Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arkadaşlar bi sorum var ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 62 tl yazdım fakat cezalar yükselmiş olabilir. Polisten kaçan arkadaşlara gelen ceza genelde 62 tl oluyordu.(full modifiyeli arabayla polis görünce gazlıyorlar: )

@Sempatikturk arkadaşım kötü örnek ten örnek olmaz ve örnek alınmaz. Bu nedenle olmuş hataları örnek göstermemek daha mantıklı. Ha hatayı göstermezsek insanlar nasıl doğruyu öğrenecek diyebilirsin fakat motosiklet kullanma yetisine sahip herkes doğruyu seçebilecek kabiliyettedir zaten.

Eyvallah dostum ! Olmaz tabi orası tartışmasız bi durum! Ama bu başlığı açan arkadaş 19 yaşında bi arkadaş sadece bunun için üzerine çok fazla gidilmiş diye düşünüyorum ! Kardeşimiz hatalı ama hatalı olduğunu anlatmanın başka yöntemleri de var ! bunu biraz farklı algılamak gerekir! Bi insan bi hata yapar ve yardım istediği fikir istediği insanlar da ona seslerini yükselterek giderse bu insan içimizden uzaklaşır yine yapmak istediklerini yapar belki hatalarını tekrarlar! içimizden biri neticede arkadaşta ! Onu bu siteden soğutmayalım ricam bu! Sadece bu değil biçok şey öğrenicek ve çevresine de lanse edecektir belkide bu arkadaş! Belkide kendi yaptığı hataların bilince olup başalarının bu hataları yapmasını önlliycek bilemeyiz! ama cidden böle sert tepki göstererek olmuyo bu işler ! Önerilerimiz kırıcı değil yapıcı olsun. amaç bu değilmi

İYİ SÜRÜŞLER !!
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Qm 250
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum kendin için bir iyilikyap,birdahaki sefere umarım böyle birşey olmaz;polis dur çektiğinde mutlaka dur,kesinlikle kaçma sonu ne olursa olsun herzaman durmayı tercih et...

Allah korusun dur ihtarına uymayan ların haberini zaman zaman tv'lerde,gazetelerde ve burası gibi forum sayfalarında sonuçlarını görüyoruz.Canına geleceğine,malına gelsin...

''mal geri gelir,senin canın,kopan uzuvların,kanıyan derin'' bunlar geri gelmez.Bilmem anlata bildimmi.

Sorunun cevabını bilmiyorum nedesem sallamış olucam,muhakka anlayan birisi çıkıcaktır.
    bir anlık dengesizlik ve korku işte... bilgiler için hepinize gercekten cok tesekkür ederim
    [B]Kawasaki er 5 arıyorum ısparta çevresinde takasa girebilirim :) [/B]

[COLOR="Red"] [B] MT ISPARTA [/B]:cat:[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geri dönup polise sorsaydın

Motosikleti
    Ramzey Qm 250
    Alıntı sXe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geri dönup polise sorsaydın
    tamam kaşınmaya gerek yok

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    sen gelen cezayı arkadaşlarınla paylaş.mademki zamanında sen onları kurtardın,şimdi sıra onlarda.hemde dostluklarını sınamış olursun.yarabbena hep bana demesinler.
    İSTİSNAYIM KAİDEYİ FENA BOZARIM

Motosikleti
    Ramzey Qm 250
    Alıntı izm35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen gelen cezayı arkadaşlarınla paylaş.mademki zamanında sen onları kurtardın,şimdi sıra onlarda.hemde dostluklarını sınamış olursun.yarabbena hep bana demesinler.
    yakalanan çocuk arkamdaydı zaten cezayı paylaşalım dedi ben yine yapamadım olmaz dedim. bu huylarımdan kurtulmam lazım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)