Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletçi Arkadaşlara Rüzgar Uyarısı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Özellikle Akşam Saatlerinde Akdeniz Den İtaberen Türkiye Genelinde Sert Ve Kuvvetli Rüzgar Oluca Bilgisini Aldım Uzun Yola Çıkıcaklar Önemle Dikkat Etmesi Gerekiyor Gece Ve Akşam Saatleri Rüzgarın Hızı 60 Km Ulaşıca Söyleniyor.

ANTALYA Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; akşam saatlerinde il merkezi ile doğu ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgar; gece saatlerinden itibaren kuvvetli (40-60 km/saat) olarak esecek.

İSTANBUL Parçalı çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esecek.

BOLU Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra yüksekleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı.

TRABZON Parçalı zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı .

Diğer Bilgiler İçin Meteoroloji Web Sayfası

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/gunluk-tahmin.aspx

Kışa Tamamiyle Merhaba Demiş Bulunmaktayız Arkadaşlar Sıcaklıklar 10-12 Derece Azalıcakmış Kazasız Belasız Bir Kış Geçirmek Dileğiyle.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    teşekkürler
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bu aralar tipi kar yağsada fark etmiyor benim için

sadece bakışıyoruz motorla...

kullanacak arkadaşlar başlığı ciddiye alsınlar aşırı rüzgarda motor kullanılmaz unutmayınız.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Poyraz titretiyor valla, eve kendini atmak gibisi yok.
    www.motorumla.net

Forumdan Uzaklaştırıldı
    O rüzgarı dün Gelibolu taraflarında karşıladım

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    motoru temizledim, kutup başlarını çıkarttım brandasını örttüm, garajda duruyor...
    kış gelince araba en güzeli(:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)