Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadıköyde motosiklet park yeri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar;
    Kadıköy civarına taşındım ve motosikletimi güvenle 24 saat bırakabileceğim yer bulamadım lütfen yardımcı olun nerelere bırakabilirim?
    Ve sizce güvenlik açısından ne gibi önlemler alayım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    otoparkların bıırsıyle anlas bence aylık bellı bır mıktar odeyerek orayı kullan . bu motor araba kdr yer kaplamaz al sana aylık pesın para fılan dıyerek tatlıya bagla yanı

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    akmarın orda hayvani katlı bi otopark var. orda sürekli duran motorlar var
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Arkadaşlar bir de motosikletin park sorunu yok derler.Brandasını örtüp evimizin önüne bile park edemiyoruz
    mehmetenis bunu beğendi.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kadıköy'de herhalde 30 tane özel otopark vardır yani azcık dolaşılsa bulunur bir yer..Ama özelikle ara sokaklarda oturuyorsanız kesinlikle dışarı zincirle olsa dahi bırakmayın..Direk gider..

Motorum çin malı kadıköyün arasokaklarında oturuyorum çin malına bile tenezzül ederler mi?
    Nasıl önlemler almamı önerirsiniz?

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canberk-_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum çin malı kadıköyün arasokaklarında oturuyorum çin malına bile tenezzül ederler mi?
    Nasıl önlemler almamı önerirsiniz?
    park sormuşun park yeri tarif etmişler şimdide çin malı motorum nasıl önlem alim diyorsun ..ondada yardımcı olsalar ..yan ayağa nasıl alim ne tarafa döndirim diye soru sorasın sen şim di...
    amaç soru sorim yol yürüsün...

ne önlemi alıcan bırak çayıra mevlam kayıra.......
    kilit al bağla işte başka ne yapıcan...
    mehmetenis bunu beğendi.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Bostancı sanayiye yakın oturuyorum benimde park sorunum var, işyerinin otoparkına bırakmak zorunda kalıyorum. Sonra aklıma bir fikir geldi, buralarda bir sürü boş dükkan var birini ucuz olursa tutmak istiyorum, hem atölyem olacak hem garajım birde sigortalarsam tam olur
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    park sormuşun park yeri tarif etmişler şimdide çin malı motorum nasıl önlem alim diyorsun ..ondada yardımcı olsalar ..yan ayağa nasıl alim ne tarafa döndirim diye soru sorasın sen şim di...
    amaç soru sorim yol yürüsün...

ne önlemi alıcan bırak çayıra mevlam kayıra.......
    kilit al bağla işte başka ne yapıcan...

Bu sitenin forumunu soru sormak cevaplamak, bildiklerimi paylaşmak için kullanıyorum ukelalık forumu değil! Konuşmanıza dikkat ederseniz sevinirim

yeni konu açmamak adına buraya yazmayı tercih ettim, bu arada bu konu ufak tartışmalı kapanmış

bostancı idonun orada bankamatiklerin yanına düzenli motorların bırakıldığını görüyorum, sabah idosuyla işe gidip akşam 7 gibi dönüyorum, burada motoru bırakmanın riskleri var mıdır ve motoru nasıl önlemler alarak bırakmamamı tavsiye edersiniz. bilmeyenler içinde genelde min 5-6 motor park ediyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Kozyatağına yakınsanız benim oturduğum sitenin garajı var.Otoparka vereceğiniz paranın yarısını bana verin hem siz kar edin hem ben
    mehmetenis bunu beğendi.

gösteri merkezinin orada oturuyorum bizim siteninde otoparkı var, orada sıkıntım yok
    ben bostancı sahilde,ido kullandığım zaman için sormuştum.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    kadikoy un neresi?caferaga tarafiysa motorlar hep disarida,bakiyorum aylardir ayni motorlar hic yerinden bile oynamadan duruyorlar sokaklarda

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Alıntı crawler34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gösteri merkezinin orada oturuyorum bizim siteninde otoparkı var, orada sıkıntım yok
    ben bostancı sahilde,ido kullandığım zaman için sormuştum.
    Tekper sitesindemi yoksa kaya sitesindemi oturuyorsunuz hocam?

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Caferağada rıhtım tarafında motorcular için ayrılmış bi alan var ve etrafı dükkan dolu muhtemelen kamera ile korunuyordur ben gündüz o tarafa gittiğimde hep oraya bırakırım

Yakinim ama onlardan birinde degilim. Bostanci sahil icin ucretsiz motor park yeri onerilerinizi bekliyorum. 24 saat birakmak degil de sabah7 aksam 7 arasi guvenli bir yer ariyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)