Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motosiklet sürmek bende sinir yapmaya başladı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de taksici gibi aralara girip çıkarak,milletin yolunu keserek kullanacaksın.Sen de haksız olunca sinirlenmiyorsun.
    Bu yorum banamı yazıldı bilmiyorum ama. Hiç taksici gibi aralara falan girdiğim yoktur yada kimsenin yolunu kestiğim falanda yok. Kendi şeridimden pek ayrılmam bile. O yüzden bilip bilmeden konuşmamak lazım.

Alıntı yunuskocak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobüsün sıkıştırmasına izin verecek pozisyonda olmayacaksın...ya sinirlerine hakim olacaksın ya da motora binmeyeceksin.. tabii yaşamak istiyorsan..
    Bazıları yolda kimse tarafından herangibi bir sıkıştırmaya maruz kalmamış gibi konuşuyor. Otobüsün beni sıkıştırdığı şerit sol şerittir bu arada. Sinyal vermeden direk daldı. Orda sıkışmamayacak adamın süperman olup motorlabirlikte uçması gerekiyor. Okadar zor bir durum değildi benim için beni sinirlendiren iettt şöfürünün söyledikleri oldu. Öyle yükseten atıp tutmak kolay tabi.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,
    Senin başına gelen her gün yüzlerce sürücünün başına geliyor,
    Kişisel tavsiyem ;
    öfkene hakim olamıyorsan motorlu araç kullanma,kullanıyorsan ve sürekli sinir harbi yaşıyorsan ara ver,
    Bize en çok gerekli olan şey dikkattir,dikkatimizin de en büyük düşmanı beynin sürüş dışındaki konularla meşgul olmasıdır.
    sinirli,öfkeli,dikkatsiz olduğum zamanlarda kesinlikle motosiklet kullanmıyorum,bu yüzden bazen gezinin başında dahi vazgeçtiğim,geri döndüğüm çok olmuştur.
    maksimum dikkat ve performans olmadan südüğümüz her km gerçekte büyük tehlikelerle doludur
    Teşekkürler. Tavsiyende haklısın ama. Ben gayet sakin araç kullanırım. Her zamanda çok dikkatli olmaya özen gösteririm. Ama her insanın sinirlenebileceği durumlar vardır. O başlık benim genel durumumu yansıtmıyor. O hanki halimi yansıtıyor.

Şurup öneren arkadaşa diyecek sözüm yok zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı Turintr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şurup öneren arkadaşa diyecek sözüm yok zaten.
    de de birikim yapmasın , en son patlama yapar ,
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)