Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun motoru arıyorum ..

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar ,
    1994 - 1998 arasında düzenli bir motor kullanıcısıydım , bu zamana kadar okul ,iş hayatı evlilik derken motordan baya bi uzak kaldım ( yaz döneminde ara sıra kısa sürüşleri saymazsak ) . 33 yaşındayım 1997 den beri A2 ehliyet sahibiyim . 1.92 boyunda 96 kiloyum , tercihen enduro touring tarzında bir motorun uygun olacağını düşünüyorum , sizin önerilerinizi de bilmek isterim bütçe 6000-8000 tl aralığında ...

teşekkürler

Barış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Merhaba,

XL 600 transalp, eski kasaları..Taş gibi motordur..

Veya Africa twin, 93 sonrası..Bu da kaya gibi motordur..

O fiyatlara bulunabilecek olan ve önereceğim, performanslı gerçek enduro motorlardır..

Motosikleti
    4 teker
    üstad benim böcüğü verelim sana bende chopper alacam bakalım wala sana bu konuda yardımcı olamıcam bilgili arkadaşlar varken bana düşmez ama şunu söyleyebilirim.önce sahibinden vs tarzı sitelerde fiyat aralıgına gelen istedigin tarz motorlara bakıp şu-şu-şu modelleri begendim hangisi iyi kötü dersin arkadaşlar baya bi yardımcı olur ki zaten her marka modelin grubu var sitemizde oradan bakıp kronik bir sorunu var mı yedek parça piyasa vs incelemiş olursun hakkına hayırlısı diyelim

buda benim böcük ))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32006655/detay
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

evet xl 600 ler benimde dikkatimi çekti değerlendirecem , mavi prens senin böcük gayet güzel ama benim istediğim o tarz değil snada iyi bir chopper için bol şans dilerim

Motosikleti
    4 teker
    sagolun efendim teşekkürler sizede hayırlısıyla temiz bir motor düşer inşallah
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    kawasaki KLE 500 düşünebilirsiniz.
    mesela bu araştırıp daha temizlerinide bulabilirsiniz bu bir örnek http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32343267/detay

Motosikleti
    4 teker
    extrem imzan çok seksi )))

Ben Falconumu satıyorum 6000 tl ye vereceğim bana yüksek geliyor ,oturunca ayaklarımın uçları değiyor sadece yere..motorda 300 tl lik givi marka çanta var ve sıfır arka lastik var en kaliteli motorsiklet lastiğinden markası Metzeller...çadırıda var... istersen görüşelim..motor 21.500 de temiz sadece kafa grenajında çizik var çekişi mükemmel

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Fark ettiyseniz bir tek allahin kulu size dogrudan cevap vermemis (bir kisi haric), muhtemelen kullanmadigi bilmedigi, kullaktan dolma bilgilerle bildigi motosikletleri oneriyor. Iste bundan hoslanmiyorum bu sitede..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    nx4falcon yada xt600 uygundur arkadaşım.pişman olmazsın.selamlar

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    agresif kullanırım dersen yamaha xt 6xx serisi
    efendi efendi yol yapayım dersen bmw f650
    sakin makina olsun dersen suzuki freewind
    hondadan ve benzinciden şaşmam dersen transalp

tigermbz şiirsel yaklaşım cevabın süper dediklerinde kesinlikle haklısın transalp sanki daha uygun olacak gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:01 ----------

extrem kle 500 de güzel olabilir ama yedek parça ve servis konusunda sıkıntı yaşayabileceğimden bahseden birkaç kişi var , aslında çok iyide araştırmadım ama bu konudaki yorumun nedir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Falconumu satıyorum 6000 tl ye vereceğim bana yüksek geliyor ,oturunca ayaklarımın uçları değiyor sadece yere..motorda 300 tl lik givi marka çanta var ve sıfır arka lastik var en kaliteli motorsiklet lastiğinden markası Metzeller...çadırıda var... istersen görüşelim..motor 21.500 de temiz sadece kafa grenajında çizik var çekişi mükemmel
    falcon hiç düşünmedim sahibinden.com da bir araştırayım bakalım , bu arada falcon bana biraz küçük olmaz mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:08 ----------

Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fark ettiyseniz bir tek allahin kulu size dogrudan cevap vermemis (bir kisi haric), muhtemelen kullanmadigi bilmedigi, kullaktan dolma bilgilerle bildigi motosikletleri oneriyor. Iste bundan hoslanmiyorum bu sitede..
    ömer bey genelde arkadaşlar benim talebim dogrultusunda önerilerde bulunmuşlar diye düşünüyorum

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    7 bin liraya 2000-2002 model arası bi f650gs bulabilirsiniz..yakıt yönünden oldukça iyi oldugunu okudum..3.5 litre tabi uzun yolda 90 la sabittir..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

söztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tdm 850 işini gayet iyi görür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)