Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano wolf 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    grossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX-R 1000
    Arkadaşlar salcano wolf 125 motorsiklet hakkında bilgi ihtiyacım var. Yardımcı olurmusunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Buradan yardım alabilirsiniz. Ben de ilk motor için düşünmüştüm sonra niye almadım demiştim.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-sym-wolf.html

Motosikleti
    GSX-R 1000
    motorhocası bilgi için teşekkürler ama ben salcano wolf 125 modelini sordum sym değil.

Hann_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09.TRACER
    http://www.ticaretmerkezi.com.tr/x_s...tosiklet+-+Atv

Bu sayfaya bak,biraz bilgi edinebilirsin...

Motosikleti
    GSX-R 1000
    --------------------------------------------------------------------------------

BİLGİ İÇİN SAĞOL FAKAT TEKNİK ÖZELLİKLERİNE RESMİ SİTESİNDEN ULAŞIYORUM.
    BU MOTORDAN HİÇ ALIP KULLANAN YOK MU ACABA KULLANICILARDAN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. ÇÜNKÜ YBR 125 İLE TAMAMEN AYNI MOTORA SAHİP BİR MODEL OLDUĞUNU DUYDUM. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

burada forum şeklinde yapmıştım kardeş ben ama kimse girmedi demekki benden başkası almamış motoru :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    GSX-R 1000
    fat280 arkadaşım nasıl motorun var mı herhangi bir sıkıntısı bende almayı düşünüyorum. Yedek parçalar nasıl kaliteli mi parçası varmı?

Motosikleti
    Alıntı grossfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fat280 arkadaşım nasıl motorun var mı herhangi bir sıkıntısı bende almayı düşünüyorum. Yedek parçalar nasıl kaliteli mi parçası varmı?
    kardeş şuana kadar ciddi bir sıkıntısı olmadı ben biraz söküp takmasını severim ondan dolayı arada söktüğümden benden kaynaklanan ufak sorunlar oldu ama hepsi benim hatam motor güzel ben memnunum şasesi elcilker 2004 ybr ninkiyle aynı ben bununla uzun yolda yaptım daha tık demedi tavsiye ederim tireşimde yok birde servise gelince daha hiç servise gitmedim motorum 9500 km de yapını hep kendim değiştiririm bir sorun ve parça alacaksamda yedek parçacıdan kendim alır takarım o yüzden servis olayını bilmiyorumda zaten yedek parçaları ybrninkiyle %90 aynı

Motosikleti
    GSX-R 1000
    yok mu arkadaşlar salcano kullanıcısı

Motosikleti
    Alıntı grossfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu arkadaşlar salcano kullanıcısı
    dedim ya sana kardeş benden başka yok galiba ben de senin gibi çok seslendim kimseden tık yok :D

Motosikleti
    150 mcx
    Merhaba dostum salcano wolfun sana butun arti ve eksilerini yazayim.once motorundan hay atta sorun yasamassin rahat ol.ben ilk salconumu fuardan almistim bana gulenler simdi pismanlar.genel olarak parcalarin cogu ybr ile uyumlu.ybr den az yakar performansi ybr ile ayni.deposu 17litre.ondisk zayif cikar onu yerine mc 150 nin diskini tak ve hemen lastikleri degistir dubleks yap.oturus pozisyonu ybrden daha iyi koltuk genis uzun ve rahat

BİLGİ İÇİN SAĞOL FAKAT TEKNİK ÖZELLİKLERİNE RESMİ SİTESİNDEN ULAŞIYORUM.
    BU MOTORDAN HİÇ ALIP KULLANAN YOK MU ACABA KULLANICILARDAN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. ÇÜNKÜ YBR 125 İLE TAMAMEN AYNI MOTORA SAHİP BİR MODEL OLDUĞUNU DUYDUM. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM[/QUOTE]

Motosikleti
    salcano wolf
    selamın aleykum arkadaslar uzun yıllardır forumları takıp edıyorum yenı uye oldum salcano wolf ıle kuryelık yapıyorum 7000 km deyım cok memnunum herkeze tavsıye ederım ..kalıtelı bence .sıfır aldım guzel baktım motoruna ozellıkle ıyı davrandım 4000 km rodaj yaptım .makına ybr esd den bıle ıyı.oturaklı ve serı.ybr de kullandım wolf konforlu parcası ucuz.benım bı arkadasımda wolf arıyor ankara ve yakın cıvarda wolf satan varsa lutfen benımle ırtıbata gecsın .sormak ıstedıgınız sorular olursa memnunıyetle yanıtlarım ..

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı reddomsday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleykum arkadaslar uzun yıllardır forumları takıp edıyorum yenı uye oldum salcano wolf ıle kuryelık yapıyorum 7000 km deyım cok memnunum herkeze tavsıye ederım ..kalıtelı bence .sıfır aldım guzel baktım motoruna ozellıkle ıyı davrandım 4000 km rodaj yaptım .makına ybr esd den bıle ıyı.oturaklı ve serı.ybr de kullandım wolf konforlu parcası ucuz.benım bı arkadasımda wolf arıyor ankara ve yakın cıvarda wolf satan varsa lutfen benımle ırtıbata gecsın .sormak ıstedıgınız sorular olursa memnunıyetle yanıtlarım ..
    yakıt tüketimi nasıl bu aletin usta?

birde kullandınız mı bilmiyorum ama cb125e ile wolf arasında kalsak

wolf u tercih etme sebeplerimiz ne olurdu?
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimi nasıl bu aletin usta?

birde kullandınız mı bilmiyorum ama cb125e ile wolf arasında kalsak

wolf u tercih etme sebeplerimiz ne olurdu?
    Bu arada bu ikili meşhur oldu değil mi

Wolf 2,5-2,9 arası yakar max. Wolfu tercih edersen ucuz ve konforlu olduğu için seçersin.Parçaları çok ucuzdur.

2. el satacağım dersen wolf almazsın.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    salcano wolf
    kardesım hakkını helkal et uzun zaman nete gırmedım.mesajının ustunden zaman gecmıs ancak bılgı olsun dıye sorularını cevaplayım belkı kararsız kalanlar ıcın yardımcı olabılırım. suan makıne yanı benım wolf 13000 km de arızası sıkıntısı yok debrıyaj telı ve gaz telı degıstırdım sadece.onun dısında kuryelık yaptım uzunyola gıttım sorunsuz tıtresımı yok denecek kadar az konforlu saglam makıne..hatta bı arkadasımada aynısından aldık beraber gezıyoruz hala.herkeze wolf tavsıye ederım emın olun verdıgınız paranın ıkı katını hakedıyor.yakıttuketımı uzun yol 2,0 lt sehır ıcı sakın kullanım 2,2lt sehır ıcı yuklenırsenız 2,8 lt yakar .CB 125 İLE WOLF arasında kalsak ? demışsin kesınlıkle kalma kardeşım !!!!!! çunku honda eskı honda degıl yanı o şerefı için harakırı yapan eskı japonlar yok emın ol.bır honda hastası olarak soyluyorum bunu .cb 125 çinli bır motor kadar cok fazla tıtrıyor .rahatsız edecek sevıyede.kasası saglam oturaklı ancak motor fıyasko.wolfu tercıh etme sebebımız cok fazla.. bende almadan once cok arastırma yaptım .solcano dedıklerınde bısıklet markası almam dedım .yamaha fabrıkasnda uretılıyo parcası 2006 ybr motoru ıle aynı dedıler.satıcı yalanları dıye dusundum baska motorlara baktım .bırgun wolf kullanan kurye ıle karsılastım ınceledım tıtresım gercekten yok ve parcası ybr ile aynı ve uygun fıyat.ınanmayacaksınız ama ybr kadarda uzun omurlu bı motoru var. 70000 km de kurye var kapak actırmadı daha ,motor hala ılk gunku gıbı duzenlı calısıyor ve uzunyol yapıyor servıs bakımlı .ankaradan ığdıra gıdıp geldıgını bılıyorum.kasası zaten on numara on teker cok oturaklı sert frende bıle kolay kolay kaymaz vıraj gayet dengelı depo 17,lt heybetlı. grenaj genıs ve buyuk farları araba gıbı zenon takılınca daha super oluyo . suspansıyonları guzel yormuyor.bırısı ıkincı elı zayıf olur demiş. arkadasıma cok aradık ıkıncı el temız bır wolf uygun fıyata bulamadık.pıyasası ıyı yazın satarsanız zarar etmezsınız emın olun .motoru serı ve az yakar.yuksek devırde tatlı bı hırlaması var kullanım zevkı guzel. 3000 tl ye daha ıyı sıfır makına yok emın olun .ben cbf 150 alcaktım sıfır .wolf aldım emın olun verdıgınız paranın ıkı katını alacaksınız.cbf 150 den de az yakar .zaten ybr nın -2010 a kadar olan modelı ıyıydı ama kasası bana bıraz kucuk kalıyo kalıplı bırıyım wolf te eksıkler tamamlanmıs ybr nın ıyı motoru wolf un guzel ve bıraz daha ırı kasası .emın olun alınca yuksek cc bır makınaya gecış yapsanız bıle satmıcak senelerce bıneceksınız.uzun yıllardır motor kullanıyorum ve ılk defa cınlı bı motor benı şaşırttı japon kalıtesınde .SOYLEDIKLERIME INANMAYAN,YADA YENI BAŞLAYACAK ARKADAŞLAR VARSA GELSİNLER .ANKARA ETIMESGUTTAYIM.KENDİ MOTORUMA BAKSINLAR MERAK ETTIKLERI SORULARI CEVAPLAR YARDIMCI OLURUM.A.E.O ARKADAŞLAR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler