Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yolda Kalana El Uzatmak...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Önemli olan niyetin arkadaşım çok güzel yapmışsın kötü bir şey yapmadın sadece yardım etmek istedin NIYET .... Neye niyet neye kısmet derler ya öyle ışte belki o kadın yardımı kabul eder daha sonra size evinde bir kahve ısmarlar kanka olabilirdiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı portakal44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan niyetin arkadaşım çok güzel yapmışsın kötü bir şey yapmadın sadece yardım etmek istedin NIYET .... Neye niyet neye kısmet derler ya öyle ışte belki o kadın yardımı kabul eder daha sonra size evinde bir kahve ısmarlar kanka olabilirdiniz

Nie Olmasın Art Niet Aramamak Lazım Da Gecenin Bi Yarısında O Durumda Sakat Olabilir Atlamamak Lazım Hemen Bu Sefer (Bu Seferde Ben Güvenmiyorum Beni Nie Evine Çağırıo Die Sorarım Kendi Kendime Hiç Tanımadığım Birisi)
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Sen kendince doğru olanı yapmışsın söylemen gerekeni söylemişsin. o kabul eder yada etmez senin şu an için rahatsa o kelimeyi söylediğin için ( yardım edeyimmi kelimesi ) gerisini boşver, herr insan bir olmuyor işte.. Sağlıcakla..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir Yardım Aslında Onlarca Kişinin Yolunu Açıyor Ne Kadar Güzel Bişey Ya Onlarca Kişi Seni Alkışlamış Gibi Oluyosun Walla Yardım Etmek Güzel Şey
    yardım etmek elbette çok güzel hiç bişi yapamasam yolda ki büyük taşları alıp kenara atarım, gördüm mü dayanamam. ben yukarıdaki örneği verirken motorcu dostlarımızın dışında da, yardım etmek güzel bir duygu oldugunu ve bu güzelliyi paylaşmak için yazdım.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kendince doğru olanı yapmışsın söylemen gerekeni söylemişsin. o kabul eder yada etmez senin şu an için rahatsa o kelimeyi söylediğin için ( yardım edeyimmi kelimesi ) gerisini boşver, herr insan bir olmuyor işte.. Sağlıcakla..
    Yani Tabiki Herkezin Kendi Vicdan Muhasebesi Sen Yardım Etmeyim Dersin Yanından Geçe Bilirsin Ama Sana Öyle Bi Bakarki 1 Hafta O Bakışlar Gözünün Önünden Gitmez

Ben Gidiceğim Yere 5 dk Geç Gitsem Bişey Fark Etmez Belki Ama O Yolda Kalmış Belki Saatlerce Bekliycek Yada O Güneşin Altında Motor İttiricek Hep Bu Gelir Aklıma :(
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu biraz tuhaflaşıcak farkındayım ama,şunu açıklamam gerekiyor.

Bhsettiğim 'MAL'' bana bakanların bakış şekliydi,yani derlerya hani (öküzün trene baktığı gibi) işte aynen bu sözdeki gibi.

Yani bu durumda ben ''TREN'' olmuş oluyorum

yanlış anladıysan özür üstad. seni kastedmek istemedim tabi o lafla. ana fikri anlatabildim sanırım.

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belki seni Azrail zannetmiştir Sen üzerine düşeni yapmışsın, şey şamilinde dedii gibi malesef çoğu zaman kendi başına bırakman daha hayırlı gibi...

Ayrıca merak ettim her mesajındaki kelimelerin baş harfi büyük, tarzmı oturtmaya çalışıyorsun yoksa klavye problemimi

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki seni Azrail zannetmiştir Sen üzerine düşeni yapmışsın, şey şamilinde dedii gibi malesef çoğu zaman kendi başına bırakman daha hayırlı gibi...

Ayrıca merak ettim her mesajındaki kelimelerin baş harfi büyük, tarzmı oturtmaya çalışıyorsun yoksa klavye problemimi
    El Alışkanlığı Her Kelimeden Sonra Otomatik Parmağım Basıyor

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    ben apacı soforler harıc butun motosıkletcılere selam verırım. Bazen anında bır baş selamı yada bır dıt alırım. Bazen bakar kalır adam tanıdık mıydı kı laa dıye gulerım ıçın ıçın bır saat duşunur sımdı bu dıye yardım da ederım ama artık guvenım yok. Korkmak gerekıyor elınde sılahıyla ın motordan demesınden. Herşey mumkun artık ozellıkle Izmır gıbı goç alan bıryerde. bayanlara zaten gerek kalmıyor yardıma kalabalık yerlerde. Bayana herkes aslan sen en ıyısını yapmışsın dostum. Tebrık ederım
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Azrail arkadaşım zamanın varsa biraz muhabet edebilirmiyiz sana bir konu konuşabilirmiyiz

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı portakal44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Azrail arkadaşım zamanın varsa biraz muhabet edebilirmiyiz sana bir konu konuşabilirmiyiz
    Tabi Pm Atman(Özel Mesaj) Yeterli Yada Burda'da Paylaşa Bilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya bu topicde sana kanım ısındığı için ondan yanlış anlama sakin anlatagim konunun bu konuyla alakası olmadıği için birazdan geyik muhabetleri topiçine yazacağım oraya gidiyorum şimdi,..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:55 ----------

Özel den yazacağım azrail orası müsait değil kusura bakma

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    Ben her zaman iyi niyetim ve samimiyetimle selamımı verir, yardımımıda ederim.Karşımdaki insanın davranışı umrumda değil.Çünkü biliyorum ki gerçek motorcu dayanışması karşılıksız olur.Gün gelir elbet selam verdiğin bi insandan iki katı selamınıda alırsın, gün gelir yardımınıda görürsün.Yapılan iyilikler insana birşekilde geri döner.Önemli olan niyet..

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    önemli olan yarın yardıma ihtiyacı olan birisini görürsen aynı iyi niyetinle bir kez daha yardım teklif etmen hem belki az şanslı olursun hem cinsin olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)