Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gt250r

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar benim motor gt250r bir hafta önce afyon denizli yaptım denizliye vardığımda motordan şıkırtı geliyor du sonra o sesle afyon a geri geldim motorcu baktı eksantrik zinciri gevşek dedi bir de siboplardan gelebilir dedi normal çalışırken o ses geliyor gaza basınca biraz daha artıyor şık şık diye bir ses sizce sorun tamircinin dediği gibi mi bir de bu motor için internet üzerinden parca satan siteleri verirseniz sevinirim şimdi bana eksantrik zinciri lazım nerden temin edebilir im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    sahibinden.com ma bak orda bazı parçalar değişik fiyatlarda mevcut inş.sorunun bir an önce çözülür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Ehli namus bir tamirciye düşemezssen eğer, sana zincirde değiştirtir sibop ta değiştirtir taa ki üst kapağa gidinceye kadar iş alır başını gider, ancak motor dediğimiz şeyde sofistike bir sistemdir, tecrübeli ve kulağı hassas bir usta fazla ona buna girmeden sorunu bulabilir, geneldede bahsettiğin şıkırtı zincirden olur ki bunun içinde yine üst kapağın sökülmesi gerekir, sana iyi bir usta ve bol şans diliyorum..

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı macloren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar benim motor gt250r bir hafta önce afyon denizli yaptım denizliye vardığımda motordan şıkırtı geliyor du sonra o sesle afyon a geri geldim motorcu baktı eksantrik zinciri gevşek dedi bir de siboplardan gelebilir dedi normal çalışırken o ses geliyor gaza basınca biraz daha artıyor şık şık diye bir ses sizce sorun tamircinin dediği gibi mi bir de bu motor için internet üzerinden parca satan siteleri verirseniz sevinirim şimdi bana eksantrik zinciri lazım nerden temin edebilir im
    selam arkadaşım.şıkırtı motorun içindenmi geliyor önce bunu anlamaya çalış.gerçi çok zor sesin kaynagını bulmak .dedigin gibi bendede bir şıkırtı vardı ve gaz verdikçe artıyordu.orası burası derken sesin egsozt dan geldigini anladım.katalizör petegi kırıldıgı zaman şaç parçacıkları katalizör kutusunun içinde egsoz gazıyla dönüp duruyor.katalizör sag altta ön ve arka silindirden gelen egsozt borularının birleştigi kutu.eger garantin varsa kuralkan garantiden degiştirir.yoksa sanırım o borunun fiyatı 300 kusur tl idi.iyi bir egsozt cuda katalizörü boşalttırabilirsin.kolay gelsin..
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Ses arka piston un olduğu yerden geliyor hemen baktı zincir gitmiş dedi o kesinlik le değişecek ama o ses gider miyki ya bu siboplar da da arıza varsa pistona çakmıstır falan dediler öyle bir sorun olabilir mi çıt çıt diye sanki vuruyor birşey motorun içinden böyle bir ses geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)