Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Takas Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şuan yok
    Arkadaşlar Merhabalar,

Elektrikli motosikletimi 100 cup ile takas edeceğim.Bir motor sahibi ile anlaştık sayılır fakat endişelerim mevcut biraz,motor iyimi kötümü diye?

1)100 Cup'un plakası yok.Faturası 2007 plaka çıkarmak istesem herhangi bi ceza ya mağruz kalırmıyım?
    2)Plaka çıkarırken ehliyet istiyorlarmı yoksa devir işlemleri gibimi oluyor evraklar?
    3)100 Cup' 9.000kmde sizce teknik aksamları iyimidir?balatalar v.s

Takas edeceğim 100 Cup

Takasa karşılık vereceğim Elektrikli motosikletim

Teşekkür ederim.yanlış yere açtıysam özür dilerim
    [B][COLOR="Red"]K[/COLOR]aza [COLOR="Red"]A[/COLOR]nında [COLOR="Red"]S[/COLOR]eni [COLOR="Red"]K[/COLOR]orur! Kask yoksa ::stretche :rendeer:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4 teker
    dostum seni korkutmak istemem ama çok ugraştırır seni trafige git gel bıkarsın önce ne yapacagını tam ögren neler gerekli neler yapılıyor ona göre davran derim trafikçi olsam sana net bilgi verirdim ama malesef...
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    direk vazgeç abicim hiç uğraşma 90 binde o motor bitmiş demektir ona edeceğin masrafla 0 km süper bi çinli alırsın
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum seni korkutmak istemem ama çok ugraştırır seni trafige git gel bıkarsın önce ne yapacagını tam ögren neler gerekli neler yapılıyor ona göre davran derim trafikçi olsam sana net bilgi verirdim ama malesef...
    Tmm dostum yani motor iyi diyorsun? sadece sorun ruhsat işlemlerinde yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direk vazgeç abicim hiç uğraşma 90 binde o motor bitmiş demektir ona edeceğin masrafla 0 km süper bi çinli alırsın
    9 bindeymiş yanlış yazılmış..Yarın bi motorcuya gidip baktıracağız motora
    [B][COLOR="Red"]K[/COLOR]aza [COLOR="Red"]A[/COLOR]nında [COLOR="Red"]S[/COLOR]eni [COLOR="Red"]K[/COLOR]orur! Kask yoksa ::stretche :rendeer:[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    plakasız haliyle edecegi 300-500
    o da cahilin birine.
    sat bisikleti, nakiti bastır, cok daha temiz ve plakalısını alırsın

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakasız haliyle edecegi 300-500
    o da cahilin birine.
    sat bisikleti, nakiti bastır, cok daha temiz ve plakalısını alırsın
    Motor 9binde.Çok mu kötü?

Motosikleti
    Alıntı byocuz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor 9binde.Çok mu kötü?
    motorun kötülüğü önemli değil o motor 9 binde değildir 5 yıllık motor ben sadece bu sezon (yani 4 ay da) 9 bin km yaptım o da 100 km de 6 litre benzin yakan motorla cup 100 km de 1.5 litre benzin yakar artık o adam ne kadar gezdi gerisini sen hesapla
    aldın sadece plakayı çıkarmak sana 200 tl motor ettimi 1000 lira onun dışında nasıl kullandığını bilmiyorsun göstereceğin ustaların ne kadar güvenilir
    git akıllı ol sıfırları plakasıyla birlikte 1600 ila 1800 arası üstelik taksitle

Motosikleti
    Şuan yok
    motorun kötülüğü önemli değil o motor 9 binde değildir 5 yıllık motor ben sadece bu sezon (yani 4 ay da) 9 bin km yaptım o da 100 km de 6 litre benzin yakan motorla cup 100 km de 1.5 litre benzin yakar artık o adam ne kadar gezdi gerisini sen hesapla
    aldın sadece plakayı çıkarmak sana 200 tl motor ettimi 1000 lira onun dışında nasıl kullandığını bilmiyorsun göstereceğin ustaların ne kadar güvenilir
    git akıllı ol sıfırları plakasıyla birlikte 1600 ila 1800 arası üstelik taksitle
    Hocam yorumunuz için teşekkür ederim doğruda söylüyorsunuz fakat plaka olmadığı için şehir dışı gittiğini pek sanmıyorum.Biraz yatmış motor bodrumda.
    Motorun ne durumda oldugu balatalardan,motorun kendisinden v.s anlaşılmazmı?

Motosikleti
    Hocam yorumunuz için teşekkür ederim doğruda söylüyorsunuz fakat plaka olmadığı için şehir dışı gittiğini pek sanmıyorum.Biraz yatmış motor bodrumda.
    Motorun ne durumda oldugu balatalardan,motorun kendisinden v.s anlaşılmazmı?
    balatalardan kesinlikle anlamazsın değişir motorun motor kısmından belki çok iyi bir usta anlar o da nekadar güveniyorsun ustaya
    ki 5 sene hiç plaka çıkarmamış adamdan kesinlikle motor alınmaz cup bu vergisi yok bişeyi yok niye plaka çıkarmadın diye sor bi adama

Motosikleti
    Şuan yok
    balatalardan kesinlikle anlamazsın değişir motorun motor kısmından belki çok iyi bir usta anlar o da nekadar güveniyorsun ustaya
    ki 5 sene hiç plaka çıkarmamış adamdan kesinlikle motor alınmaz cup bu vergisi yok bişeyi yok niye plaka çıkarmadın diye sor bi adama
    Hm çalıntı olabilirmi yani?Faturası varmış ama çok zor bişey olmasa gerek kendi bile yapablir bir fatura?

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    elindeki bisikleti satabilirrsen takassız, sıfır bi cup al derim kendimce.
    a.dan z.ye bilirsin bari motorunu en güzeli. 2.ci el alınır ama herkezden değil ben kendim yaşadım daha bu siteyi bilmezken, yazık olmasın.
    Tabi bu benim fikrim yinede karar senin arkadaşım.

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elindeki bisikleti satabilirrsen takassız, sıfır bi cup al derim kendimce.
    a.dan z.ye bilirsin bari motorunu en güzeli. 2.ci el alınır ama herkezden değil ben kendim yaşadım daha bu siteyi bilmezken, yazık olmasın.
    Tabi bu benim fikrim yinede karar senin arkadaşım.
    teşekkür ederim.Fakat pek satılcak gibi durmuyor bisiklet

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    aslında bende o yüzden satabilirsen demiştim.
    kısmet diyelim yinede umarım satarsın.
    bir arkadaş yazmış yukarıda 5 yılda 9000 km çok az bende alalı 1 seneyi geçti 10000 km oldu bile ki kış aylarında kullanmak zor sadece bir yaz geçirdim.
    başka motorlara baksaydın takas yapabilecek başına iş açabilir,yani sıfır alsaydım keşke dersin ki ben aldığımda keşke sıfır alsaydım dedim birde keşke bu siteye üye olsaydım o zaman dedim. bence acele etme araştır. sevgiler

Motosikleti
    Hm çalıntı olabilirmi yani?Faturası varmış ama çok zor bişey olmasa gerek kendi bile yapablir bir fatura?
    abicim zaten faturasını aldığı halde plaka çıkarmaması yüzünden en az 100 lira ceza ödeyeceksin plaka masrafların hariç

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)