Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

servis bakımında fatura/belge alamadım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    gez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    arkadaşlar herkese selam motorumun 1000 km bakımını yaptırdım ancak ilgili servis bana 1000 km bakımının yapıldığına dair herhangi bir belge vermedi ayrıca böyle bir belgenin ellerinde olmadığını ve piyasadada verilmediğini belirtti. peki ben bu makinayı satarken alacak kişi 1000 km veya diğer bakımlarının yapılıp yapılmadığını nereden bilecek ? bana çok saçma geldi . herkes bakımlarında şu şu işlemler yapılmıştır şeklinde bir belde alıyormu ? cevaplarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    ben kanunu yamaha ve en son olarakta honda aldım hepsinde bir fatura ve kullanma kitapçığındaki yerlere (her marka ve modelin farklıdır belli km lerdeki bakımı yazar ) kaşe vurulur... servisinde bir anormallik var senin..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:26 ----------

sana motorla birlikte kullanma kılavuzu vermediler mi onda kaç km de bir servise götüreceğini yazması gerekir ve yetkili servisin kaşe vurması için bir bölüm vardır... onları garanti süresi yada km si içinde herhangi bir garanti dahilinde oluşacak sorunlara karşı doldurtman gerek yoksa yasal olarak hakkını alamazsın.
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    10 Milyarın Hakkını Wer..

Hemen Kawasaki Disbirötürlüğün Ara Durumu Bildir Böyle Böyle De Şu Serviste Böyle Bi Olay Oldu Die 10 Dk Sonra Git Faturanın Hazır Olduğunu Görüceksin Fatura Kesmemelerinin Sebebi KDV Ödemeleridir Bu Yüzden Kesmezler Vergi Kaçırırlar Ama Fatura Yoksa Bile Boş Bir Kağıda Yapılan İşlemleri Yazdırıp Altına Ustanın İsmini Tarihi Günü Yazdırıp Dükkanın Kaşesini Vurduruyorum PEŞİNİ BIRAKMA.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    teşekkürler

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Peşini Asla Bırakma Fiş Alamadığına Yada Fatura Kesilmediğine Dair Savcılığa Suç Duyurusunda Bile Buluna Bilirsin Ve VERGİ KAÇIRMAKTAN YARGILANIRLAR Emin Ol 1 Tane Şait Bulman Yeterli.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Maliyeye şikayet edin. Vergi kaçırdıkları tespit edilirse kesecekleri cezanın % 10'u sizin olur.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı tuyra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maliyeye şikayet edin. Vergi kaçırdıkları tespit edilirse kesecekleri cezanın % 10'u sizin olur.
    Buda Bir Fikir Evet.

Eğer Peşine Düşerseniz %99.9 Siz KAZANICAKSINIZ.

Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    arkadaşlar güzel fikirler ama bize yakışmaz . şimdi garanti belgesinin arkasında bulunan ilk bakım 800 km yazan kutucuğa ilgili firmanın kaşesini bastırtıcam ve faturamı alıcam. bu yeterli olacaktır.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı gez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar güzel fikirler ama bize yakışmaz . şimdi garanti belgesinin arkasında bulunan ilk bakım 800 km yazan kutucuğa ilgili firmanın kaşesini bastırtıcam ve faturamı alıcam. bu yeterli olacaktır.
    Faturayı Alırsan Bi Problem Yok Eğer Faturayı Almazsan PROBLEM Orda Başlar İşte.

Ben Bile Aldığım Her Benzinin Fişini İstiyorum Yada Biyerden 10 Liranın Üstünde Bişey ALıosam Her Zaman Geri Değiştirmek İçin Olsun Başka Bişey İçin Olsun Fiş İstiyorum.

Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    bugün itibariyle hallettim faturamıda aldım kaieyide basttırttım. herkese keyifli sürüşler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)