Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

100 cesur motorcu olalım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yazmayayim,seyredeyim dedim ama patlayacam artik.

Neyse az biraz daha seyredeyim su olayi.
    Kemal kardesimiz ne zaman uyanacak merak içerisindeyim.
    Sonra yazariz biseyler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmayayim,seyredeyim dedim ama patlayacam artik.

Neyse az biraz daha seyredeyim su olayi.
    Kemal kardesimiz ne zaman uyanacak merak içerisindeyim.
    Sonra yazariz biseyler.
    VAKİT KAYBETMİYELİM İSTERSEN.ŞİMDİ YAZARSAN AKLINDAKİLERİ BELKİ Bİ FAYDAN OLUR UYANMAMA..
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VAKİT KAYBETMİYELİM İSTERSEN.ŞİMDİ YAZARSAN AKLINDAKİLERİ BELKİ Bİ FAYDAN OLUR UYANMAMA..
    Faydam olur olmasina da, seni kirmadan bu isi nasil kotaracagimi dusunuyorum.
    Iyi niyetlisin,heveslisin,biseyler yapmak istiyorsun,tüm bu pozitif özelliklerin elimi kolumu bagliyor.
    Yani ben biraz dusuneyim,bu isi anlatmanin kibar yolunu.
    Sonra yazmaya çalisacam.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    gv-650
    üstadlar,iyi niyet,bişeyler yapma hevesi vs.bunlar belki hepimizde var.ama vazgeçmemek sonra neden vaz geçelimki.aklı mantığı olan içi çok zor değil küçük eylemler düzenlemk.vet belki hemen ankara yolcusu olamayız.ama bunun için yapacağımız çalışmanın kimseye zararı olmaz.... Basit yapacağımız şey..
    1- 100 nitelikli çoğunluğa ulaşmak
    2-destek veren kurumlarla görüşmek-(bunu herkezin aynı anda ypması gerekmiyor)
    3-organizasyonun planlanması
    4-planlamanın duyurulması ve ankaradan randevular alınması.
    5-ve hareket
    3-

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    her ilde enaz bir de temsilci olsa...
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu çalışmanın güzel sonuçlar doğurup doğuramayacağını şimdiden kestirmek zor, Bir çok kişi de boşuna uğraşma dercesine yazmış ama denemenin kimseye zararı yok. Denememektense, deneyipte başaramamak daha iyidir bence...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çalışmanın güzel sonuçlar doğurup doğuramayacağını şimdiden kestirmek zor, Bir çok kişi de boşuna uğraşma dercesine yazmış ama denemenin kimseye zararı yok. Denememektense, deneyipte başaramamak daha iyidir bence...
    hocam ne güzel yaklaşmışsın olaya. senin yardım kampanyası ne oldu bu arada.hatırlıyorumda orda bile sert yazanlar vs olmuştu ne ilginç bi memleketiz.ama bütün bu yaklaşımın sebebi sosyaldemokrat ruhu barındırmamız bence..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:03 ----------

Alıntı shule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ilde enaz bir de temsilci olsa...
    hiç fena olmaz.zaten bu organizasyon güçlendiğinde katılım dahada yükselecek...bunu düşünüyorum yeterki bundan vazgeçmeyelim...
    facebook sayfamızıda sizide görmek isteriz.

yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com burdan bulabilirsiniz..

3.gün 37 cesur kişiyiz şu anda...(istatistiklere katkım olsun)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hocam ne güzel yaklaşmışsın olaya. senin yardım kampanyası ne oldu bu arada.hatırlıyorumda orda bile sert yazanlar vs olmuştu ne ilginç bi memleketiz.ama bütün bu yaklaşımın sebebi sosyaldemokrat ruhu barındırmamız bence..[COLOR="Silver"]
    Yardım kampanyası için çok yazılan çizilen oldu, 2 arkadaşımızın kırtasiye yardımı geldi sağolsunlar... Okul onarıldı bugün bitti hatta, benimde yakacak - giyim gbi sıkıntılarım kaldı, onları da bir şekilde halletmeye çalışıyorum...

Bu arada il temsilcilikleri olacaksa Afyon için shule ye gider oyum Kendisi duyarlı bir motosikletseverdir...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    gv-650
    Yardım kampanyası için çok yazılan çizilen oldu, 2 arkadaşımızın kırtasiye yardımı geldi sağolsunlar... Okul onarıldı bugün bitti hatta, benimde yakacak - giyim gbi sıkıntılarım kaldı, onları da bir şekilde halletmeye çalışıyorum...

Bu arada il temsilcilikleri olacaksa Afyon için shule ye gider oyum Kendisi duyarlı bir motosikletseverdir...
    metci hocam,yakacak ve giyim sıkıntısı dediğin nasıl bişi vede sizide facebook grubunda görmek isterim..vaktniz varsa

shule arkadaşımız sanıım facegrubunda şu an...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    metci hocam,yakacak ve giyim sıkıntısı dediğin nasıl bişi vede sizide facebook grubunda görmek isterim..vaktniz varsa

shule arkadaşımız sanıım facegrubunda şu an...
    facebook gurubuna şu an giremiyorum haftasonu girebilirim çünkü şu an resmi kurum internetiyle girdiğim için facebook engelli

Okul 5 yıllık olduğu için ödenek yok, dolayısıyla yakacak sıkıntımız var... Çocuklar için de kış gelmeden giyim ayakkabı vs toparlamaya çalışıyorum, bir de yazı tahtası, pano, okuma kitabı gibi ihtiyaçlarımız var, onları tedarik etmeye çalışıyorum.

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    facebook gurubuna şu an giremiyorum haftasonu girebilirim çünkü şu an resmi kurum internetiyle girdiğim için facebook engelli

Okul 5 yıllık olduğu için ödenek yok, dolayısıyla yakacak sıkıntımız var... Çocuklar için de kış gelmeden giyim ayakkabı vs toparlamaya çalışıyorum, bir de yazı tahtası, pano, okuma kitabı gibi ihtiyaçlarımız var, onları tedarik etmeye çalışıyorum.
    allah yardımcın olsun her babayiğit senin yaptığını yapamaz
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    gv-650

herkeze tonlarca kömür dağıtan iktidar köy ilkokulunun kömürlerini karşılamıyormu hocam...hala anlamakta roluk çekiyorum sanırım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    herkeze tonlarca kömür dağıtan iktidar köy ilkokulunun kömürlerini karşılamıyormu hocam...hala anlamakta roluk çekiyorum sanırım
    Aynen öyle, 8 yıllık okullarımızın ödeneği varken bizim malesef yok..

Senin başlığını da amacından saptırmak istemem, istersen yardım başlığımdan devam edebilirsin

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ampanyasi.html

Motosikleti
    gv-650
    ........

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bir şeyler yapmak heleki bizler için bir şeyler yapmak iyi olur ama kısa örnekleri var geçmişte hatırlarsınız TV ve forumlardan.
    en son murat arkadaşın cenazesini protesto için toplanmıştık trafik polisi plakaları yazıyordu ve çogu arkadaşa ceza gelmişti.
    daha önceki seneler köprü zammı için aynalara siyah kurdele bağladık sabahları köprüden geçerken korna öttürüyorduk orda'da trafik polisi plakaları yazıyordu
    yani eylem yapanları,sesini duyurmaya çalışanları yıldırma taktiği işe'de yarıyor valla.
    trafikte kimse 30 dakikadan fazla bizleri O şekilde dolaştırmaz heleki İstanbul sokaklarında.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    gv-650
    uçurtmayı havada tutan rüzgar değil ,rüzgara karşı koyma gücüdür...

Ankaraya 100 motorlu trafiği kapamıyacak şekilde girsek tarfiği kapamak yerine taksimde bi basın açıklması izinli bi yürüyüş,, bunları yapabiliriz.
    Trafikte ve hayatta varız...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ya bu ülkede o kadar cok yanlış varkı artık bende kendımı yanlışların içinde yanlış bır aracın üstunde olduğuma inanasım gelıyor yanı neden bır avrupa ülkesınde ki vatandaşın trafık yol ve sosyal haklarına ben burda sahıp değilim ne farkım var bır otobus şöförü aracını koca cüssesyle yağmurlu bır havada ben sağ serıtte oğlumla ilerlerken sol iki şerıtınde boş olduğu pazar sabahı sırf ben yol vermedığım için sollayıp üstüme dıreksıyon kırması gıbı cınayet gırışımınde bulunması ve bunu yapanın sadece o otobus şöförü olmadığı ülkede ben neden hala hakkımı aramak zorundayım .
    o otobus şöförü ne kadar suçlu ise onu denetlemeyen de suçlu ve o denetlemeyenı görevınde tutanda suçlu şimdi ben kımı nıye nıçın nasıl pretesto edeyım .Bence güzel türkıyem tam bır arena

Motosikleti
    gv-650
    Kesinlikle haklısınız... Büyükşehir belediyesine topluca gitmeye çalışmadık hiç.belki randevu vermeyecekler ama genede gitmeye sorunlarımızı anlatmaya çalışmadık...iett otobüsleri seri katil gibi davranıyolar.hele ben neler çekiyorum ..bunların garajları yolumun güzergahında ve mesai saatleri bitimine denk geldiğimde neler yaşıyorum bilseniz...tahmin edersiniz gerçi..
    .balinaların arasında bir hamsi balığı misali yollardayız..sizde katılın bize birlik olalım...

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    güzel fikir.. Umarım katıLım olur

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel fikir.. Umarım katılım olur
    sizde katılın...olacaktır..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)