Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Parça Bulamayan Zavallı Bir Yamaha Sahibiyim Ben

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    başlık sahibi arkadaşım durumun yedek parça bakımından zor ama arızan çok zor birşey değil.
    başka bir duy takıp lambayı halledersin olmadı duyun arkasını söküp lambaya lehim yapıp bant ile sarıp duya sıkıştırabilirsin civataları da en kötü tornacı çağırıp çıkarttırabilirsin ve o civataları civatacı denen yerde kolay bulur yerine takarsın. yazdıklarım kesinlikle orjinallani alıp takacak kadar zahmetsiz olmayacak biraz uğraştıracak ama sinir stressin de azalacaktır.
    umarım yamaha biran önce kendine çekidüzen verir
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Aklında bulunsun polsi buna ceza yazabilir. Çünkü araç arkasına her ne olura olsun kırmızı ışık takmak yasaktır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:25 ----------

"Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş" derdi annem.

Bu durumda YAŞASIN Z-MOTO (En azından 20 Euro verince 3 günde elinde oluyor)
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Arkadaşlar ; Bana arızayı nasıl gidereceğimi tavsiye eden yorumlar yazmayın. Ben de bilirim iki lehim ve telle tutturmayı, ama neden razı olayım böyle bir şeye. 10 küsür milyarlık motora biniyorum 3 kuruşluk parçası yok, benim isyanım buna. Yoksa alırdım ucuz birşey her tarafını telle tutturur binerdim değil mi?

Motosikleti
    turuncu!!
    ah yamaha ah savaş kayan ın açtığı başlıkta da yazdım yemin ediyorum yetkili servis önünde yakacağım bu motoru
    0-100 sana kalmış 100-0 1 saniye...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ; Bana arızayı nasıl gidereceğimi tavsiye eden yorumlar yazmayın. Ben de bilirim iki lehim ve telle tutturmayı, ama neden razı olayım böyle bir şeye. 10 küsür milyarlık motora biniyorum 3 kuruşluk parçası yok, benim isyanım buna. Yoksa alırdım ucuz birşey her tarafını telle tutturur binerdim değil mi?
    isyanınızı anlıyorum haklısınız da ama ne yazalım peki vah vah tüh tüh mü ? en gerçekçi çözümü yazdım hem işinizi sağlam şekilde görecek şekilde. kendi işini kendi göremeyen motorcu mu olur hiç
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Artık Yok...
    valla bir motora on bin küsur tl veriyorsam elime anahtar tornivida kirli bezi bile almam.. madem bunları alıcam gider on bin küsura onu almam iki üçe çin malı alırım en azından çin malı iki üçe ancak bu kadar olur der kendimi avuturum..

bende silverwing vardı o kadar kullandım 20 bin km elime bir kere bırak tornavida anahtar yağ bezi bile almadım.. bir kere far müşürü arızalandı istanbulda yokdu adamlar kayserideki bayiden kargo ettirip 2 günde takdılar.. bir tonda özür dilemişlerdi kusura bakmayın falan demişlerdi..

bunun çini japonu italyanı olmaz bu marka ahlakıyla ilgili bir şey.. gidersin çin alırsın zırt pırt arıza verir ama marka senin arkandadır sana sorun çıkartmadan tüm parçaları değiştirir motorları iyi olmasada yapdıkları müşteri memnuyeti sayesinde o markayı güvenilir kılar satışlarınıda artırır böyle markalar var neticede..

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    küçük hacimli motorların yedek parçalarını firmalar fason olarak çin taywan ya da hindistana ürettiriyor. Bu motorlardan fazlaca olduğu için hem orijinali(!) hem de yan sanayisi piyasada bolca mevcut. Lakin büyük hacimli motorlarda böyle birşey yok.

Şahzen bne kurubuzun yerinde olsaydım oraya başka bir duy uydururdum bekleyene kadar kelle koltukta yusuf artçı şekilde dolaşmazdım
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı kamehame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah yamaha ah savaş kayan ın açtığı başlıkta da yazdım yemin ediyorum yetkili servis önünde yakacağım bu motoru
    arkadaş orada yakma böyle büyük bi meydanda yak fakat kameraya çek sonra tv lere yolla birkaç kanal haberlerde yayınlar onlar rezil olur oda onlara kapak olur bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş orada yakma böyle büyük bi meydanda yak fakat kameraya çek sonra tv lere yolla birkaç kanal haberlerde yayınlar onlar rezil olur oda onlara kapak olur bence
    Kendi motorunu yakar mısında sen, başkasına yer öneriyorsun
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    diğer markalar da farklı değil ki. üst fren merkezi istedim ellerinde yok hemde cbf 150 nin . izmirde tek satıcı tek servis var. düşünün o kadar büyük ve yeterliki ikinci bayilik açılmıyor. cbf in ellerinde km teli yok..
    bizim mahalledeki tamirciye gitsem elinde olmasa da bişiler uydurur geçici çözüm üretirdi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:15 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Tebrik ederim. Duyarlı davranıp gerekli yerlere dilekçenizi göndermişsiniz.
    Dediğiniz gibi Ülkemizde Yamaha motorları satıp'da parayı alana kadar iyi sonrasında servis ve hizmet vermezse olmaz.
    Her ne kadar yamahanın hemen hemen tüm modelleri hoşumada gitse ilk öncelik olarak benim için satış sonrası hizmetdir.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)