Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

devir saati

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni breton
    bretonun devir saati lambası az sönük yanıor km nin ki normal yanıo böyle olan ark war mı aranızda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:30 ----------

yaw kimse yokmu opp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial ZN 125
    akü ile ilgili olabilir gibi geliyor bana..

Motosikleti
    kanuni breton
    motor daha 3 4 aylık akü dew sorun yok geçen gün beyaz ısıklardan takmıstım o esnada kablolarda temassızlık oldu herhalde ondan arada bi yanıp sönüyo çünkü

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    bencede kablolarda bi temassizlik olabilir yada lamba yakinda yanabilir.
    RIDE or DIE

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin motor aküden deilde dinamodan yakıo diye biliyorum.dinamodan yananlardan beyaz ampuller sorun cıkarıyor.bendede vardı yuki 100-7 beyaz lamba takınca iptal oluodu komple elektrik sistemi.normal orj. sarı lambalardan takıp dene.öle yapınca düzelmezse elektrik sistemini sase yapıp yapmadıgını kontrol et.ölede çözemedn illa beyaz lamba takmak istiyorsun aküden farın oraya + kutuptan kablo cek.1 anahtar koyarsın sıkıntı cıkarmaz.

Motosikleti
    kanuni breton
    anlamadımki tam ne sorunu war dün gece eve gidiyordum kasisin birinden geçtim yanmaya basladı bugün de baya yandı
    ::unsure::ÇaLıK::unsure::

Motosikleti
    2015 HONDA CBF 150
    kablolarda temazsızlık var beyaz ampulden falan degıl. devır saatının apmulune bı bak belkıde yerıne ıyı oturmamıstır lambanın duyuna bı bak ıkısıde saglamsa kabloyu takıp ederek nereye gırdıgıne bak ordada bı temasszlık soz konusu deılse kablonun ortalarında kırık vardır kabloyu komple degıstır gene olmadıysa daha derın bırıne danış derım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)