Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

"Murat Doğanay" için yapılan protestoda ceza yedim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YEmin ediyorum fırsatcı bunlar ya...Bu ülkede zaten bişileri protesto ettin miydi, suç teşkil ediyor başka protestolara caydırmank için bizlere bol keseden ceza kesiyorlar... ama sokakta PKK lılar eylem yaptıklarında , indirmedikleri cam çerçeve bırakmadık larında, vatandaşın ve toplumun huzurunu kaçırdıklarında, sus pus oluverir bizim emniyetimiz..Nerde Adalet?..Nerde Devlet ?
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar anlamıyorsunuz eylem sırasında ve sürüş esnasında yazılmış ceza varmı ki varsayılan yada yok sayılan izinden bahsedıyorsunuz yanı izin alınmış olsaydı .Eylem bitmiş olduğu halde yine dağılmayıp yolu işgal etmekten ceza yenmeyecekmıydı .asıl olay şu dıyorumki ceza yenmesı benımde hoşuma gitmedı fakat eylem bitmiş ve polisler den yana bır problem cıkmadı ne zamanki dağıldık hala şerıtı kaplayan toplaşmalar anonsları duymayıp muhabbetlerıne devam etmiş olması polislerı ceza kesmeye yönlendırmiş
    arkadaşım bır amac için ordaydık hepimiz işimiz bıttı güzelce dağılın o günün kalan programını muhabbetını orda yol üstünde değilde başka yerde yapın anlayış gösteren polısınde zor durumda kalarak ceza kesmesıne sebebıyet vermeyın değilmi ha ben bunu genel olarak konuşuyorum ceza yıyen arkadaşın böyle yaptın demıyorum
    bırak abi yaaa belliki ceza yememişsin boş yere ceza yeseydin o zamanda böyle söylermiydin acaba merak ediyorum.ben emniyet şeridinde arkadaşlarımı bekliyorum nerde bekliyim yolun ortasındamı?o şerefsiz polis adam olsaydı orada ceza yazardı böyle postalamazdı.bende gerekeni yaptım zaten ve sizlerle paylaştık sağolun destek yerine köstek olduğunuz için....

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu muhabbetlerin uzamaması için açılan konuların yönetim onayı sonrası yayınlanmasını talep ediyorum.
    ipi koparan konu açıyor...
    dostum evet konu açtım bi derdin varsa admine şikayet et.ne öyle ipini koparan felan biz dün gelmedik buraya.hem ben ceza yiyen arkadaşlara bir yol göstermek amacıyla ve gerekirse hep beraber bişeyler yaparak bu haksızlığa karşı çıkmayı öneriyorum.belliki sanada ceza gelmemiş kusura bakma senin kadar rahat olamıyoruz sen öde o zaman milletin cezasınıda göreyim seni....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    murat abiyle birlikte ceza yiyenlerden bir taneside benim. 25 ağustos günü postacı elime tutuşturdu. suçum ''trafiği tehlikeye düşürmek''. bu olay karşısında benim sıkıntım ne bir kardeşimizi kaybetmenin haklı tepkisinde bu olayla karşılaşmak ne de yazılan tutar... şunu açık yüreklilikle söyleyebilirm ki; o gün yapılması palanlanan grup sürüşünde, grup sürüşü kurallarına uyan nadir insanlardandık, ayrıca her daim kaskımı takarım tüm evraklarım tamdır ve ayda ortalama 80-100 TL arası köprü geçiş ücreti ödüyorum. Yani ben elimden geldiği kadar namuslu, dürüst, kurallara uymaya çalışan bir vatandaş olmaya çalışıyorum(her ne kadar köprüye ödediğim paraya lanet etsemde!!). bazı arkadaşlarımında söylediği gibi PKK sempatizanları ülkemin çeşitli yerlerinde eylem yapar, özel mallara ve kamu mallarına zarar verir, onarımı benim ödediğim vergiden yapılır, üstüne üstlük birde o PKK'lı o. çocuklarına çocuğunu okula göndermesi için maddi yardım, tarım yapması için ek yardım vs. yapılır - ki ne çocuk okula gider, ne tarım yapılır. taksicisi protesto eder, minibüsçüsü protesto eder hiç bir şey olmaz ama ben grup dağılsında rahat rahat gideyim diye düşünüp motosikletimi 5-10 dk. emniyet şeridinde beklettim diye polis ceza yazar. ZORUMA GİDİYOR DOSTLARIM ZORUMA GİDİYOR...
    CBF 150-->CBF 250-->CBF 500-->CBF 600-->...?

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı arnold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat abiyle birlikte ceza yiyenlerden bir taneside benim. 25 ağustos günü postacı elime tutuşturdu. suçum ''trafiği tehlikeye düşürmek''. bu olay karşısında benim sıkıntım ne bir kardeşimizi kaybetmenin haklı tepkisinde bu olayla karşılaşmak ne de yazılan tutar... şunu açık yüreklilikle söyleyebilirm ki; o gün yapılması palanlanan grup sürüşünde, grup sürüşü kurallarına uyan nadir insanlardandık, ayrıca her daim kaskımı takarım tüm evraklarım tamdır ve ayda ortalama 80-100 TL arası köprü geçiş ücreti ödüyorum. Yani ben elimden geldiği kadar namuslu, dürüst, kurallara uymaya çalışan bir vatandaş olmaya çalışıyorum(her ne kadar köprüye ödediğim paraya lanet etsemde!!). bazı arkadaşlarımında söylediği gibi PKK sempatizanları ülkemin çeşitli yerlerinde eylem yapar, özel mallara ve kamu mallarına zarar verir, onarımı benim ödediğim vergiden yapılır, üstüne üstlük birde o PKK'lı o. çocuklarına çocuğunu okula göndermesi için maddi yardım, tarım yapması için ek yardım vs. yapılır - ki ne çocuk okula gider, ne tarım yapılır. taksicisi protesto eder, minibüsçüsü protesto eder hiç bir şey olmaz ama ben grup dağılsında rahat rahat gideyim diye düşünüp motosikletimi 5-10 dk. emniyet şeridinde beklettim diye polis ceza yazar. ZORUMA GİDİYOR DOSTLARIM ZORUMA GİDİYOR...
    sonuna kadar haklısın abicim bende bu yüzden tepkiliyim elimden geldiğince mahkemede hakkımı arıycam....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    abiler ben bu meseleyide anlamadım
    burda dönen bazı tartışmaların altında açıkça dile getirilmeyen sebepler oluyo, o vakit çözemiyorum meseleyi.

emniyet şeridinde keyfi beklemek suç değil mi? suç olmasın mı? ceza yazılmasın mı? bu mu burdaki dava?
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

mamt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    böyle terbiyesiz polis veya polislere birçift sözüm olurduda şimdi formun kalitesi sarsılır iyisimi susayım polisinde cahili hiç cekilmiyor zaten sizede denk gelmiş işini düzgün yapanlar hep bunların yüzünden kaybediyor zorluk çekiyor

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı naproksen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortada "trafik polisleri motorcuları sevmiyorlar" gibi yadsınamayacak bir gerçek var.
    Evet küfürlü bir tepki biraz ağır olmuş ama bazen bende içimden buna benzer şeyler geçirmiyor değilim, ve bir kez daha burdan polislere sesleniyorum, herkes için adalet...

Birine kasksız kullanmaktan ceza yazıyorsan, o kişi yanınızdan geçen diğer kasksız motorcuları gösterince "ben seni yakaladım" demeyeceksin. (bizzat yolda yürürken şahit oldum bu olaya), polisler bu tuttuğunu ..., mantığını bırakıp, herkes için adalet mantığını yerleştirmeli...
    egerki ben yasaya uymayıp paşa paşa cezamı yiyiyorsam o vatandaş niye ceza yemiyor degilmi insanımız bunu kaldıramıyor kaldırmamalıda zaten ancak bu yapılan adaletsizlik ve bence haysiyetsizliktir arkadaslarında bahsettıgı gıbı mevzu yazılan 62 tl lik para cezası degil ceza yazmıyacagım deyıpde yüzüne karsı bır ınsanın yalan konusulması çünkü bence o polısler orada ceza kesmeyı kafa koymuslar ancak makbuzu arkadaslarımızın elıne verıp kesmek cesaretınde bulunamamıslar bulunamazlarda ancak boyle haysiyetsizce davranıp dürütçe işini yapan polis memurlarımızında onurlarıyla oynayıp gereksiz mahal tartışmalara yol açmışlar helal olsun bu hareketlerine haram olsun aldıkları(verdiğimiz)maaşlarda

fesmer17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    Cahilliğime verın ama yukarıdaki mesajların birinde polisin kestiği cezadan prim aldığı yazılmıştı doğrumu acaba?
    Ceza olayıda çok keyfi,herzamanki gibi.

mamt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    Alıntı fesmer17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cahilliğime verın ama yukarıdaki mesajların birinde polisin kestiği cezadan prim aldığı yazılmıştı doğrumu acaba?
    Ceza olayıda çok keyfi,herzamanki gibi.
    evet ağbim rüşvetin önüne geçmek için bir sistem bu

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı mamt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ağbim rüşvetin önüne geçmek için bir sistem bu
    benim memurum işini bilir sen sıkma canını
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim memurum işini bilir sen sıkma canını

OFFFFFFFFFFF
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Memlekette işgüzar çok napıcaksın.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)