Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ya ölmek ya vazgeçmek zorunda bırakan o LANET İNSANLAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Allah Rahmet Eylesin. Ailesine ve Tüm Dostlarına Allah Sabır Versin.
    Bir sayfalık yazı yazdım ama sildim. Çünkü yazacaklarım kelimelerle ifade edilemez.
    Bu bir aşktır. Hemde kara sevda. Kimse söküp alamaz yada siz söküp atamazsınız.

Coq arkadaşın dediği gibi denizde karada havada hiç fark etmez. Siz eceli değil ecel sizi bulur. Bunu hızlandırmak sadece sizin elinizdedir. Birçok kez tek başıma dalış yaptım. % 50 sol kulağımda duyu kaybı var. Ancak hiç bir zaman dalmaktan yada motor sürmekten vazgeçmedim.

Cuma günü de badimin önüne aniden araba direksiyon kırmış.
    Ne sinyal vermiş, nede aynadan bakmış. Arkadan gelen bisiklet yaaa :(
    hızıda 50-60 km. Oda çarpmamak için basmış frene ama ne fayda çarpmamak için yan yatmış artık. Motordan düşmüş. Kol ve bacaklar sıyrık içinde, kask kafada çatlamış.
    Hızlı bile değildim. Kafayı köşeye çarptım dedi. Allah'tan kafasında kaskı vardı.
    Motorda fazla bir şey yok. Gerçi burda motorda önemli değil. Önemli olan başına bir iş gelmemesi. Umarım bu son olur. Başka sevdiğimiz insanları da kaybetmeyiz.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş

Yok motor Aşkmış, yok motor Özgürlükmüş, yok efendim motor sisteme meydan okumakmış, yok motor anarşist bir varolma metoduymuş, efendim, yok şeymiş, yok bilmemneymiş

Motor benim için iki tekerlekli, pin üzerine git, olmadı eşini de at arkaya turla gez... gibi birşeydir. Abartmaya gerek yok, pinmeyen de pinmesin
    Poturdak

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş

Yok motor Aşkmış, yok motor Özgürlükmüş, yok efendim motor sisteme meydan okumakmış, yok motor anarşist bir varolma metoduymuş, efendim, yok şeymiş, yok bilmemneymiş

Motor benim için iki tekerlekli, pin üzerine git, olmadı eşini de at arkaya turla gez... gibi birşeydir. Abartmaya gerek yok, pinmeyen de pinmesin
    Hastalik mi diyosun yani.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halis usta;
    sen de biliyorsun.
    Murat'a bir dakka izin verseler, gelip burda nasil patladigini anlatir.
    Hem de kendisiyle dalga geçe geçe.
    Hayat devam ediyor.
    Motosiklete de binecegiz, gulecegiz,aglayacagiz,bize verilen sureyi en iyi sekilde degerlendirecegiz.
    Yarina çikmaya kimin garantisi var.
    Bir haftadir bir gülüyorum, bir agliyorum.
    Psikolojim allak bullak.
    Ama motora binmeye cesaret edemiyorum.
    Daha da kötüsü istemiyorum.
    Ama biliyorum ki er ya da geç binip bilmedigin yerlere dogru gaz açmak istegi agir basacak.
    biliyorum hemde ballandıra balandıra anlatırdı birde kasko yok motorda gitti derdi ama işte orda olmak onu yaşamak çok farklı inan ordan hasteneye gidemedim motoru bırakıp arabayı alayım dedim ama bende bincem motora hemde şimdi birazda murat için bincem mezarının başına gidip selam vercem iki ara gazı vercem duysun diye ama ne care işte yapcak birşey yok sadece bol bol dua edecegim onun için beni yanlış anlama yazdıkların cok dogru her zamanki gibi dogruları yazdın rahmetli senin için çok bilgili biri ama onu konuşturmak için kızdırcan derdi kızınca anlatıyor derdi.
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    bu konuyu kimse vazgeçsin yada başka birşey için açmadım.
    içimin acısını onların yokluğunu her gördüğümde yadea aklıma geldiğinde canımın yandığını bilmenizi istedimki bir başkası için bir daha canım yanmasın.
    birbirimizi tanımıyor olabiliriz ama aynı sevdaya müdahiliz.
    ve istiyorumki hepimiz son derece korumalı dikkatli ve az hızlı olalım...
    ki dahaçok can yanmasın.
    ve arkadaşında dediği gibi arabaların arasından geçerek değil arkadan seyrederek tek bir şeridi meşgul ederek gidelim lütfen belki bu şekilde bizi ciddiye alırlar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu kimse vazgeçsin yada başka birşey için açmadım.
    içimin acısını onların yokluğunu her gördüğümde yadea aklıma geldiğinde canımın yandığını bilmenizi istedimki bir başkası için bir daha canım yanmasın.
    birbirimizi tanımıyor olabiliriz ama aynı sevdaya müdahiliz.
    ve istiyorumki hepimiz son derece korumalı dikkatli ve az hızlı olalım...
    ki dahaçok can yanmasın.
    ve arkadaşında dediği gibi arabaların arasından geçerek değil arkadan seyrederek tek bir şeridi meşgul ederek gidelim lütfen belki bu şekilde bizi ciddiye alırlar
    evet biliyoruz ama banada içimi dökmek için fırsat oldu size sitem etmiyoruz
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Honda
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorum hemde ballandıra balandıra anlatırdı birde kasko yok motorda gitti derdi ama işte orda olmak onu yaşamak çok farklı inan ordan hasteneye gidemedim motoru bırakıp arabayı alayım dedim ama bende bincem motora hemde şimdi birazda murat için bincem mezarının başına gidip selam vercem iki ara gazı vercem duysun diye ama ne care işte yapcak birşey yok sadece bol bol dua edecegim onun için beni yanlış anlama yazdıkların cok dogru her zamanki gibi dogruları yazdın rahmetli senin için çok bilgili biri ama onu konuşturmak için kızdırcan derdi kızınca anlatıyor derdi.
    Bir selam da benim için çak usta.
    Ilkay abin çok kizdi sana de.
    çokkkk!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Bir selam da benim için çak usta.
    Ilkay abin çok kizdi sana de.
    çokkkk!!!
    aleykum selam söylerim inşallah

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Hastalik mi diyosun yani.
    Ben demedim, sen dedin

Git tedavini ol, Valium al, Anksen yut, olmadı Pasiflora götür, ne edersen et

Tedavi olamıyo isen motura pin, geçer o zaman geçiveriyo vallah
    Poturdak

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaşlar olaya çok duygusal bakıyorsunuz
    van ilinde motosiklet sayısı 2000 üzeri en az bu yaz 1 kişi hariç hiç büyük hacimli motosiklet alan olmadı ve sadece 2 büyük hacimli motosiklet kaza yaptı kaza yapan ilki bu yaz aldığı r1 ile iki hafta dayandı kaza yapmadan (adama zorla kask taktırdık bizden ayrıldıktan 1 saat sonra tabelaya bindirmiş kafadan) 2. ise kendine çok güvenen biriydi honda deuville i vardı onun kazası biraz şanssızlıktı yol kusurundan oldu ikisindede bişey yok
    ama asıl önemli olana gelmedik küçük hacimli (yani 250 cc ye kadar) motosiklet alan apaçilerin bu yaz neredeyse günde iki kazası vardı bu yaz 12 ölü ve 5 sakat kalmış çocuk (bunlar sadece benim hastaneme gelenler Van da 8 hastane var)
    peki araçları sayalım araba kazasından günde ortalama 4 ölü ortalama günlük 6-7 sakat kalma
    şimdi olaya bu açıdan bakarsanız eğer arabalar daha tehlikeli
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet alan apaçilerin bu yaz neredeyse günde iki kazası vardı bu yaz 12 ölü ve 5 sakat kalmış çocuk (bunlar sadece benim hastaneme gelenler Van da 8 hastane var)
    peki araçları sayalım araba kazasından günde ortalama 4 ölü ortalama günlük 6-7 sakat kalma
    şimdi olaya bu açıdan bakarsanız eğer arabalar daha tehlikeli
    böyle hesap olmaz abi!
    1500 kere yazmışımdır.
    -motosiklet kullanan onlarca arkadaşım var ve "geçmiş olsun" demediğim yok gibi.
    -hayatımın film şeridi izlenmekten yalama oldu.

tehlikesiz demek komik!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle hesap olmaz abi!
    1500 kere yazmışımdır.
    -motosiklet kullanan onlarca arkadaşım var ve "geçmiş olsun" demediğim yok gibi.

tehlikesiz demek komik!
    abi tehlikesiz demiyorum ki zaten kader diye bişey var öleceksem eğer motosiklet sürerken başına inek bile düşebilir araba sürerken uçak çarpar evinde otururken deprem olur dağda gezerken yıldırım çarpar pikniğe gittiğinde kene ısırır bu örnekleri uzatmak kolay
    ne demiş sen tedbirini al taktiri Allah'a bırak giy abi full korumanı dikkatli kullan artık gerisi şans
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    cbf150
    Ben de diyorum ki bu memlekette motosiklet kullanıl(a)maz, hele racing kullanmak intihar etmek gibi birşey.

Alalım birer cross, çıkalım dağlara...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 ----------

böyle hesap olmaz abi!
    1500 kere yazmışımdır.

tehlikesiz demek komik!
    Abi adamı güldürme yahu.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    araba daha tehlikeli olabilir ama motorcu sayısıda az olduğuna göre motor daha tehlikeli.
    motorcu daha dikkatli daha psikolojik baskıda, ne olursa olsun super yada super üstü olsun hiç farketmez... arkandaki sana bindirdiğinde yarısı kadar kalıyorsun

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tehlikesiz demiyorum ki zaten kader diye bişey var öleceksem eğer motosiklet sürerken başına inek bile düşebilir araba sürerken uçak çarpar evinde otururken deprem olur dağda gezerken yıldırım çarpar pikniğe gittiğinde kene ısırır bu örnekleri uzatmak kolay
    ne demiş sen tedbirini al taktiri Allah'a bırak giy abi full korumanı dikkatli kullan artık gerisi şans
    tamam anlaştık o zaman

Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi adamı güldürme yahu.
    tamam onada tamam
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    cbf150
    tamam anlaştık o zaman

tamam onada tamam
    Yok konu üzücü ve elzem bir konu ama senin o lafın kopardı beni.
    Niye dersen hakkaten doğru.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

laptopu araban almaya üşendim . O yüzdende eşimin bilgisayarından yazıyorum.
    BEN DARKEAGLE MUHAMMED
    Dayanamadım yazmadan da dursam kurdeşen dökeceğim.
    Zaten hava inadına beni tahrik ediyor .Otur klavyenin başında yaz bari dedim.
    Hatunla balkonda oturuyoruz .Hasan (antientel )aradı abi dışarı çıktım beylerbeyi,kuleli bogaz turu yapıyorum diye .
    La havle vela bu nasıl bir tutku değildir ki seni olduğun yerde kırbaçlar gibi rahat oturtmuyor. Çocukta kibarlığından abi sizin keyfinizi bozmıyayım dedi.

Bu alete özgürlük kanatları takmış efsane küheylan demek bile az iltifat olur .
    Bu alete yürekleri kavuşturmak için dağları delen Ferhatın menkibesi bile resimli fotoraman tadında kalır.

Bu alete Pinilmez (pinilme lafını denizci muzaffere ithafen kullandım)Bu aletle sevişilir hemde Zeusla Afroditin sevişmelerini kıskandıracak kadar.
    Ya yazdırmayın bana biraz sonra +18 moduna gececem .
    Zaten hatunda vıdı vıdı yapıyor ver bilgisayarımı diye .
    devamı sonra arkadaşlar

Motosikleti
    Honda
    Alıntı xgamix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    laptopu araban almaya üşendim . O yüzdende eşimin bilgisayarından yazıyorum.
    BEN DARKEAGLE MUHAMMED
    Dayanamadım yazmadan da dursam kurdeşen dökeceğim.
    Zaten hava inadına beni tahrik ediyor .Otur klavyenin başında yaz bari dedim.
    Hatunla balkonda oturuyoruz .Hasan (antientel )aradı abi dışarı çıktım beylerbeyi,kuleli bogaz turu yapıyorum diye .
    La havle vela bu nasıl bir tutku değildir ki seni olduğun yerde kırbaçlar gibi rahat oturtmuyor. Çocukta kibarlığından abi sizin keyfinizi bozmıyayım dedi.

Bu alete özgürlük kanatları takmış efsane küheylan demek bile az iltifat olur .
    Bu alete yürekleri kavuşturmak için dağları delen Ferhatın menkibesi bile resimli fotoraman tadında kalır.

Bu alete Pinilmez (pinilme lafını denizci muzaffere ithafen kullandım)Bu aletle sevişilir hemde Zeusla Afroditin sevişmelerini kıskandıracak kadar.
    Ya yazdırmayın bana biraz sonra +18 moduna gececem .
    Zaten hatunda vıdı vıdı yapıyor ver bilgisayarımı diye .
    devamı sonra arkadaşlar
    Yenge uyuyunca haber ver abi.
    Ben de benim hanimi uyutup geliyorum.
    Sabaha kadar anlatiriz son paragraftan.

Motosikleti
    konuyu nereye çektiniz allah sizi ıslah etsin:D:D:D

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    biz eskiden teyip kasetlerini tükenmezkalemle rewind yapardık
    dicital kayıt yap hafız
    8mm filimler döndür döndür eskiyir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)