Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoruma Yaptırmıs oldugum sigorta fiyatı cokmu??

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar ilk once bartında kemer koprudeki bir sigortacıda sigorta yaptırdım motoruma.motorumun markası mondial rs 151 2006 model.motorumu ustume aldım hemen sigortacıda sigorta yaptırıp emniyetten ruhsatımı cıkartım.ama sigortacının yapmıs oldugu sigorta fiyatı bana biraz pahallı gibi geldi cunku benden tamı tamına 74 TL aldı.bide pesin verdim.bu fiyat bana pahallı geldi sizin goruslerinizi saygımla bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Alıntı efkar67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ilk once bartında kemer koprudeki bir sigortacıda sigorta yaptırdım motoruma.motorumun markası mondial rs 151 2006 model.motorumu ustume aldım hemen sigortacıda sigorta yaptırıp emniyetten ruhsatımı cıkartım.ama sigortacının yapmıs oldugu sigorta fiyatı bana biraz pahallı gibi geldi cunku benden tamı tamına 74 TL aldı.bide pesin verdim.bu fiyat bana pahallı geldi sizin goruslerinizi saygımla bekliyorum...
    Bayaaa coook hemde Ben burada 35 tl ye yaptırıyorum sıgortayı
    Motosiklete binmeden önce aynaya bak. Gülümsüyorsan, tak bire devam et.

Motosikleti
    JINLUN JL150-5
    bende 42 e yaptrdm 2 hafta önce,biraz pahalıya yaptırmıssın hemşerim

abi vallahi billahi ordakilerin ayıbı haram olsun o para o zmn onlara.bide benim yasım 18 yasından oturu cok cıktı demişlerdi ayıb vallahi yhaaa bide en guvenilir en ucuz die oraya yaptirmiştim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar, bulunduğunuz şehiri gözardı ederek yorum yapmayın. Konuyu açan arkadaş Bartın'daymış. Bartın'da sigorta yaptıran varsa onlar ancak doğru yorum yapabilir. Ben İstanbul'da 80 TL civarı ödedim ve bu fiyat yeni yapılan bir sigorta için normal. Her şehirde fiyat değişebiliyor. Bence fiyat biraz fazlaymış ama orada normali nedir bilmiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    hangi sigorta şirketi AXA falansa bayağ pahalı :() ben 250 lik motoru 116 ya yaptırdım :S 125 lik 89 tl :()

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    çok pahalı
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Bizim orda bir arkadasım var 110 luk mondiali var oda 25 tl ye yaptirmis.ama cok ucuz bi sigorta ismi avıva. bense ergo sigortadan yapmıslar.bunu aldıgım adamsa 26 tl ye yaptirmiş aadamında baya yası var ama.bi arkadasımında honda today ı var 2005 model 50cc lik scchouter ankara plakalı oda 75 tl ye yaptirmiş.ya yasımın cok genç olmasından bole yüksek dediler.bide ben yeni almıstım ustume yoksam dosya masrafımı yaptılar ama dosyada vermediler ??

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı efkar67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim orda bir arkadasım var 110 luk mondiali var oda 25 tl ye yaptirmis.ama cok ucuz bi sigorta ismi avıva. bense ergo sigortadan yapmıslar.bunu aldıgım adamsa 26 tl ye yaptirmiş aadamında baya yası var ama.bi arkadasımında honda today ı var 2005 model 50cc lik scchouter ankara plakalı oda 75 tl ye yaptirmiş.ya yasımın cok genç olmasından bole yüksek dediler.bide ben yeni almıstım ustume yoksam dosya masrafımı yaptılar ama dosyada vermediler ??
    hemen efkarlanma yav .ben ucuza yaptırdım diyen arkadaşın sigorta policesini seninkiyle bir karşılaştır zaten anlayacaksın.sigorta teminatları farklı odugu için bu fark ortaya çıkıyor.mesela X firma kaza başına 50 bin tl verirken Y firma 35 bin tl veriyor.böyle oluncada Y firması poliçeyi daha ucuza satıyor. ve bulundugun yerin risk oranı acentenin kar majı diger etkenler.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    honda cbf 150
    pahali bencede

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    pahalı değil arkadaşım normal.üzülecek bi durum yok,bendede aynısından var bende 65 e yaptırdım.fiyatlar geçen seneye göre 100%180 artacak ozaman sen gör bak açılan topikleri

simdi motoru aldıgım arkadasa soledim bole bole diye bana yarın sigorta policeni getir ben sigorta yaptırdıgın yere sorarım dedisen cok vermişsin dedi bizim burda sigorta 20 tl dedi

Motosikleti
    honda cbf 150
    karişik bi durum neden tek bi fiyat yok da her yer farkli

Motosikleti
    Ninja ZX-6R '08
    Bende 3 ay önce yaptırdım 79 liraydı sigorta fiyatı. Ayrıca sigorta fiyatının yaş ile alakası olmadığını, bulunduğunuz ilin risk durumuna göre değiştiğini söyleyebilirim.

Saygılar.
    ZX-6R '08 Blue

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    şehre göre değişiklik gösteriyo
    mesela istanbulda 75 ten bahsedilirken , muğlada 25 ten bahsediliyo...
    ben geçen yıl muğlada 21 e yaptırmıştım(2010 model 125 cc)
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    honda cbf 150
    bilmiyordum bilgi için çok tesekkur ederim

Arkadaslar Sonucta Burası TÜRKİYE hersey normal olur burda.benzin 4 tl olur elektirige 100 de 100 zam gelir normal olur sigortadada bukadar zam yapıyolar oda normal olsun bari alıstık zaten ufak ufak kazıklanmaya.

Motosikleti
    05' CBR 125R
    yahu ben cbr 125 e ist. Plaka 131 tl ödedim.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi sigorta şirketi AXA falansa bayağ pahalı :() ben 250 lik motoru 116 ya yaptırdım :S 125 lik 89 tl :()
    en pahalı sen yaptırmışsın
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen efkarlanma yav .ben ucuza yaptırdım diyen arkadaşın sigorta policesini seninkiyle bir karşılaştır zaten anlayacaksın.sigorta teminatları farklı odugu için bu fark ortaya çıkıyor.mesela X firma kaza başına 50 bin tl verirken Y firma 35 bin tl veriyor.böyle oluncada Y firması poliçeyi daha ucuza satıyor. ve bulundugun yerin risk oranı acentenin kar majı diger etkenler.
    öyle bir şey yok

90 tl ye yaptırılan poliçe ile 47 tl'ye yaptırılan sigorta teminatlarını karşılaştırdık hepsi aynı.

ehliyetinizin süresi
    yaşınız
    kullandığınız ilin trafik yoğunluğu
    daha önce kaza yapıp yapmadığınız önemli

anlayacağınız adamına göre muamele
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    ben 2,5 ay önce yaptırdım ilk 0 motora 27,34 tl........ arabada ilk sigorta yüksek oluyor ertesi sene herhangi bir kazaya karışmazsan hasarsızlık indiriminden faydalanıyorsun,ama motosiklette bilmiyorum,bakalım seneye düşecekmi?

aviva sgorta

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)