Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

yeni şehiriçi motorum...2. el sıfır:))

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    selamlar arkadaşlar.bugün karşı komşumla konuşurken neden motora binmediğini sordum.vaktim yok dedi.bana da motor lazım ama param yok dedim.al benim motoru paran olunca verirsin dedi..v.s..5 dakika konuştuk ekim kasım gibi ödemek kaydıyla hatta o tarihten sonra taksitle 2500 tlye motoru satın aldım.muayene ve sigortası daha 1 aylık.satışını da almayacağım
    motor 2007 model ama daha 1044 km de.olmaz demeyin. olur.o motoru arkadaşa ben aldırmıştım.hani derler ya motora yağmurda çamurda binilmemiştir filan diye..buna yazında binilmedi neredeyse
    hergün arkadaşımla ve motoruyla!! (bahçede duruyor kilitli olarak))görüştüğüm için motoru kendi malım gibi biliyorum.tek dezavantajı motor birkere bile yıkanmamış.. alır almaz hemen yıkadım..2.el de sıfır böyle olur sanırım..fikirlerinizi bekliyorum.selamlar hepinize...
    http://yfrog.com/5nfotoraf0499j
    http://yfrog.com/emfotoraf0498j
    http://yfrog.com/9dfotoraf0497j
    http://yfrog.com/3vfotoraf0496j

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    hayırlı uğurlu olsun

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Hayırlı olsun.Güle güle kullan.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

hayırlı olsun , rengi süper
    güle güle kullan

Motosikleti
    fiyatıda uygun sanırım.araştırma da yapmadan ayak üstü 5 dakikada pazarlık ve satın alma ..yanımızdaki kimse ne olduğunu anlamadı..tabi ben ve arkadaşım da
    büyük motorla heryere istediğin anda gidemeyebiliyorsun.ama yakıt ama ağırlık ama sıkışık trafik..bu sorun çözülmüş oldu artık....
    teşekkürler arkadaşlar...

Hayırlı olsun keyifli sürüşler.

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Hayırlı olsun güle güle kullan.

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    hayırlı olsun.o kmdeki motor için fiyatıda çok iyi tam dost işi olmuş keyfine bak artık

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hayırlı olsun güle güle kullan. O arkadaşının ikincı bir motoru daha varsa lütfen bana haber verin olurmu.

Motosikleti
    HENÜZ YOK :(
    hayırlı olsun ben böyle bir motor bulsam ilerde satmaya kıyamam km sinden dolayı

Motosikleti
    honda CBF150
    hayırlı olsun,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Kız gibi denen şey bu olsa gerek güle güle kullan hayırlı olsun..

Motosikleti
    Allah herkese böyle arkadaş nasip etsin...
    laf aramızda motorla ilgisi olmayan ve maddi durumuda iyi olan bir arkadaşınıza motor aldırın.sonra bekleyin...
    töbe töbe...Allahım ne diyorum ben ya??
    bu arkadaşımda 94 model mersedes 200e vardı.station wagon..onuda satmıştı geçenlerde..11000e vermişti akrabasıydı gerçi ama olsun.yeni sahibi şimdi 22000 istiyor

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Hayırlı olsun gerçekten çok temiz görünüyor,ki öyledir zaten.Kazasız sürüşler

Motosikleti
    teşekkür ederim.
    motorda yatmaktan nikelajlı yerlerin bazılarında ufak paslanma belirtileri oluşmış.onları yok etmek lazım.ama bu münkünmü bilemiyorum.eskiden puch mopetlerde egzost kısımlarını çimentoyla ovalardık.bir çeşit zımpara gibiydi ama kafamız o kadar çalışıyordu 25 sene önce)

birde egzost çıkışını arkadaş acemi olduğu için karartmış.sebebi de kış günü motoru ısıtmak,arada çalışması adına jikle açık olarak yarım saat durduğu yerde çalışır vaziyette bırakmış..yapacak bişey olduğunu sanmıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:09 ----------

Alıntı Çağlar KARA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ben böyle bir motor bulsam ilerde satmaya kıyamam km sinden dolayı
    satsam mı acep?? (alışmış kudurmuştan beterdir hesaabı.benim 15. mi yoksa 20. mi bilmiyorum.abartı değil beni bilen bilir galericimisin diyenler bile oluyor.şu anda 16. arabama biniyorum))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 22:40 ----------

önerisi olan yokmu??????

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hayırlı olsun temiz ybr güle güle kazasız belasız kullan
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    teşekkür ederim.bugün işe ybr ile gittim.ufak motoru unutmuşum be
    yanlız motor hiç bakıma da girmediği için sübap ayarını yapmak gerekir diye düşünüyorum.akşam eve geldiğimde bariz sübap sesi vardı.ama ayar değerlerini bilmiyorum.bilen varsa yazarsa sevinirim....

Motosikleti
    Versys '07
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.bugün işe ybr ile gittim.ufak motoru unutmuşum be
    yanlız motor hiç bakıma da girmediği için sübap ayarını yapmak gerekir diye düşünüyorum.akşam eve geldiğimde bariz sübap sesi vardı.ama ayar değerlerini bilmiyorum.bilen varsa yazarsa sevinirim....
    hayırlı olsun güle güle kullan.Henüz 1000 km. motorun sübap ayarı kaçmaz normal şartlarda.Arkadaşına bi sor bakalım rodajı bitince yağı değişmiş mi motorun?1000 km. den sonra yağının değişmesi gerekli

Motosikleti
    gerçi bu motorun rodajının ya yapıldığını sanmam.adam kırkyılda bir kahveye 1,5 - 2 km motorla gidiyor arada bir de az daha uzun bi yerlere.ama sabah denedim sahilde geyet güzel devirleniyor.özellikle bastım 4, vitese kadar redline ye geldi.5 e geçemedim yol bitti.
    ama sanırım ufaktan bir sağırlık vardır....onuda hallederim de yağını değiştirdimi bilmiyorum.dün kontrol ettiğimde yağ tertemiz duruyor du.siyahlanma filan yoktu..belkide değişmiştir...

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Ybr'nin bu modelinin kırmızısı çok güzel.Tertemiz alet.Tadından yenmez valla. Bu arada motosiklet uzun süre yattığından yağın özelliğini kaybedip bozulma ihtimaline karşı yağının değiştirilmesi gerekebilir.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)