Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motosikletlerden nefret ediliyor!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Bu ne böyle hey insanlar! Burada birçok farklı sosyo-ekonomik yapıda ve kültürde insanız ve bir insanın nedeni her ne olursa olsun başka bir insana uyguladığı şiddeti ağzı sulanarak anlatmasını, keyiften dört köşe olmasını okuyoruz. Suçu ve suçluyu övmek suçtur bu ülkede, bunu, avukat arkadaşlar daha iyi bilir. Ve biz oturmuş kafa kırmadan, pis kan akmasında bahseden birinin açtığı konuyu okuyoruz: Beş derste nasıl kafa atılır! Buna izin veriliyor bu sitede, düzenleyiciler, kolaylaştırıcılar, moderatörler, akil adamlar da okuyor bunu. Kısaca; bundan sonra, cari olan bu: bütün herkes başı sıkışınca kafasındaki shoei, arai vb. kaskı ile dört tekerlek kullanıcısına kafa atsın! Sonra sakin botuyla koşmaya çalışmasın, zira koşulmuyor! Neden böyle bir şidddet tebliğine izin verdiğinizi bana açıklar mısınız ey moderatörler? Sözüm size değil "clemenze". Burada yükseltilen, kıymetli hale getirilen kültüre, yani şiddetin onanmasına, onaylanmasına. Resmen bu siteye üye olduğuma bu anlamda utandım..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

noluor burda ve dier konuda anlamadım yaa
    biri geyik yapıor ama hadi hayırlısı

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    helal usta yine az yapmışsın ben olacaktım..birde kaçamasaydın o zaman çok kötü olurdu ama helal kaçmışsın zaten erkekliğin yarısı kaçmaktır

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    eline kaskına koluna sağlık bende olsam aynısını yapardımm yurruu beeeeee.... valla en içten şekilde tebrik ediyorum seni ne labaliliktir yaa kaskına tokat atsın benim arkadaşım bile bunu bana yapamaz yapmaz yanii en nefret ettiğim şeydir..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kafa attığın şahsın açtığı konu

http://www.motosiklet.net/forum/moto...kafa-atti.html

@Ofelya banada bi geyik var gibi geldi
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Kolpa gibi
    Kolpa Adamları

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Evet 2 sinin sonundada aynı ünlem işareti.
    HONDA

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    konu geyik ise modlarımız gerekeni yapacaktır şüphesiz.
    ama geyik değil ise bende genelde tam koruma motosikletimi sürerim ne olur ne olmaz genelde sakin bir insanımdır ama büyük şehirde yaşamak helede trafikte araç kullanmak birde bu kullandığımız motosiklet ise tam koruma bazen iş görebilir diyorum kaskın faydaları.
    kafayı yiyen arkadaşın'da topic açması harbiden ilginç demekki aramızda dengesiz hareketler yapan arkadaşlarda mevcut sayesinde öğrenmiş olduk.
    benim kaskıma birisi vuracak durup dururken bilmiyorum artık devamını düşünmek bile kötü
    ne ilginç bir dünya kardeşim benim yurdum insanın'dan gülünesi olaylar
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Hepimiz dedektif gibi 2 konuyu inceliyoruz
    Sanki para alacaz karşılığında
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Bana Göre 2 konuda düzmece gibi geldi Sizce?
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana Göre 2 konuda düzmece gibi geldi Sizce?
    gibisi fazla
    almışlar sazı ellerine vuruyorlar tellerine tellerine

Motosikleti
    2 konuyu da açan açtıktan sonra 1 kere cevap vermiş mi???
    Ben görmedim???

Motosikleti
    Racing Cup 100RR
    :D Tesadüfe Bak Bende Dün Birine Kafa Attım Kaskla Ön Dişleri Kırıldı.Ama Ben Kaçmadım Motoru Stop Edip İndim O Kaçtı :D
    --Bizde Hayat 16 Bin Devirden Sonra Başlar Ya Benzin Biter Durursun Yada Akar Gider Kaybolursun--
    :bounce:[B][/B]GaZiAnTeP_MT:bounce:

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    clemenze adlı kullanıcı birden fazla üyelik kullanıyor olabilir! clemenze ve deo aynı bilgisayarı kullanıyorlar, bir açıklama bekleniyor!

dermişimmm...

hadi olur böyle şeyler iyi dostluklar kavga ile başlarmış öpüşün barışın....
    Ben bir tane üyelikle uğraşırken 2.si neden, daha önceki mesajlarımdan moderatör az çok kimin geyik yaptığını anlayacaktır.

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz dedektif gibi 2 konuyu inceliyoruz
    Sanki para alacaz karşılığında
    Bende böyle benzer 2 konu görsem aynı yorumu yapardım(KEsin).

Deo adlı eleman yada nasıl birşeyse muhtemelen sürekli açılan; ben 1000 cc motor almak istiyorum, motor nasıl kullanılır yada bana hangi mont gider konularından sıkılmış olacak ki böyle bir muziplik yapmak istedi. Kısacası bu şahsiyeti tanımıyorum. Admin zaten aynı makineyi kullanmadığımı görecektir. Ayrıca ben kafa atmadım kaskımı çıkarmış ve sağ elimde patlatmaya hazırdı.

Böyle şirinlik yapacak arkadaş olursa aynı tepki tekrarlanacaktır.

Bu arada benim patlattığım kişi; "erkekliği ve kadınlığı becerememiş derken travesti(acaba forumlarda bu kelime yasakmı?) imasıydı"

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Kafana vurması sonucu kaza bile yapabilme ihtimalin vardı. Gidip kafa atmış olmana kızmıyorum aksine o anda insanın kan beynine fırlar ki sadece kafa atmakla kalmayıp başka şeylerde yapabilirdin. Ne demek kaska şaplak yahu? Bu ne deliliktir? bune cesaret. Araba takla atsın diye yola yağ dökmek gibi birşey bu.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Eline daha doğrusu boyun ve baş bölgene ve ziyadesiyle kaskına sağlık.Az bile yapmışsın...
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafana vurması sonucu kaza bile yapabilme ihtimalin vardı. Gidip kafa atmış olmana kızmıyorum aksine o anda insanın kan beynine fırlar ki sadece kafa atmakla kalmayıp başka şeylerde yapabilirdin. Ne demek kaska şaplak yahu? Bu ne deliliktir? bune cesaret. Araba takla atsın diye yola yağ dökmek gibi birşey bu.
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline daha doğrusu boyun ve baş bölgene ve ziyadesiyle kaskına sağlık.Az bile yapmışsın...
    Tabi bunları tebrik kapmak için yapmadım ama yapabileceğim başka birşeyde yoktu, sadece garip bir olayı sizlerle paylaştım. Benim yerimde olupta ezmek isteyenler bile olacaktır.

Clemenze

Verdiğin bilgiler için teşekkür.. Aksi halde çoğunluk gibi bende

gırgır veya espiri olarak değerlendirmiştim..

Bu şartlar altında senin yaşadıkların gerçek ve geçmiş olsun..

Ellerine de sağlık.. Dikkatin dağılıp heran kaza yapabilirdin..

Geyik muhabbeti yaparak kişilerin zamanını çalan ve kişileri yanlış

yöne sevkeden deo için mod ve yöneticiler bir iyilik

düşünür herhalde..

Aksi halde önüne gelen başkaları ile geyik yapmak isteyecek ve

bunu normal doğal hakları olarak göreceklerdir..

Geyik bölümü ; farklı bir bölümde üyelerin kullanımıza zaten açıktır..

Ama yeri burası değildir..

Tekrar geçmiş olsun..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Alıntı özdem27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Tesadüfe Bak Bende Dün Birine Kafa Attım Kaskla Ön Dişleri Kırıldı.Ama Ben Kaçmadım Motoru Stop Edip İndim O Kaçtı :D
    o da birazdan konu açarsa, hiç şaşmam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)