Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

TEM'de bu kadarına hayır diyorum HAYIIRR:..

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafami bir kaldirabilsem bakacam da...

Yusuf'un sesi uzaktan hos gelir.

Bir sürü bilimsel muhabbet bile dönmüs çocukça bir konu için.
    Ama Allah var ciddi ciddi düsündüm, çok süratliyken arkamdan gelip beni geçen bir arabanin markasini seçebilirmiyim diye.
    Henüz ben motor ustundeyken arkamdan gelip beni geçebilen bir araba olmadi.
    Benim geçtiklerimin farlarini gordum dikiz aynamda ama bir kaç saniye suruyor bu durum.

Yani rastlamadim ama fikir yuruterek su sonuca vardim.
    Beni bir Bugatti geçseydi, onun bir Bugatti oldugunu anlayamazdim.
    Ferrari ve Corvette de ayni stop lambalarina sahip.
    Hatta baska spor otomobiller de var.

Birbirinden gece karanliginda ayiramazdim.

Hurafelerle muhabbet açilinca tabi ortaya komik seyler çikiyor.
    Türkiye'deki Veyron, Mehmet Rüstü Basaran'a ait.
    Adam koleksiyoncu.
    Tem'e çikip, hiz yapacak bir adam da degil.
    Ozellikle koleksiyon arabasini pert etmeye kalkisacak kadar sazan degil.

Zaten o kadar parayi baska kim verir bir otomobile?
    Fiyata bak!!!!!
    Benim arabadan neredeyse 10 tane aliyor.
    hocam çok merak ettim sizin 200.000 liralık arabayı 10 tane alır dediğinize göre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    geçen kaptırdım gidiyorum...
    arkadan bişey geliyor ama öyle böyle değil
    bir sesi var sanırsın ki jumbo jet iniyor arkaya

aaa bir baktım oda ne bildiğin tır la bu diyodum ki yanımdan geçerken fark ettim meğer bu dünyaca ünlü shokwaves

geçerken el kol yaptım az ilerde durdu motor rölantide mangal yaptık adamla birlikte

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Dünden beri 9. sayfaya gelmis

Ben bu konularda fazla konusamiyacagim..
    Ben 270 leri görmedim daha motor tepesinde..
    Son 210 km/h.. Ve selepsizler yol istiyorlar benden..
    160 la giderken falan zaten solumdan gecen gecene...
    Baska motor almam gerek yeni sezonda..
    Bu böyle olmiycak..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    tabi bazıları hız yapmışsın yapmasaydın falan dicek tamam hız yapmak iyi birşey değil o zaman alanlar neden 4 silindir alıyor? hadi madem aldın hiçmi basmıyorsun? bunlar yalan söylenen gerçekler aslında saatin uygun olduğu bir zamanda basıp gitmişsin aferin demicem ama daha dikkat et o arabanın videosunu izledim mükemmel bir araç ama milyon dolarları olanların aldığı bir araç o paraya sahip biri gündüz gezermi =) burdan çıkan sonuç ne biliyormusun? allah olmayanada versin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Dağalın lan tırıvırılar. Benim bir diğer üyeliğim daha var evet. Kim olduğumu asla söylemiycem ama böyle hikayelere devam edeceğim Oğlum siz varyaaa hiç yutmuyosunuz ne çakal carloslar var varya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 ----------

Yav hadi ulan hadi dağılın. Kimden korkacağım. Evet burada seviyesiz 1000lerce adam var. Bundan önce birsürü dalgasına açtığım konu oldu. Ama sizlerin hakettiği bu. Biriside çıkmış demiş bunun 2 hesabı var herhalde admine dayılandığına göre ???? GÖReeeee? Dayılanmak değil ben adminle doğru düzgün konuşuyorum. Ayrıca dayılanırımda bu beni banlayacağını göstermez. Bu forumun kuralları çiğnendiği taktirde banlar ama yoksaa admine ben gözlük tak demişim dayılanmışım falan bu yüzden banlıyorsa yapacak birşey yok artık bu site için demektir Haydin saygılar şimdi dağılın.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaş geçen gün bir konusunda gt250rla kaza yapıp hafif uçtuğunu filan yazıyordu ALLAH'tan gt250r la uçmuş ama kafayı fena vurmuş,harbiden ya 600rr ıyla uçsaymış bu site ne olacaktı hiç düşünemiyorum
    sonra "mt sıkıcı olmadı mı" diye konu açılır tabi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş geçen gün bir konusunda gt250rla kaza yapıp hafif uçtuğunu filan yazıyordu ALLAH'tan gt250r la uçmuş ama kafayı fena vurmuş,harbiden ya 600rr ıyla uçsaymış bu site ne olacaktı hiç düşünemiyorum
    sonra "mt sıkıcı olmadı mı" diye konu açılır tabi
    İstersen gel bide beraber uçarız Sonra sitenin vay haline görürüz o zaman hı Gençler egosunu tatmin etmek isteyen s*ktrsin gitsn başka yerde etsin Banla lan beni admin!!!! Yeter artık bu site umrumda değil. Çekilecek bir yanıda kalmadı ben bu siteye 2008'den beri üyeyim fakat suyu fışkırdı artık. Tamam arada salak salak şeyler yazdım bilerek tabiiki. Dalgada geçtim ama geçilmesi gereken yerde. Şunu unutmayın bana birsürü yeni arkadaşımız mesaj atıyor. Sizlerden dalga geçmenizden korktukları için. Bunada inanmayanlar olur tabi. Ama emin olun hepsi birer gerçek. Açık yerde soramıyorlar neden? Siz kaypak herifler dalga geçecek onların onurları kırılacak diye. Bu site gerçekten artık uçkurumda bile değil Burda herkesler mühendis teknisyen olmuş.Gençler benim bilgimden şüphe duyanlar yada bana cahil cumbala muamelesi yapan dangalaklar. Buyrun http://www.facebook.com/gokhanarslangeygel bu adresten görmeleri gerekeni görürler... Şimdi beni banlamanı rica ediyorum admin. Yoksa bu tür olaylar tekrarlandıkça ağzımdan küfürler çıkacak tatsız ayrılacağım burdan

He birde adam gibi adam olan abilerime çok teşekkürlerimi sunuyorum. Yaklaşık 2 yıldan beri birsürü adam gibi adamlar vardı burda. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim abilerim Benimle iletişime devam etmek isteyen ADAMlar olursa eklemelerini beklerim...

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    gökhan ben senin
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakın fake bir konuya bile ne güzel cevaplar geldi .. SS binenler oturuş pozisyonundan tutun aynaların durumuna kadar bizleri aydınlattılar ..bu arada kızıl saçlı kızda bişiler yazmış .. canım benim hoşgeldin tekrar ...

bu arada konuyu açan üye gitmiş buna üzüldüm .. keşke seviyeyi düşürmeden devam etseydi..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Arkadaş TEM de F-16 ile mi yarışmış ne olmuş , konuyu tam anlamadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:13 ----------

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frenç tavuğu ne der bilmem ama, murat , "her zaman arkandan 300le bir ferrari totona yapışacakmış gibi aynalarını ve sol şeridini kullan" derdi.
    Buna müteakiben ben de öyle kullanmaya çalışırım ama henüz rastlaşamadık uzaylılarla...

Ayrıca küçük bir nokta daha var; 270 ile giderken motorla fazla samimi pozisyonda olursunuz. SS kullanıcısının her zaman motoru yatarak kullanmadığını varsayarsak, yattığı zaman aynalardaki görme açısını da kaybedercektir haliyle... Aynalardan yıldızları izlerken, arkadan 300 le gelen bir aracın farlarını görmek biraz fantastik oldu.

Bir ihtimal daha var: Böyle gazlama amaçlı yola çıkışlarda bazen bir ayna yatar pozisyondayken görülecek şekilde, diğer ayna da normal kullanırken görülecek şekilde ayarlanır.. Ama bu kadar tecrübeli ve akıllı olduğunu sanmıyorum...
    +1

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni görmek ne güzel.

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün varız yarın yokuz işte coq abi.

Siz olsun böyle konuşarak davranarak bizi üzmeyin, 100 yaşına kadar yaşayarak türkiyenin en yaşlı motorcusu ünvanını almanızı temenni ediyorum.

Saygılarımla.Kalın sağlıcakla.

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    bu adam harbiden fakemiş arkadaşlar %100 inandım bu kadar saçma şeymi olur adamın haftada 3-4 kere başına olay geliyor azrail adamın peşinde heralde..

draggy özür dilerim kardeş haklıymışsın bu adam fake..

Motosikleti
    250 mct
    Bu giden arkadaşın ya da üzeri çizildiğine göre gönderilen arkadaşın arkasından acaba kaç kişi sinkaf etmiştir. 2008 den beri burdaymışsın ben senden çömüm bu sitede ama bu sitenin artık bana birşey katmayacağını düşündüğümde buradakilerle uğraşmam sık kullanılanlardan silerim bu siteyi bir daha girmem becerememiş yazıkkkk o halen Bugatti'nin peşinde galiba

estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    abicim bu ezikRED gibi adamlar gerçek hayatlarında pasif kompleksli kişiler. ben liseden yeni mezun oldum bu adamalrdan sınıfta vardı. millet içinde iki laf edemezler söyledikleri dinlenmez forumlarda falan eser üfürür tatmin olurlardı. tedavi olmaları lazım yazık

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006
    O ARKADAŞ bugatti SİNİ ALIP BENİM KLR İLE PARKURUMDA YARIŞSIN BAKALIM!İlk hendekte tepe üstü!İlk çamurda vıcık!İlk tepede pati babam pati.HER YİĞİDİN BİR KULVARI VARDIR.
    "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal isen, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olmalısın"

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğimiz veyron o Türk plakalı bile değildi, çok geyiği çevrildi, azeri bir işadamının Türk plakası takmışlar şimdide satılık, vatandaşta nereden gördüyse hikaye yazıyor bize
    arkadaş biraz uçmuş ama sende muhalefet olucam diye komik duruma düşmüşsün, sahibindende 2 tane bugatti ilanı vardı, şuan sadece biri duruyor mesela, ayrıca resminide koymuş arkadaşlar.

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "1 aydır galeride alıcı bekliyormuş araba, acaba geceyarısı galerinin çaycısı eleman anahtarları çalıp turlayalım" mı dedi, buda benden bir hikaye
    hahahhahahhahahaa bu olaiblir

Alıntı efsars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabaki devir miktarına bakarmısın :D
    ne var ki ? 600RR ın yarısı

Alıntı dalyan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavi-gri Veyron'un sahibi Florya'da oturuyor bikaç kere Sahilyolunda rastlamıştım..
    halis abi olmasın o kişi

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugatti Veyron karşısında, Hayabusa turbo koyuyorum ve şöför olarakta ghost rider diyorum.
    off bugattinin bittiği andır

Alıntı buggin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskosu 419 bin miş oğaa
    vöööhhh ferrari f430 parasına kasko

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=RXqSedWSu2k

Milden falan anlamam ben birader, McLaren F1 ilk 1 km'de yedi mi yedi
    şu top gear a da hastayım çok kaliteli bir program, buna benzer bi tanede deutsche welle tv de var

Alıntı efsars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu adam harbiden fakemiş arkadaşlar %100 inandım bu kadar saçma şeymi olur adamın haftada 3-4 kere başına olay geliyor azrail adamın peşinde heralde..

draggy özür dilerim kardeş haklıymışsın bu adam fake..
    peşinde olduğu adam benim imzamda bile var; saatte 300 km hızla gidiyorum azral hala peşimde

Motosikleti
    CBR600RR
    Vay arkadas nolmus burda yav ulennn suraya bak bırde zaıyat var nıc nıc nıc
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en son bide ben yazayım bu arkadaş 270 ile gitse malum araçta 330 ile geçse aracın her yeri görünür plakada okunur çünkü ardaki fark 60 km yani duran birinin yanından 60 km hızla araba geçse meselesi gibi ama motor yada araç ikisinden biri duruyor olsa o zaman hiçbirşey belli olmaz

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en son bide ben yazayım bu arkadaş 270 ile gitse malum araçta 330 ile geçse aracın her yeri görünür plakada okunur çünkü ardaki fark 60 km yani duran birinin yanından 60 km hızla araba geçse meselesi gibi ama motor yada araç ikisinden biri duruyor olsa o zaman hiçbirşey belli olmaz
    dediğin doğru ama 270 giderken gözünü 1 sn yoldan ayırırsan yola bakmadan onlarca metre yol gitmiş olacaksın buda çok çok tehlikeli bir durum, belki silüetini farketme ihtimali var yoksa plakayı okuyacak kadar yada dikkatli bakacak kadar gözün yoldan ayrılacağını pek sanmam ki o süratlerde profesyoneller bile kadrana zor baktıklarını söylerken.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)