Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motorumu alıcam!! Tavsiye.. Yardım edin..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Arkadaşlar ehliyeti cebime koydum.. motoru almaya geldi sıra.. Hyosung düşündüm daha o kadar tecrübem yok ve Benim peder hızlı makine istemiyor.. Bu arada Kanuni'nin fabrikasından 0 motosikleti Uygun fiyata alabilme şansım var.. Yani Bayii karı olmadan direk fabrikadan kanuni motosiklet alabilirim bu yüzden kanuni biraz Uygun olabilir.. Freedoom 200, RacerS 200, Racer 200.. Bunların hangisi daha iyidir veya bu tarzdan max. 130-140-150 km/H yapıcak bi motosiklet arıyorum vee aşırı derecede kararsızım arkadaslar.. bu arada sadece 1 yıl binicem.. Acemiliğimi attıktan sonra GT250-R sonra kısmetse R6 istiyorum.. sadece 1 yıl için gerekli bu motosiklet bana önerilerinizi bekliyoruuuuuuuum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bir saniye yavaş ol biraz 1 yıl motor sürmeyle hemen r6 geçersen kötü şeyler olabilir ama başlangıç olarak cg 125 lerin temizlerinden bul masrafsız binersin.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir saniye yavaş ol biraz 1 yıl motor sürmeyle hemen r6 geçersen kötü şeyler olabilir ama başlangıç olarak cg 125 lerin temizlerinden bul masrafsız binersin.
    Hocam iyide arkadaş 1 sene sonra R6 alıcam demiyor ki.
    Cbr 125 iyi bir başlangıç olur senin için.

Motosikleti
    Alıntı DreaM_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ehliyeti cebime koydum.. motoru almaya geldi sıra.. Hyosung düşündüm daha o kadar tecrübem yok ve Benim peder hızlı makine istemiyor.. Bu arada Kanuni'nin fabrikasından 0 motosikleti Uygun fiyata alabilme şansım var.. Yani Bayii karı olmadan direk fabrikadan kanuni motosiklet alabilirim bu yüzden kanuni biraz Uygun olabilir.. Freedoom 200, RacerS 200, Racer 200.. Bunların hangisi daha iyidir veya bu tarzdan max. 130-140-150 km/H yapıcak bi motosiklet arıyorum vee aşırı derecede kararsızım arkadaslar.. bu arada sadece 1 yıl binicem.. Acemiliğimi attıktan sonra GT250-R sonra kısmetse R6 istiyorum.. sadece 1 yıl için gerekli bu motosiklet bana önerilerinizi bekliyoruuuuuuuum
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam iyide arkadaş 1 sene sonra R6 alıcam demiyor ki.
    Cbr 125 iyi bir başlangıç olur senin için.
    sen tam okumamışsın herhalde 1 yıl küçük motora binip kısmetse r6 alacam diyor doğru oku bence

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen tam okumamışsın herhalde 1 yıl küçük motora binip kısmetse r6 alacam diyor doğru oku bence
    Bir yıl küçük motorundan sonra GT 250R sonra kısmet olursa R6 alıcam diyor.

Motosikleti
    gt250 r da çok büyük sayılmaz r6 hırçın bir makina öyle 1-2 yıl küçük motor sür hemen race al ohh sonra kaza allah korusun

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Bence basmakalrı çok hızlı geçiceksin gibi yazmıssın.Bence az yakan ve performansı seni tatmin edicek bir makina al basda.Mesela kendi motorumu önerebilirim. Ya da cbr 125 honda.Yamaha yrb 125 gibi.Ufak cclerle baslamalısın.Kanuniyi uygun alabiliyorum demişsin.Bence olabilir.Uygun sıfır bir motor işini görücektir.Belki biraz titreşimli olur ama sonuçda başlangıç motoru seni üzmesin yeterli.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    kardeş ben 2 yıldır kendımı paralıyorum bir cbr 125 almak için. İmkanın varsa git al biz binemedik sen bin Satarkende piyasası cok kolay satarsın diye düşünüyorum. Ayrıca az yaktıgıda bır gercek.Sımdıden hayırlı olsun alacagın motor

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    freedom 200 almanı tavsiye ederım

kesinlikle pişman olmassın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:22 ----------

tiger 250 olabılır

bende tiger 250 vardı çok memnundum

Motosikleti
    gt250 r da çok büyük sayılmaz r6 hırçın bir makina öyle 1-2 yıl küçük motor sür hemen race al ohh sonra kaza allah korusun
    R6 Hayalimdeki tarz.. Kendime ait ilk motosikletim olucak ama 1-2 yıldır zaten abimin 250cc ledow'unu kullanıyorum.. O yüzden 125cc yi atlıyabilirm diye düşüdüm.. Şuan R6'm olsa bile kullanamıcağımı bende biliyorum Tamam 250cc tecrübem var ama bu choopper'da kazandığım bi tecrübe supersportta aynı şekilde olmucağı kanaatindeyim.. O yüzden sadece pozisyon olarak supersport'a yakın bişey alırsam Supersport'a geçtiğimde fazlada acemi olmam direk R6 tabiki olmaz.. Araya GT 250-R giricek sonra R6 zaten bunların arasında alabileceğim pek seçenek yok..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:08 ----------

Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    freedom 200 almanı tavsiye ederım

kesinlikle pişman olmassın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:22 ----------

tiger 250 olabılır

bende tiger 250 vardı çok memnundum
    Freedom 200 Aklıma yatan cinsten bişey.. Ama sanırım racer200 le aynı motor var üzerinde ve racer200 için pek iyi şeyler söylemiyorlar.. Yanlız yalan mı doğru mu bilemicem.. Kanuninin bayiisine gittim orddaki ustada racer200 vardı.. km saatine baktım 28.000 gösteriyodu.. Adam 43.000 de kaza yaptım o saat değişti orjinali 70.000 km çok sağlam aletler dedi ama pek inanasım gelmedi tek silindir bi kanuni'nin 70.000km yol yapacağı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:12 ----------

Alıntı NightMare0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben 2 yıldır kendımı paralıyorum bir cbr 125 almak için. İmkanın varsa git al biz binemedik sen bin Satarkende piyasası cok kolay satarsın diye düşünüyorum. Ayrıca az yaktıgıda bır gercek.Sımdıden hayırlı olsun alacagın motor
    Honda tartışılmaz.. ama 125cc nin beni pek tatmin ediceğini sanmıyorum : )

Motosikleti
    [QUOTE=DreaM_34;2149882]R6 Hayalimdeki tarz.. Kendime ait ilk motosikletim olucak ama 1-2 yıldır zaten abimin 250cc ledow'unu kullanıyorum.. O yüzden 125cc yi atlıyabilirm diye düşüdüm.. Şuan R6'm olsa bile kullanamıcağımı bende biliyorum Tamam 250cc tecrübem var ama bu choopper'da kazandığım bi tecrübe supersportta aynı şekilde olmucağı kanaatindeyim.. O yüzden sadece pozisyon olarak supersport'a yakın bişey alırsam Supersport'a geçtiğimde fazlada acemi olmam direk R6 tabiki olmaz.. Araya GT 250-R giricek sonra R6 zaten bunların arasında alabileceğim pek seçenek yok..[COLOR="Silver"]

ama yazında belirtsen başlıktada ilk motora başlıyacağım demişsin onun için ben senin sağlığın için söyledim istediğini alabilirsin

Motosikleti
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence basmakalrı çok hızlı geçiceksin gibi yazmıssın.Bence az yakan ve performansı seni tatmin edicek bir makina al basda.Mesela kendi motorumu önerebilirim. Ya da cbr 125 honda.Yamaha yrb 125 gibi.Ufak cclerle baslamalısın.Kanuniyi uygun alabiliyorum demişsin.Bence olabilir.Uygun sıfır bir motor işini görücektir.Belki biraz titreşimli olur ama sonuçda başlangıç motoru seni üzmesin yeterli.
    CBF 150.. YBR 125.. Hiç kullanmadım tabi bilemicem performans açısından veya diğer açılardan değerlendiremicem ama genelde ticaret amaçlı kurye motosikletleri.. Honda yamaha kalite olarak tartışılmaz tabiki Fakat Nereye kafamı çevirsem CBF 150.. YBR 125.. Buna zevk için binicem görünüş olarak çokta hoşuma giden modeller değil..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:17 ----------

[QUOTE=extrem_015;2149890]
    R6 Hayalimdeki tarz.. Kendime ait ilk motosikletim olucak ama 1-2 yıldır zaten abimin 250cc ledow'unu kullanıyorum.. O yüzden 125cc yi atlıyabilirm diye düşüdüm.. Şuan R6'm olsa bile kullanamıcağımı bende biliyorum Tamam 250cc tecrübem var ama bu choopper'da kazandığım bi tecrübe supersportta aynı şekilde olmucağı kanaatindeyim.. O yüzden sadece pozisyon olarak supersport'a yakın bişey alırsam Supersport'a geçtiğimde fazlada acemi olmam direk R6 tabiki olmaz.. Araya GT 250-R giricek sonra R6 zaten bunların arasında alabileceğim pek seçenek yok..[COLOR="Silver"]

ama yzında belirtsen başlıktada ilk motora başlıyacağım demişsin onun için ben senin sağlığın için söyledim istediğini alabilirsin
    Haklısınız hemen düzeltiyorum.. . ) Ama açıksacı ne istediğimi sanırım bilmiyorum dediğim gibi aşırı kararsızım çok fazla araştırma yaptığımdan kaynaklanan bi sorun bence.. Keşke araştırmadan ilk önüme geleni alsaydım

Motosikleti
    [QUOTE=DreaM_34;2149891]CBF 150.. YBR 125.. Hiç kullanmadım tabi bilemicem performans açısından veya diğer açılardan değerlendiremicem ama genelde ticaret amaçlı kurye motosikletleri.. Honda yamaha kalite olarak tartışılmaz tabiki Fakat Nereye kafamı çevirsem CBF 150.. YBR 125.. Buna zevk için binicem görünüş olarak çokta hoşuma giden modeller değil..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:17 ----------

Haklısınız hemen düzeltiyorum.. . ) Ama açıksacı ne istediğimi sanırım bilmiyorum dediğim gibi aşırı kararsızım çok fazla araştırma yaptığımdan kaynaklanan bi sorun bence.. Keşke araştırmadan ilk önüme geleni alsaydım
    hayır önüne geleni almak çok ama çok yalnış bir hareket olmaz iyice araştır öyle al ben herhangi bir şey alacağımda ister motosiklet olsun ister tv başka bişey vs. ne olursa OLSUN İYİCE ARAŞTIRIRIM.çünkü sonradan pişman olmak çok kötü bişey

Motosikleti
    [QUOTE=extrem_015;2149893]
    CBF 150.. YBR 125.. Hiç kullanmadım tabi bilemicem performans açısından veya diğer açılardan değerlendiremicem ama genelde ticaret amaçlı kurye motosikletleri.. Honda yamaha kalite olarak tartışılmaz tabiki Fakat Nereye kafamı çevirsem CBF 150.. YBR 125.. Buna zevk için binicem görünüş olarak çokta hoşuma giden modeller değil..

hayır önüne geleni almak çok ama çok yalnış bir hareket olmaz iyice araştır öyle al ben herhangi bir şey alacağımda ister motosiklet olsun ister tv başka bişey vs. ne olursa OLSUN İYİCE ARAŞTIRIRIM.çünkü sonradan pişman olmak çok kötü bişey
    Bir arkadaşımın Freedom 200'ü var 1500 liraya veriyor 3400 km de.. Masrafı yok egzoz felan var üstünde aksesuarı var biraz bir kere yan yatmıştı sadece onuda yaptırmış başka kazasıda yok.. temiz denilebilir bu fiyatada sanırım daha iyisini bulamam Sizce uygun olur mu ve Racer200 e üzerinde aynı motor var sanırım o konuda bilginiz var mı ?

Motosikleti
    ewet motor konusunda %99.9 haklısın aynı motoru paylaşıyorlar ben kullanmadım bilmiyorum ama resimlerini inceledim kesinlikle aynı gibi duruyor biraz kabaca şey diyebiliriz freedom racer grenajsız naked tarzı olanı diyebiliriz.ama her ne olursa olsun bir ÇİNLİ MOTOSİKLETTEN uzak dur.

Motosikleti
    ewet motor konusunda %99.9 haklısın aynı motoru paylaşıyorlar ben kullanmadım bilmiyorum ama resimlerini inceledim kesinlikle aynı gibi duruyor biraz kabaca şey diyebiliriz freedom racer grenajsız naked tarzı olanı diyebiliriz.ama her ne olursa olsun bir ÇİNLİ MOTOSİKLETTEN uzak dur.
    Kanuni'nin fabrikasına iş gereği gidip geliyoruz.. Ve adamlar çok büyüttüler işi Hyosung'u aldılar.. Araba üretmeye başladılar arabaları tutmadı belki ama şuan türkiyede araba sektörüne el atan bi motosiklet markası daha yok.. Kanuni çinli motosikletlerden daha kaliteli diye düşünüyorum.. Kanuni çinli değil diye düşünüyorum.. Ama satış sonrası hizmet gerçekten yok !

Motosikleti
    Kanuni'nin fabrikasına iş gereği gidip geliyoruz.. Ve adamlar çok büyüttüler işi Hyosung'u aldılar.. Araba üretmeye başladılar arabaları tutmadı belki ama şuan türkiyede araba sektörüne el atan bi motosiklet markası daha yok.. Kanuni çinli motosikletlerden daha kaliteli diye düşünüyorum.. Kanuni çinli değil diye düşünüyorum.. Ama satış sonrası hizmet gerçekten yok !
    belki bi nebze kaliteli olabilir ama yakın çok kaliteli değil çevremde kaç tane var hyosungda var şangır şangır titreme sesi falan filan valla kardeşim o zaman hangini beğeniyorsan onu alacaksın hemde bir an evvel kurtulacaksın bu motor seçmekdeki kararsızlıktan

Motosikleti
    belki bi nebze kaliteli olabilir ama yakın çok kaliteli değil çevremde kaç tane var hyosungda var şangır şangır titreme sesi falan filan valla kardeşim o zaman hangini beğeniyorsan onu alacaksın hemde bir an evvel kurtulacaksın bu motor seçmekdeki kararsızlıktan
    Bütçe geniş.. ama babam dar : ) adamı scooter almaktan zor vazgeçirdim.. İstemiye istemiye freedom 200e binicez :/ yardımlarınız için teşekkür ederim.. Kafamı her çevirdiğimde gördüğüm o iğrenç far'lı Racer'dan sa.. Biraz fark'Lı olan ve pek görünmeyen freedom'u tercih ederim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)