Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yine Yeni Yeniden Sulu Yollar!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    toplu tasıma :)
    Öncelıkle hepınıze ıyı aksamlar arkadaslar yıne babamla bu aksam maltepe sahıle ındık ve donerken olumden donduk cunku 100km hızla gıdıyorduk ve babam bır anda durdu su aldık ve ıyıkı durmus cunku 10metre ılerde yıne bılıncsız sulama vardı ve 3 serıtlı yolda 3 serıtte cok ıslak durumdaydı ve 100km hızla o suya dalsaydık 2kısı sonuclar pekı ıyı olmayabılırdı ve arkadaslar o kadar eylem yaptık hıc bır ıse yaramamıs gercekten cok uzuluyorum ve lutfen dıkkat edelım arkadaslar sahıl yolunda asırı hız yapmayalım olay yeri:maltepe sahılden e5 e cıkan sapak bu koza nın yanından donuyorsunuz ve o e5 e cıkıyor hemen kozaya gelmeden lutfen dıkkatlı olalım arkadaslar ve okadar guzel eylem yaptık gastelere cıktık kımsemı ders almadı??
    for heavy metal we would dıe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barissp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800s
    geçmiş olsun hell fury kazaya sebep olacakta su kazadan kurtaran da su ironi ye bak yaa
    Küfür işçi sınıfının ağzında açan çiçektir.

Motosikleti
    Yamaha gri Fazer Gitti Siyah Fazer Geldi(06)
    Hayla demekki dikkate almıyorlar bizi.Daha ne yapmamız gerekiyor?!

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    kimsenin umrunda bile değil bıktım artık ! levent kanyon u biraz geçince fatih sultan mehmet köprüsü sapağına gelmeden önceki alanda sol şerit gölet gibi her akşam aynı manzara ne uyarı levhası nede başka birşeyde yok... illa ki birinin orada kaza yapması yada hayatını kaybetmesi mi lazım lanet olsun bu zihniyete

-eren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    Bugün Ankara/gölbaşına inerken konya yolunda yol çalışması nedeniyle 4 şeritli yolu gidişli gelişli hale çevirmişler.Bitane su tankeri sağ şeritten hızlı bi şekilde ilerliyordu bizimde hızımız (arabayla)120 km/h falandı. tankerin heryerini delik deşik etsen bukadar su atmaz sanırım.Bianda o hızla ve o suyla önümüze dalıp fren yaptı 60-70 e kadar düştü hızı sanırım bizde baya yakındık o suyla cok ucuz atlattık.Sonuca gelirsek belediye olmasa halkımız da rahat rahat ölmemize bi ortam hazırlıyor

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Hell Fury adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelıkle hepınıze ıyı aksamlar arkadaslar yıne babamla bu aksam maltepe sahıle ındık ve donerken olumden donduk cunku 100km hızla gıdıyorduk ve babam bır anda durdu su aldık ve ıyıkı durmus cunku 10metre ılerde yıne bılıncsız sulama vardı ve 3 serıtlı yolda 3 serıtte cok ıslak durumdaydı ve 100km hızla o suya dalsaydık 2kısı sonuclar pekı ıyı olmayabılırdı ve arkadaslar o kadar eylem yaptık hıc bır ıse yaramamıs gercekten cok uzuluyorum ve lutfen dıkkat edelım arkadaslar sahıl yolunda asırı hız yapmayalım olay yeri:maltepe sahılden e5 e cıkan sapak bu koza nın yanından donuyorsunuz ve o e5 e cıkıyor hemen kozaya gelmeden lutfen dıkkatlı olalım arkadaslar ve okadar guzel eylem yaptık gastelere cıktık kımsemı ders almadı??
    sahil yolunda bu sulama işlemi yıllardır bu şekilde yapılıyor geceleri gazlamaya çıkan bi dünya insan var modifiyeli arabası ve motosikletleri ile.

peki şunu sormak isterim o suya 100km/h ile değilde hız kuralları dahilinde girseniz sizce kaza yapma şansınız ne olurdu ?
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Ninja 250R
    az önce ordan gectim,sadece ora deil kesik kesik sırılsıklamdı yol..

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahil yolunda bu sulama işlemi yıllardır bu şekilde yapılıyor geceleri gazlamaya çıkan bi dünya insan var modifiyeli arabası ve motosikletleri ile.

peki şunu sormak isterim o suya 100km/h ile değilde hız kuralları dahilinde girseniz sizce kaza yapma şansınız ne olurdu ?
    orada azami sürat kac ilkay????
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orada azami sürat kac ilkay????
    60km/h olarak hatırlıyorum ama 50'de olabilir
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    60km/h olarak hatırlıyorum ama 50'de olabilir
    ozaman daha tartisilacak pek fazla birsey yok sanirim...
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    toplu tasıma :)

tamamda hocam ne bır uyarı var ne bırsey adam akıllı tabelelar koysalar 100km den uygun hıza duserız dımı?? ama hıc bır uyarı yokken 100km ile suya dalarsan sonucları bılıyorsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:23 ----------

Alıntı kamsea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsenin umrunda bile değil bıktım artık ! levent kanyon u biraz geçince fatih sultan mehmet köprüsü sapağına gelmeden önceki alanda sol şerit gölet gibi her akşam aynı manzara ne uyarı levhası nede başka birşeyde yok... illa ki birinin orada kaza yapması yada hayatını kaybetmesi mi lazım lanet olsun bu zihniyete
    haklısın abıcım ama yanı ıste bızım ulkemız boyle kac yuz kısıyı toplayıp adam akıllı eylem yaptık gazetelere tv lere cıktı ama boşa hala aynı rezıllıkler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:25 ----------

Alıntı barissp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun hell fury kazaya sebep olacakta su kazadan kurtaran da su ironi ye bak yaa
    haklısın abıcım ıste bırazda sans sanırım sagol
    for heavy metal we would dıe

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    son yaşananlardan sonra artık diken üstünde duruyorum...otobüs veya otomobille bile geçerken yeşil alanların sulandığı yerlerde acaba su taşkını var mı diye dikkatlice bakıyorum,şuana kadar denk gelmedim ama eğer denk gelirsem belediyesine uyarıya gidicem...artık bizim davamız oldu bu iş

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 gün önce, maksium hız 50 km/sa olan yolda, Maslak-Levent arasında Kanyon'a varmadan yollar komple sulanmış idi..

Yetmemiş, fıskıyeler hala sa taraftan oluk oluk su akıtıyorlardı yola..
    Ne değişecek sanıyorduk ki?

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Paşa* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayla demekki dikkate almıyorlar bizi.Daha ne yapmamız gerekiyor?!
    Ota şoka yorum yapmak yerin birlik olup ilgili makamlarla iletişime devam etmek gerekiyor. Mahalli idarelere mailler telefonlar ve hatta bizzat ziyaretlerin peşinin bırakmamak gerekiyor. Kaç gündür şu konuda yazmıyordum sakinleşmiştim yine coşturdunuz. Dün belediye başkan yardımcısı aradı beni yazdıüım yazıya istinaden. (Bu harekete katılın) Başlığı açmıştım 7 yorum yapıldı 3 ü benim yorumum. Çok güzel bir düşünce olduğunu ve hassasiyetim için teşekkür ederek yapmayı planladığım şeyler 15-20 dakika dinledi beni. Bu bile bir gelişme ancak yapmak istediklerimin trafik müdürlüğü ve milli eğitim müdürlüğü ile organize olarak yapma gerektiğini söyledi. Ve tek başvurunun benden olduğunu söyledi. Bu durumda ben bir kişi bu insanların aklına bu çöpü soktum kıpırdanma oldu fikirlerimi paylaştım bu sayımız 100-200 olsaydı ne olurdu sizce? Şu olurdu muhatap alınır, organizasyon büyütülür ve gerçekleştirilirdi.

Park ve bahçeler müdürlüğüne topluca mail attık 3 güne cevap geldi sonrasında kaç kişi takip edip devam etti? Ben hala her sabah sulama meselesi yüzünden ıslak yolları çekip çekip mail atıyorum muhata yok çünkü bir kişi diyip kimse sallamıyor, toplanabilsek bir olabilsek çözülecek işler bunlar ama, anca burada konuşup ahkam kestiğimiz için sonuç alamıyoruz ve hiç bir şeyi düzeltemiyoruz.

Sonra millet bana sinirlisin diyor, nasıl sakin olabilirim? Baba oğul bir kaza daha olsaydı ne olacaktı? Yine toplanacaktınız dimi? Yine kasksız montsuz apaçilere laf sokulup 6-7 sayfaya çıkan vah vah yorumları.... eee sonra.....?

Elleriniz taşını altına sokmadığınız sürece o taş daha başınızı çok ezer.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Yoruma katılıyorum.. Hem de akşam vakti.. !?

Aşağıdaki linki'de kendine fazla güvenenler için tavsiye ediyorum..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-sendromu.html

Yasal hız limiti ş.içi 50 km/h ve ş.dışı 70 km/h dir.
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    kimsenin umrunda olduğumuzu sanmıyorum. beşiktaş inönü stadyumundan taksim'e çıkan eğimli yolda da aynı sorun bulunmakta. yolun virajlı olduğunu, yeşilliklerin sulanması anında yola su taştığını not olarak düşeyim. istikameti kullanacak arkadaşların dikkatine...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ardakaşlar dikkat edin pendik-Marinanın karşısındaki sahil yolundan geçerken dikkat edin akşamları yollar tamamen ıslanıyor

Motosikleti
    Yakında olacak
    dün çöpü atarken belediye su tankeri önümden geçti tankerin üst kapağı açıktı fosur fosur su akıyordu zaten motordada sızıntılar vardı yol göl olmuştu sağolsun bende elimi yıkadım temiz suda:..,asıl dikkatimi çeken olayda bu tankerin her gün her saat bu mahalleden geçerken yolu göle çevirmesi
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    arkadaşlar sadece belediyeler veya yerel yönetimler değil. bulunduğum şehirde etraf biraz serinlerin diye esnaf sabah öğle akşam dükkanının önünü sular. birkaçına denk geldim "bu şekilde yapılan sulamalar sadece bizleri değil diğer araçları da trafikte tehlikeye sokuyor" diye. verilen cevaplar sanki kopyalanmış gibiydi "kışın yağmurda nasıl biniyorsunuz" veya "bişey olmaz bi saate kuruyor zaten" veya "aman canım şu kadarcık sudan ne olacak" idi. bu cevaplar üzerine cevaplayanları Allaha havale edip yoluma devam ediyordum. onun için sadece yerel yönetimler değil tüm toplumun bilinçlenmesi gerekmektedir.
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dünya susuzluk falan ortalığı ayağa kaldırıyo nasıl hesaplı kullanırız diye araştırmalar yapılıyo biz yollara döküyoruz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)