Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha Ybr 125 2.El 70.000 Km Alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Trouble - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '21 Dominar 400
    Öncelikle herkese merhabalar tanışma bölümüne konu açmadan direk buraya yazdım ama olsun orayada açacağım bir konu.

Bir motosiklet almak istiyorum. 7-8 yıllık bisiklet ve fazla olmasada motosiklet deneyimim var. Okula gidip - gelmek için ve haftasonu gezintileri için istiyorum. Ehliyet için kursada yazılacağım. Forumu yaklaşık 1 haftadır inceliyorum. Yeni başlayanlara ybr 125 tavsiye ediliyor genellikle. Ben de araştırken Çanakkalede bir Ybr 125 buldum. Güzel kullanımış 2007 model fakat 70 bin km.de ve sahibinden nakit 1.900 gibi bir fiyata alabileceğimi düşünüyorum. Sizce 70 bin kmde ne kadar sağlıklı olabilir? Uzun süreli kullanmayı düşünüyorum.
    Başka bir ybrde 2007 model 6ooo km 2500 lira pazarlıkla biraz daha ucuza alabilirim. fakat bi sorum daha olucak tecrübem yok bu resimde km 6bin mi 60 bin mi? ( Eğer 6 binse ilk yazdığım motosiklet 7bin km oluyor )

Aklımda birde Kanuni Windy 125 var sıfır alabilirim ama almışken kalitesiyle kendini kanıtlamış ve kendi sınıfının tabiri caizse "babası" olarak bilinen ybr 125 i almayı düşünüyorum.

Yorumlarınız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    resimdeki kilometre 6139 (altıbinyüzotuzdokuz)
    3 senede 70000, bir süre pakette kullanılmış gibi, sağlıklıda olabilir ama düşük kilometre tercih etmekte faide var. pakette hor kullanılıyor bu aletler.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Mondial 125 UAG, Peugeot Trekker
    Fotoğafta gözüken motosiklet ise bu araç daha 6139 km de 60 000 değil yani. Ama km düşrülmüş olabilir. 2007 moder motor 6000 km de olması garip. bende 2010 model motor var şimdiden 5000 km yi buldu.

Garaj motoru olabilir tabi. Oda ihtimal dahilinde.
    MoToSikLeT KuLLaNMaK BiR TuTKuDuR.

::tutkuy::

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    o göstergedeki 6.139 km demek eğer ilk baktığında 7.000 ve orjinal sa hemen almanı tavsiye ederim tabii genede öncelikle iyi bir ustaya baktırman gerek şimdiden hayırlı olsun diyelim hangi motordan alırsan :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    mr 250 destro
    bencede alma derım ybr guzeldır ama 70000km naapmıs kuryecımı?bence alma derım hatta ne olursa olsun bence sıfır al ben ıkıncı ellere guvenemıyorum sonucta bu motorsıklet araba gıbı degıl heran kazayla burun buruna ve tek sılındır bır motor yag yakar nebıleyım bırsuru arıza cıkarır tavsıye etmem

Motosikleti
    '21 Dominar 400
    Yorumlar için sağolun. Böylece 70. 000 dediğim motor 7bin km olmuş oldu En iyisi o motoru kaçırmıyım ben

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı The Trouble adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlar için sağolun. Böylece 70. 000 dediğim motor 7bin km olmuş oldu En iyisi o motoru kaçırmıyım ben
    cahilliğin gözünü seveyim arkadaş, bi kalemde 63000 km düştü küt diye
    haydi hayırlı uğurlu olsun, ybr iyi tercih
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    '21 Dominar 400
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cahilliğin gözünü seveyim arkadaş, bi kalemde 63000 km düştü küt diye
    haydi hayırlı uğurlu olsun, ybr iyi tercih
    valla abicim Cahillik işte bilgim olmadığı için böyle komik durumlar ortaya çıkabiliyor

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    ama dikkat et kardeş km saati değişmiş olabilir baya parlak görünüyor 7000 olanın ki sen genede iyice bir sor motoru
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    '21 Dominar 400
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama dikkat et kardeş km saati değişmiş olabilir baya parlak görünüyor 7000 olanın ki sen genede iyice bir sor motoru
    Sahibine sordum zaten buluştuğumuzda bir ustaya gidip baktırcam motora. 2300 diyodu adam ama 1900 teklif etmiştim kabul etti. Belki motora baktırdıktan sonra sorunlu çıkarsa biraz daha indirebiliriz. Bakalım hayırlısı.

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    ybr iyi motor ama biraz eski duruyor garaj motoru değil gibi yağmur görmüş nasıl olurda 7000 de olur demek geçmiyor değil içimden ben 3 ayda 3000 yaptım nerdeyse hiç kullanılmamış o zaman motor km konusuna dikkat et kardeşim hayırlısı olsun.
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    107.000 de olabilir

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    eger km dogruysa 3 yasinda 7000 km'de bir ybr125'in 2 aciklamasi olabilir. ya alan kisi motora binmesini bilmiyor ve garajda tutuyor, ya da sirf güzel havalarda cook nadiren kullaniyor. kaldi ki ybr 125 alan hic kimse böyle yapmaz. yani ybr 125 alan kisi ne aldigini bilir.

kisaca bu motosiklete iyice baktir, sahsen ben hic inanmam, o yasta, 7000 km'de 1900 liraya ybr 125 imkansiz gibi.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

ya git windy s 125 al şakamısın. 70000 deki motor alınırmı hiç

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    neden imkansız dostum ya :( millet neler alıyo satıyo hiç kullanmamıs garajda beklemiş 10-20 sene motorlar adam satıyor km yi görsen şaka gb.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger km dogruysa 3 yasinda 7000 km'de bir ybr125'in 2 aciklamasi olabilir. ya alan kisi motora binmesini bilmiyor ve garajda tutuyor, ya da sirf güzel havalarda cook nadiren kullaniyor. kaldi ki ybr 125 alan hic kimse böyle yapmaz. yani ybr 125 alan kisi ne aldigini bilir.

kisaca bu motosiklete iyice baktir, sahsen ben hic inanmam, o yasta, 7000 km'de 1900 liraya ybr 125 imkansiz gibi.
    İnanmıcak birşey yok ki piyasada çok motosiklet var bu km de mesela benim ki 2006 model 6000 km

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    o motor sanırım bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...kas-olur/detay

Bu motorun sakın 7binde olduğuna inanma.... 7 bindeki bir motor bu kadar hırpalanmış olmaz.
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    görmeden göstermeden olmaz deyip kestirip atmayın.ben 2007 model ybr aldım.daha 1044 km deydi
    eminim çünkü komşumun motoru ve zamanında hevesle ben aldırmıştım.hergün bahçede balkon çıkıntısı altında yatıyor yatıyor sonra e yine yatıyordu.yatmasın bari dedim aldım.1044 kmde.1 ayda 2200 km oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:36 ----------

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor sanırım bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...kas-olur/detay

Bu motorun sakın 7binde olduğuna inanma.... 7 bindeki bir motor bu kadar hırpalanmış olmaz.
    bu motora da 7 değil 70000 diye yazmış adam ilan açıklamalarında yukarıya ise yanlışlıkla 1 sıfır az koymuş(yada uyanıklıkla da olabilir)
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Bende ybr almayı düşünüyorum inşallah benimde karşıma bu fiyatlarda bu km lerde motor çıkar ama 2 sininde yaşına göre km ler çok çok az ???

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    benim motosikletimde 2007 model ve 3600 de araç fazlalığından kullanılmayadabiliyo yani

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)