Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Külüstür Operasyonu :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Bizde 1 Tane Uzun Süredir Yatan Bi Scooter War Yani 1.5 Aydır Felan Yatıo Çalışmıo Dün Bi Çalıştırıyım Dedim Bayaa Marşa Bastım Çalışmadı Ayak Marşından Zorladım Gene Çalışmadı Acaba Problem Nerden Kaynaklanıo Ola Bilir Benzinde War İçinde Ama Israrla Çalışmıyor... ???
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru dinledin mi marşa bastığında ateşleme yapıyor mu? en basitinden bujinin şapkası bile oynamış olsa kendini parçalasan çalışmaz
    bir de şunu sorayım motor 2 zamanlı mı? benzin falan var demişsin de benzin içinde vardı bekledi mi yoksa yeni mi koydun? yağ oranını kaçta kaç koydun? benzin beklediyse depoda yağ dibe çöker marşa bastığında motor odasına direkt yağ basar buji yağlandığında da kendini parçalarsın ama o motor çalışmaz bujiyi sök temiz bir bezle iyice sil yağdan arındır hatta mümkünse odacıktaki fazla yağı da temizle beze emdirebilirsin mesela... kesinlikle üstübü yada hav bırakacak bez kullanma bu arada
    Ninja

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    karburatorde benzin kalmamis ve benzin hortumu hava yapmistir depodan motora giden
    benzin hortumu uzerinde 3-4 cm genisliginde bir tup var vakumlu musluk, onun motora yakin
    olan tarafindaki hortumu cikartip siringa ile benzin yollayacaksin karburatore, yeterince
    benzin giderse mars basinca calisir. aksi takdirde 3 saat mars bassan da calistiramazsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)