Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

piaggio skıpper modifiye yapabilirmiyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio-sym
    benim merak ettiğim 150 cc olan bu motor ciddi hızlara ulaşabilirmi eksoz motor üzerinde oynanabilirmi.Bu motor üzerinde kesintisiz 14 saata varan gezi günlerimde dayanıklığı hususunda ciddi testlerimden gecen bu motor 600km civarında yol kat ederken son hız konusunda rahatsızlık duymamdan dolayı bu arayış icindeyim erikli en son iğne adası gezisinde karanlığa kalıp 100-110 km hızla 3-4 saat kesintisiz giderken bu motor birazdaha hız yapsada şu yollar bitse hayali beni bu arayışa itmiştir. kısaca belki kafanızı şişirdim ama motor dostları bana yardımcı olabilceğini düşünüyorum parasal olarak imkanları zorlayabilirim
    şuanda motorum 50bin km hicbir sorunu yoktur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    150Cc Scootur Bende Kullanıyorum Yaklaşık 3 Senedir Hızı Artırmak Konusunda Çok Şey Yapa Bilirsin Silindir Büyütürsün Hava Flitresini Sökersin Karbüratör Ayarlatırsın Debriyaj Yayını Kısaltır Ayarlı Konuma Getirirsin Sana Motorunun Hızını Artması İçin Çoook Şey Saya Bilirim Tecrübelli Biri Olarak Ama Bunların Hiç Birisini Yapma Çünki En Fazla 1 Ay Sonra Sıkıntı Açmaya Başlar Motorun Orjinalini Bozma Motosikletinin En Güzeli Sade Haliyle Binmek Ben Yaptırdım En Son 135 Km Sürate Ulaştım Ama Motor Conta Yakıo Devamlı Ve Şuanda Silindirini Değiştirmek İçin Uğraşıyorum Çünki İyi Bişey Olmadığı Kanatine Vardım YAPMA BOŞVER BIRAK GİTTİĞİ KADAR GİTSİN DİP GAZA GETİRME MOTORU SABİT HIZLA GİT HA BU ARADA BİRAZ HAVA AYARIYLA SUBAB AYARI YAPTIRA BİLİRSİN 3-5 HIZ ARTAR.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    Yapabilecegin en guzel şey malossi debriyaj seti almak emin ol farkı anlarsın,ben goztepe korlastan almıştım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)