Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

2011 yılı Motosiklet Fuarı / 24 - 27 Şubat 2011

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    netice şu olacak harbitürk seneye fuara gelmeyi aklımdan bile geçirmeyecem.burada kaybenden ben olmayacam bundan emin olabilir fuar organizatörleri ve katılımcı firmalar.
    bunun dışında motorcular artık yurt dışından istediklerini daha ucuza getirmenin yollarını öğrendiler bundan sonra kapris yapacak olan onlar değil biziz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi bakalım bu sene giderim inş. geçen sene servisten giriş için davetiye almıştım ama benle gelecek adam bulamamış ve yanlız gitmekte istememiştim bu sene adam bulmakta sorun yaşamayacağıma inanıyorum
    bu sene kesinlikle yanlız kalmazsın, biletsiz okadar insan varki . kara borsa bile yapabilirmisin şaka şaka

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:52 ----------

Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten stand başına 20 bilet gibi bir kota konmuşsa mt'nin bu fuara katılmayarak protesto etmesi bence çok daha iyi olur.20 bilet kime yeterki stand ücretleri gereksiz yere çok pahalı birde girişte 25-30 lira gibi bir giriş ücretinden bahsediyorlar, saçmalığın daniskası dünyanın hiç bir yerinde fuar girişlerinden ücret alınmaz, eğer uçak biletimi almamış olsam kesinlikle iptal ederim bu fuara gelmeyi.
    arkadaşım her yerinde para alınmıyor diye birşey yok.
    biz türkiyede bütün moda fuarlarına tasarım fuarlarına para ile giriyoruz.
    20 tl fln diye biliyorum bu sene. 30 çok
    belki hiç birşey beğenmeyecek adam.
    hem şehir dışından gelen birçok arkadaş var.
    girişte bilet satılır arkadaşlar bütün fuarların girişinde satılıyor.
    bu biletlerin ucunu yırtma olayına gelince bak bu kötü, biz tasarım fuarına gittik çıkışta iki adet fotoğrafçı arkadaşmız geldi kayda değer birşey varmı dedi yok dedim 3 kişiydik bileti ona verdik gören biride geldi istedi birinide ona.
    sevaba girdik vallahi.
    boşu boşuna para.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mecbur para verip gidicez o zaman.umarım aksesuar çeşitleri bol ve uygun olur
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    bende orda olmak istiyorum....
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Heryere kapak/zarf atıyorum davetiye için

Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heryere kapak/zarf atıyorum davetiye için
    hocam davetiye bulursan bulduğun yeri bizimlede paylaşırmısın

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    bu biletlerin ucunu yırtma olayına gelince bak bu kötü, biz tasarım fuarına gittik çıkışta iki adet fotoğrafçı arkadaşmız geldi kayda değer birşey varmı dedi yok dedim 3 kişiydik bileti ona verdik gören biride geldi istedi birinide ona.
    sevaba girdik vallahi.
    boşu boşuna para.[/QUOTE]

moda fuarını bilmem ama ben yılda yurt dışıda dahil 9-10 fuara katılıyorum ve hiçbirisinde ücret alındığını görmedim duymadım. burada bana göre büyük bir fırsatçılık var. ve bir bilgi daha devletin memleketimizde uluslar arası fuarlar kongreler yapılsın diye bir ödeneği var . organizasyon şirketleri devletten tonla para alıyorlar ama adamlar o kadar aç gözlü ki hala bilet satmanın derdindeler.

hatis ayrıca bu durumu savunur gibi konuşman benim garibime gitti.

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevaba girdik vallahi.
    boşu boşuna para.

moda fuarını bilmem ama ben yılda yurt dışıda dahil 9-10 fuara katılıyorum ve hiçbirisinde ücret alındığını görmedim duymadım. burada bana göre büyük bir fırsatçılık var. ve bir bilgi daha devletin memleketimizde uluslar arası fuarlar kongreler yapılsın diye bir ödeneği var . organizasyon şirketleri devletten tonla para alıyorlar ama adamlar o kadar aç gözlü ki hala bilet satmanın derdindeler.

hatis ayrıca bu durumu savunur gibi konuşman benim garibime gitti.[/QUOTE]

yok savunmadım sdece yaşadığmız şeyi yazdım.
    örnek en son katıldığımız tasarım festival fuar da giden varsa bilir, dicek hayek kolleksiyonu birkaç araba maketi geleceğn taksileri kot tasarım bölümleri vardı galata koprüsü ustundeydı.
    girişte 10tl verp gırıorsun kı o yanlıs anlasılmasn dıger tasarm fuarlarına gore ucuz..
    ancak içeri grnce rezillik bktım mıllet yada ajans çalışanları arkada full içki içiyorlardı yani boş bı fuardı.
    ve bılet haıcı ne yazıkkı fuarın hıc bır getırısı olmadı nedenmı cunku fuarda yer alan bır cok urun yabancılara aıttı.
    orayada yazdım 30 tl çok , dışardan gelen ınsanlar ne yapsın dıye.
    cnr nın normal fuarları gbı ucretsz yapamayackalrı kesın.
    2010 cnr expo moda fuarında stand alanı yeri gunluk 5bin tl ödedik 4 gundu. ve giriş ucretszdı
    bnda bırde gırıs ucretlı dusunemıyorum...

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilet bulamazsam 25-30 lira girişe vereceğime (ki Bursa'dan geleceğim için gidiş dönüş yol parası da var) kendime dizlik alırım o paralara
    Ninja

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam davetiye bulursan bulduğun yeri bizimlede paylaşırmısın
    Elbette paylaşırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 ----------

4-5 davetiye bulacağım garanti gibi

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    abi davetiye dediğinz nedirki yaa.Motoron dergisi her sene veriyo,dergide 5 liramı 7 liramı ne.geçen seneki fuarda ben motoron dergisi almıştım 3 adet davetiye çıkmıştı içinden.Yani bu kadar büyütülecek bişi değil bilet olayı

Alıntı semihg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi davetiye dediğinz nedirki yaa.Motoron dergisi her sene veriyo,dergide 5 liramı 7 liramı ne.geçen seneki fuarda ben motoron dergisi almıştım 3 adet davetiye çıkmıştı içinden.Yani bu kadar büyütülecek bişi değil bilet olayı
    İnşallah bu senede senin dediğin gibi olurda millet rahat eder.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı semihg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ay düzenli Motoron alırım.

İnşallah dediğiniz gibi olurda 1 bilete 30 lira bayılmayız.

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    beyler fuara cbr 250 gelicekmiş.. bugün honda bayiğinden duydum.. ama fiyatı 7bin euro gibi olucak heralde dediler alanı direk terkettim.. ninja varken kim gelir alır bunu diye söylemek için geri giriyim dedim ama vaz gectim..

@Tarkan1981
    saol hocam bekliyorum
    cbr250 7bin euro olursa gerçekten ninja varken neden cbr.hyo ile aynı fiyata versinler herkez japon binsin

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    daha çok var fuara,bilet dert etmeyin bulunur.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha çok var fuara,bilet dert etmeyin bulunur.
    Tamer abi olduda davetiye bulamadık yanına ışınlarım kendimi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:11 ----------

Alıntı DaBEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler fuara cbr 250 gelicekmiş.. bugün honda bayiğinden duydum.. ama fiyatı 7bin euro gibi olucak heralde dediler alanı direk terkettim.. ninja varken kim gelir alır bunu diye söylemek için geri giriyim dedim ama vaz gectim..
    ninja varken 7.000 avro da kimse vermez bence.

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer abi olduda davetiye bulamadık yanına ışınlarım kendimi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:11 ----------

ninja varken 7.000 avro da kimse vermez bence.

fiyat şişiriyorlar. kimse vermez o motosiklete 14000 lira. üretim yeri cbr 125 ile aynı. fiyat olarakta 250 cc oldugu için %50 farklı olsa eder 9000 bin. hadi 1000 lirada fazladan diyelim 10000 yukarısı kimse yüzüne bakmaz.

bu arada ninja 250 nerede üretiliyor. bilgisi olan var mı.

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    ninja nın 2008 modeli japon olduğu 2008den sonrası tayland dı sanırsam.. bence fiyat böyle olursa ninja alıp başını gider.. her ne kadar 7bin euro deselerde bana satıcı ben ninja ile eş değer bi fiyat bekliyorum.. fuarda görüçegiz gercek fiyatını..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    [QUOTE=Tarkan1981;2249290]Tamer abi olduda davetiye bulamadık yanına ışınlarım kendimi [COLOR="Silver"]

senin için yedek bir bilet bulundurayım o zaman.şaka bir tarafa her sene bilet fazladan geliyor elimizde kalıyor,kapı önünde vatandaşlara dağıtıyoruz.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)