye bir mecburiyet yok. O bölge halkının kültürü bu yönde demekki. Zevk, renk tartışılmaz olayı..

Bir de olaya şu açıdan bakmaya çalışalım. Bu arkadaşlarımız iki teker yerine kötü alışkanlıklara sahip olsalar, hem toplumu hem kendilerini bataklığa sürüklüyor olsalardı, o zamanki durumla bu durumu kıyaslayabilir misiniz? Yargılamadan önce biraz daha geniş düşünerek olumlu bakmaya çalışalım bu olaylara...
    ilk defa böyle mantıklı bir yorum aldım.allah razı olsun abi senden keşke herkes sen gibi düşünebilse.burada bir vurana 10 vuruyorlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)