Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

forum hakkında öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli forum sakinleri ,

Nedendir bilinmez forum artık benim için sıkıcı hale gelmeye başladı. Her an aynı konular hakim forum içerisinde.

Ana sayfadan hiç düşmeyen başlıklar var.
    Örn;

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı.

İyi tamam çok güzel, ama bu başlıkları baştan okumaya kalksak. Sayfalarca. O kadar gereksiz şey var ki .

Hergün bi yeni üye çıkıp 600rr nin max hızını soruyo misal. ( bunu bende sormuştum )

Veya hergün yeni haber var mı acep diye açıp baktığım köşe yazıları bölümü hep aynı, hiç değişmiyo.

forumun her topiğine göz gezdiriyorum, hep aynı şeyler görüyorum.

Biraz farklılık olsa. Sayfalar tazelense, sayfalarca sürüp gitmiş bilgi kaynakları gereksiz herşeyden arındırılsa, Ana sayfaya yeni üyelerin sıkça sordukları sorular hakkında bir konu sabitlense, vb. vb.

Bence bu böyle. Sizcesini bilmem.

Eminim vardır aranızda aynı düşüncede birileri.

Mutlaka karşı çıkanlarda olacaktır. Tahminimce sıkıldıysan git arkadaşım gibi bi tepki alacağım.

Saygılarla. İyi forumlar.
    '' Honda CBR 600RR '' :joker:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Nasıl yani? Forumda iş bölümü gibi bir şey mi var? Kimimiz işçi karınca, kimimiz asker karınca, kimimiz de yattığı yerde bal yiyen arı beyi mi?

Forum sensin kardeşim. Balı üretecek olan sensin. Forumu hareketlendirmek, renklendirmek istiyorsan ilginç bir gözlemini paylaş, faydalı bir soru sor, gezi yazısı hazırla, değerli bir bilgi aktar, derleme yap...

"Motosikletin şusuna busuna dair sık sorulan sorular" temalı birkaç sabit konu açılabilir hakikaten. Taslaklarını hazırlamaya ne dersin?
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    CBR600RR
    Ben daha sıkılacak kadar eskı degılım forumda arkadasım. hem motosıkletle alakalı konusmakta dınlemekte bana cok ıyı gelıyo yanı ben ıcınde motosıklet gecen ne tur konu olursa olsun sıkılcamı zannetmıyorum. Forumda olmasa cok ıyı olurdu dedıgım ve sevmedıgım bolum tazıye bolumu... Ama sen konusmak ıstedıgın konu lar hakkıda topık ac derım.
    İsteklerınde haklı olabılırsın belkı senın ısteklerıne cevap verılır.
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)