Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motosikletlerden nefret ediliyor!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Clemenze

Verdiğin bilgiler için teşekkür.. Aksi halde çoğunluk gibi bende

gırgır veya espiri olarak değerlendirmiştim..

Bu şartlar altında senin yaşadıkların gerçek ve geçmiş olsun..

Ellerine de sağlık.. Dikkatin dağılıp heran kaza yapabilirdin..

Geyik muhabbeti yaparak kişilerin zamanını çalan ve kişileri yanlış

yöne sevkeden deo için mod ve yöneticiler bir iyilik

düşünür herhalde..

Aksi halde önüne gelen başkaları ile geyik yapmak isteyecek ve

bunu normal doğal hakları olarak göreceklerdir..

Geyik bölümü ; farklı bir bölümde üyelerin kullanımıza zaten açıktır..

Ama yeri burası değildir..

Tekrar geçmiş olsun..
    Sürekli sitede olmama rağmen, birkaç saatlik iş trafiği sebebiyle inetnette değildim. Bu süre zarfında davulu almış eline vur ha vur... Kendisini rapor ettim admine, takdir onların.

Ayrıca ben diğer motosiklet sitelerine onlarca başvuru yapmama ve üyelerden davetiye almama rağmen sitelere kabul göremezken burası saçma sapan bi' yer olmaya başladı. Aklına gelen herşeyi yazmaya başladılar. Muhakkak herkes muhatap olduğu bölümü okuyacaktır ama her dakikada çocukça sorular ve topicler açıldıkça soğumamak için çaba sarf ediyoruz. Bir kişinin 15 tane rumuzu var banlandıkça sırayla onları kullanıyor. IP değiştiriyor vs vs... Sınırlı üyelik de bu organizasyon sahiplerini ve birçok kullanıcıyı tatmin etmeyeceği için hergün aynı teraneler. Yinede teşekkür edelim herkese, ne yapalım...

Neyse...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Hareket içerik ve dışarık olarak yanlış,

Şiddete karşıyım, tepkinin sebebini anlamakta güçlük çektim, onlar ayrı bir konuda ?

Bu kemal abilerin yolun ilerisinde ve gerisinde , gelip laf atan, yılışan, bira şişesi atıp kaçan , direksiyon kıran vs. tipler için sürekli techizatlı hazırlıklı gözcüleri olur. Bir arkadaşımız incirli de böyle bir hareketten sonra 100 m ilerdeki üst geçitten atılan bujinin ön camı patlatmasıyla az kalsın canından oluyordu. O yüzden bir daha boyle bir durumda durmanı bile tavsiye etmem ucuz atlatmışsın...

Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hareket içerik ve dışarık olarak yanlış,

Şiddete karşıyım, tepkinin sebebini anlamakta güçlük çektim, onlar ayrı bir konuda ?

Bu kemal abilerin yolun ilerisinde ve gerisinde , gelip laf atan, yılışan, bira şişesi atıp kaçan , direksiyon kıran vs. tipler için sürekli techizatlı hazırlıklı gözcüleri olur. Bir arkadaşımız incirli de böyle bir hareketten sonra 100 m ilerdeki üst geçitten atılan bujinin ön camı patlatmasıyla az kalsın canından oluyordu. O yüzden bir daha boyle bir durumda durmanı bile tavsiye etmem ucuz atlatmışsın...
    Bu konu bazı arkadaşların apış arasına alıp cılkını çıkardıkları bir durum oldu. Tabi itirazını anlayışla karşılamamakta olmaz. Bahsettiğin örneklerde tecrübeyle sabittir. Umarım sen böye bir durumla karşılaştığında hiç durmazsın yada herzaman nezaketten kırılacakmış edasında olman dileğiyle.

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu bazı arkadaşların apış arasına alıp cılkını çıkardıkları bir durum oldu. Tabi itirazını anlayışla karşılamamakta olmaz. Bahsettiğin örneklerde tecrübeyle sabittir. Umarım sen böye bir durumla karşılaştığında hiç durmazsın yada herzaman nezaketten kırılacakmış edasında olman dileğiyle.
    bende sana katılmıyorum arkadaşım.kendin söylüyorsun adam kaskına dokunmuş.karşındaki insan beynine sahip olsa böyle birşey yapar mı?tabi ki sen haklısın ancak redbull içtim diyorsun etkisi filan diyorsun bunlar trafikte doğru olan şeyler değil.Ne kadar haklı olsanda..

Alıntı FlexMan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sana katılmıyorum arkadaşım.kendin söylüyorsun adam kaskına dokunmuş.karşındaki insan beynine sahip olsa böyle birşey yapar mı?tabi ki sen haklısın ancak redbull içtim diyorsun etkisi filan diyorsun bunlar trafikte doğru olan şeyler değil.Ne kadar haklı olsanda..
    Güzel kardeşim, redbull sadece enerji içeceğidir ve etkisi bende sıfırdır. Birazda mizahen yazıldı,yazı okuyucuyu sıkmasın diye. Eğer ima ettiğin alkol ise dinim izin vermiyor

Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim, redbull sadece enerji içeceğidir ve etkisi bende sıfırdır. Birazda mizahen yazıldı,yazı okuyucuyu sıkmasın diye. Eğer ima ettiğin alkol ise dinim izin vermiyor
    ben redbull içince uykum geliyor.kanat filan yok
    bir taurin var hepsi o

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben redbull içince uykum geliyor.kanat filan yok
    bir taurin var hepsi o
    Aynen hikaye, korkunç gaz yapıyor bende...Heralde o gazla daldım!!!

Konu ilginç aslında, ancak diğer verilen linkteki başlık açılmıyor.

Kaska tokat olayını da ilk kez duyuyorum.

Bana olsa ne yapardım diye düşündüm. Tiplerin durumlarını da az çok anlattığın için gözümde canlandırdım, sanırım durup şaşkın şaşkın bakardım önce ne oluyor diye. Anlattığın tipleri görünce de devam ederdim. İşim gücüm yok travestilerle kavga mı edicem. Bunlarda jilette vardır bıçakta. Haa, macera arayan yada zırt pırt zaten kavga eden varsa bunlara da dalsın, birşey demiyorum. Bana ne.

Aman kardeş yanlış anlama lütfen, kötü yapmışsın demiyorum, iyi yapmışsın da demiyorum. O senin tercihin.

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ilginç aslında, ancak diğer verilen linkteki başlık açılmıyor.

Kaska tokat olayını da ilk kez duyuyorum.

Bana olsa ne yapardım diye düşündüm. Tiplerin durumlarını da az çok anlattığın için gözümde canlandırdım, sanırım durup şaşkın şaşkın bakardım önce ne oluyor diye. Anlattığın tipleri görünce de devam ederdim. İşim gücüm yok travestilerle kavga mı edicem. Bunlarda jilette vardır bıçakta. Haa, macera arayan yada zırt pırt zaten kavga eden varsa bunlara da dalsın, birşey demiyorum. Bana ne.

Aman kardeş yanlış anlama lütfen, kötü yapmışsın demiyorum, iyi yapmışsın da demiyorum. O senin tercihin.
    Anladım

Motosikleti
    250 mct
    Sonuna kadar haklısın bence arkadaşım. Ben olsam aynısı belki de daha sertini yapardım. Atalar boşuna dememiş dayak cennetten çıkmadır diye.
    Şiddet kötüdür elbette ama böyle bir durumda clemenze arkadasım veyahutta bu duruma maruz kalan herhangi bir arkadas düşüp bir yerini kırsa acaba halen bu duruma olmamış mı diyecek.Sanmıyorum...

Alıntı eTo1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar haklısın bence arkadaşım. Ben olsam aynısı belki de daha sertini yapardım. Atalar boşuna dememiş dayak cennetten çıkmadır diye.
    Şiddet kötüdür elbette ama böyle bir durumda clemenze arkadasım veyahutta bu duruma maruz kalan herhangi bir arkadas düşüp bir yerini kırsa acaba halen bu duruma olmamış mı diyecek.Sanmıyorum...
    Yapılanları önermiyor ve amacım eleştirmeyi yahut çekiştirmeyi yermek değil...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)