Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial ile 135 km/h

Motovento
    REKLAM ALANI

gps felan ile ölçmedim ben ibrede gördügüm rakamı yazdım, herkezde dalga gecmeye calısmıs ama bunun tehlikeli oldugunu biliyorum, amaç sadece son hız nedir onu görebilmek. Rampa aşağı yol düz ve uzun oldugu için imkansız birşey değil, sonuc olarak ben bu hızı gördüm. bir dahakine telefnu kaska monte edebilirsem video da çekerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla benim arkadaşda var servise bakıma götürdüm 135 zor bir rakam (hız demedim )
    falla bendeki 80 i geçmiyor..Zaten motorun ayrodinamik i müsait değil... Zaten motor da değil diiicem arkadaş alınacak.....
    Şaka bir tarafa bu modelin elle tutulur bir yanı yok...Şehir içinde oraya buraya koşturtucan.... 40-50 km lik uzun yolda bile çekilmiyor... Motor zıplamaktan lastikleri yere deymiyor lastik eskitmiyor... Bir tek artısı o....

Alıntı CihanEfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gps felan ile ölçmedim ben ibrede gördügüm rakamı yazdım, herkezde dalga gecmeye calısmıs ama bunun tehlikeli oldugunu biliyorum, amaç sadece son hız nedir onu görebilmek. Rampa aşağı yol düz ve uzun oldugu için imkansız birşey değil, sonuc olarak ben bu hızı gördüm. bir dahakine telefnu kaska monte edebilirsem video da çekerim.
    Arkadaş.... 135 diyorsun da nerden okudun.. Namıssızın ipresi kaç.... Aynının kopyasından bende de var ama ibresi 120.... kaldıki 85 e zor çıkardım... Zıplamaktan imanım gevredi... Ama havadan gidiyordum... Yer uçağı dedikleri bu olsa gerek....
    Sen sen ol sakın tapa gaz yapma..... Yazıktır günahtır gençliğine..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ibrede gördüğü rakamdan tam oalrak 20 km dus o motorda hatta 25 düş hem sen nasıl cıktın o hıza ben bnm 5 vitesle bile zor cıktım 130 arabyla ölçülmüş hali bnm ibrede nerdeyse ters donecekti ama ibrene guvenme karddeşim enson orjinal araba ibresiyle 150 lik mondial scooterle olctugumuz hız 110 du ki en iyi giden scooterlardan biriydi bizim burda. tabi bu hızlar ruzgar arkada oldugu zamnki hızlar.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaş.... 135 diyorsun da nerden okudun.. Namıssızın ipresi kaç.... Aynının kopyasından bende de var ama ibresi 120.... kaldıki 85 e zor çıkardım... Zıplamaktan imanım gevredi... Ama havadan gidiyordum... Yer uçağı dedikleri bu olsa gerek....
    Sen sen ol sakın tapa gaz yapma..... Yazıktır günahtır gençliğine..
    Senin motor mondial değildir, bunların ibresi 140. Seninki asya, truva, petito modellerinden biridir.

ayrıca ıbre o kadar fazla göstermiyordur, çünkü 2,500 km dolaştım şehir içi hep, diğer tüm arabalarla hemen hemen düşük hızlar aynı, o kadar fark olsa illa farkederdim, arabada kullanan biri olarak en fazla %5-10 fazla gösteriyordur eğer öyleyse. ayrıca ben bu motorla kaza yapıp pert ettigim için, yeniden toplarken hep motor isteklerime göre düzenlendi, amortisorler, gidon, lastikler vs orjinal ile aynı değil, isteklerim doğrultusunda değişiklik yaptırdım.

Motosikleti
    250cc lik chooper
    iyi cesaret bence bi daha deneme. bende mondial in 150hs modeli vardı bundan 4 yıl önce bi yere giderken rampa aşağı gaza bastığımda ibre 140 km yi gösterdi. gerçi çin malının kalitesini düşünürsek 100 ü anca yapmıştır bir daha öyle bir motorla kesinlikle 80 i bile geçmem çok riskli çok tehlikeli o anda ani bir şekilde durman gerekse mümkün değil şaka değil bu can taşıyoruz dikkatli olmak lazım. Zamanında çin malı scooter kullanmış biri olarak kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum tabi ölmek istiyorsanız o başka

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı CihanEfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca ben bu motorla kaza yapıp pert ettigim için, .
    Anlatmak istediğim buydu....
    Sen yaşamışsın zaten... Ama ders almamışsın....
    Neyse... Konuşmanın anlamı yok.... Tekerin düz bassın...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mastikos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    CBF 150YLE 135 yapamadım bu nasıl yapsın

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burada bir çok kişi(bende dahil) ''ulen bu motor kaç yapıyor acaba?'' deyip asılmıştır gaza.
    Burada ki amaç nedir? Bu hızı gördün,sana ne demelerini bekliyorsun?
    Gereksiz yere konu kirliliği yarattığın için çok normaldir tepki görmen.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)