Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu motor hakkında Yardım.(Rx 135)

Motovento
    REKLAM ALANI
    gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    CBF 150 almanı tavsiye ederim. O fiyatlara bulabilirsin rahat. rx deli gibi benzin yakar. çok yakar çok gider mantığından bu.. Ben gençken kullanmıştım RX 100

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR600RR
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler ustam ybr ve cbr ile kıyaslanamaz hız konusunda kıyaslama yapmıyoruz zaten yapamayızda Sana sorum Bindiğin süre içinde masraf çıkarttımı ? başıma gelebilicek şeyler neler ve birde bu ilandaki motor hakkında ne düşünüyorsun
    Bende kaldıgı surece hıc bır masrafı olmadı zaten bır arkadasımdan almıstım sonra yıne ona sattım oda 2 yıl kadar bındı sadece karburator ve sıcak havada asırı sıkıstırma sonucu sıstı ve rektıfıye gordu yanı makınanın bır sucu yok kullanıcı hatasından ole oldu.
    Sen yınede arızası masrafı bı yana ıkı zamanlı motodan uzakdur derım bılırsın ama ben yınede solım yakıt tasarrufu yonunden, parca sorunu olabılır sonucta 8,10 yasında motosıklet, 4 zamanlı gıbı fırenajı ıyı degıldır 4 zamanlıya gore cok gec durur bunlarıda gozden gecır ben bır kronık hastalıgını gormedım duymadım...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Motosikleti
    honda cg125 ve rx 135 king
    herkeze hayırlı bayramlar
    rx kullanıcısı olarak sana yardımıcı olmaya çalışıyım arkadaşım
    rx bir zevk makinesidir özelliklikle antalya civarında çok tutuyo
    sana devamlı masraf çıkaran bi durumu olmaz
    çok devirli makinelerdir çokta zorlamaya gelmez piston delenler bile var
    ama düzgün kullanırım hakkını vererek binerim diyosan bişey yok yani
    yakıt konusunda basarsan yakıyo basmassan normal her motordaki gibi
    yani biraz zevk için kullanılıcak bi motor
    arkadaşlar yazmışlar 4 zamanlı motor kullan diye ben ikisinde kullanıyorum rx i zevk için biniyorum cg ile uzun mesafeli gittiğim yerlere kullanıyorum
    haaa ama hiç başım dişim ağrımasın satarken zorlanmayım diyosan ybr cg cbf gibi motorlara bakabilirsin
    ilandaki motorda güzel fakat eski kasası makbuldür bu king leririn bumotorunda sorun çıkaracağını zannetmiyorum
    eğer benım gibi ayda 250 km yol yaparsan rx le hiç bi sorun olmaz bilmiyorum ne amaçla nasıl kullanıcaksın motoru
    ben king e bindiğimde stresimi alıyo inanki sese huzur veriyo
    açaıklamalarım bunlar inşallah senın için hayırlısı olur başaka sorunuz olursa cevaplayabilirim teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Hepinize tekrar teşekkür ediyorum Cg125 Bu hafta içi gidip bi bakıcağım rx e hoşuma giderse alıp geçerim bende zevk için motor kullanıyorum öyle her gün zorunlu gidicek bi yerim yok yani Yorumun için teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)