Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pioneer marka motoru bilen var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş Pioneer Cok güzel bir motordur
    evet haklısın tüm çinlilerin görünüşü güzel sakin sakin motoru üzmeden zorlamadan süreceksen genelde sorun çıkartmıyor ama biraz zorladınmı çıkan sorunlardan bıkıyorsun illa çinli alınacaksa başlangıç motoru olarak kesinlikle 2. el alınmasını oneriyorum ama 3000-4000 km. geçmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

galiba biraz geç kaldım ama pioneer motosiklete yaklaşmayın derim. ben de bizim motorcuda kazalısını görmüştüm hoşuma da gitti. internetten aradım hiçbirşey bulamadım. sonra gittim motorcuya sordum bu nasıl bir şey diye. aman abi uzak dur dedi. biraz yakından bakınca çin malı olduğu belli oluyor. hayvan gibi motora 125lik motor takmışlar aletim egzostu aşırı ısınmaktan yanmış. aletin parçasını bulamadılar, 1-2 ay yattıktan sonra başka markalardan birşeyler uydurup öyle tamir ettiler.

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    Alıntı v_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet öyle 200cc lik bi chopper var benim yakın bi arkdaşım aldı 1000kmde ve gayet mennun 250 liklerle gidişinde hiçbir fark yok jinlun takliti
    sen çok yaşa jinlunun kendisi taklit zaten.

Motosikleti
    suan yok maalesef
    o modelı markası monero dur

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    arkadaşımızın biri demişki çin nufusu kadar çin motorcu oldu demiş doru sölemiş kopardın beni ya

yuzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200 cc
    200 xf modelini monero,dan aldım
    kullanıyorum 15000 civzarındayım
    şasesi konusunda biraz titreme ile ugraştım
    motorun arka baglantıyı beşikle beraber topladıkları için titreme yi bitiremedim
    ancak çevremde olan motorlara göre gayet performans üstü
    tavsiye ederim
    eziyet etmeden kullanacak birisi için gayet uyumlu ve masrafsız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    Kardeş pioneer chopper tipi var onlar super dayanıklı ucuz japon malıdır ..

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Tabiki Çin malı çinliler de isim bitmez Sony.kenwood marka aletlerde çıkar yakında....çinliler yeni doğan bebekleri hemen bi hamam a götürüp yere tencere kapağını atarlarmış tabi yerler mermer , kapak hangi sesi çıkarırsa çocuğa da o ismi koyuyolarmış (çan,çin,çon,taki maki)

[QUOTE=fatihcavusoglu;735271]galiba biraz geç kaldım ama pioneer motosiklete yaklaşmayın derim. ben de bizim motorcuda kazalısını görmüştüm hoşuma da gitti. internetten aradım hiçbirşey bulamadım. sonra gittim motorcuya sordum bu nasıl bir şey diye. aman abi uzak dur dedi. biraz yakından bakınca çin malı olduğu belli oluyor. hayvan gibi motora 125lik motor takmışlar aletim egzostu aşırı ısınmaktan yanmış. aletin parçasını bulamadılar, 1-2 ay yattıktan sonra başka markalardan birşeyler uydurup öyle tamir ettiler.[/QUOTE ağzımdan aldın

burakutucu88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vtx 1300
    Selam herkese,
    Bu motorun cruiser 125 liğinin otomatik olması gibi bir ihtimal varmı?Bir ilanda rastladım.Bir de bu jinlun un bir modeli mi yan markası mı, yoksa ne?Bu motor hakkında ayrıntılı bilgisi olan varsa sevinirim zira almayı düşünüyorum.2006 model 6000 de 1500ytl civarı

Alıntı rider89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinde 4000 tane motosiklet fabrikası varmış..Artık gerisini siz düşünün
    YANLIŞ. Çinde sadece 4 tane motosiklet fabrikası var!

Marka çokluğu asıl bizim ülkemizde patlak veriyor. 130 mudur - 180 midir nedir. Bi sayı söylüyorlardı...

Motosikleti
    250cc scooter
    kırtasiyeci,market bile motor satıyo .
    yakında el arabasına düşerse hiç şaşmayın 'diridopta diridooop gel abi geel motosiklete geeel' gibi
    adamlar kamyonete yüklüyolarmış ürün mahsül veya hayvan karşılığı çifçiye motor satıyolarmış daha ne günlere kaldık

herkes kafasına göre yorum yapmıs, yorm yapanlarında hepsine saygı duyuyorm ama yorm yapanların çoğuu motoru eş, dost, akrabada gorenler. motor moneronun pioneer alt firma bir nevi fason üretimcisi yani. bende 125-xlt chopper . parcaların nerdeyse tamamının üretimi japon, toplandığı yer çin. yani ucuz işcilik için çin tercih ediliyor. bir çok dev markanın tercih ettiği gibi. arkadaslar yazmıs ağırlığı 180 kg diye ama yanlıs biliyorlar deposu boş ağırlık 147 kg. depo hacmi 13 litre. 150 kg kendi ağırlığı üzerinde 135 kg ağırlık toplam 285 kg yük ile 125 cclik motorda ben 105 km/hız gordüm bu motorda. konforu kendi sınııfı motorlarnda ilk sıralarda gelir.
    ağırlığının verdiği en buyuk avanaj yola ii yapısması.herhangi bi sarsıntı yapmamasıda işin cabası. küçük bütceyle alınabilecek en ii motor. dısardan gonenlerinde hayran olduğu bi motor. neyse kısa zamanda fotolarını ekleyeceğm

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seytanem_666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes kafasına göre yorum yapmıs, yorm yapanlarında hepsine saygı duyuyorm ama yorm yapanların çoğuu motoru eş, dost, akrabada gorenler. motor moneronun pioneer alt firma bir nevi fason üretimcisi yani. bende 125-xlt chopper . parcaların nerdeyse tamamının üretimi japon, toplandığı yer çin. yani ucuz işcilik için çin tercih ediliyor. bir çok dev markanın tercih ettiği gibi. arkadaslar yazmıs ağırlığı 180 kg diye ama yanlıs biliyorlar deposu boş ağırlık 147 kg. depo hacmi 13 litre. 150 kg kendi ağırlığı üzerinde 135 kg ağırlık toplam 285 kg yük ile 125 cclik motorda ben 105 km/hız gordüm bu motorda. konforu kendi sınııfı motorlarnda ilk sıralarda gelir.
    ağırlığının verdiği en buyuk avanaj yola ii yapısması.herhangi bi sarsıntı yapmamasıda işin cabası. küçük bütceyle alınabilecek en ii motor. dısardan gonenlerinde hayran olduğu bi motor. neyse kısa zamanda fotolarını ekleyeceğm
    Gerçi bu topic tarih kokuyor ama neyse açmışken bişeyler karalayım adettendir.
    Bende çekilmişi ve bu siteye eklenmişi var paşam..
    BAKINIZ..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

valla bı topıc tarıh kokuor

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Konu fena halde HORRRRTTlamis ama sunu diyeyim ben, bir marka icin "ya adini hic duydunuz mu?" falan deniyorsa oradan uzaklasmak lazim. Ben boyle dusunuyorum.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

evet dogru dusunmussun UZAKLASIN

erd_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rider89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinde 4000 tane motosiklet fabrikası varmış..Artık gerisini siz düşünün
    bunlara (Honda,Kawasaki,Yamaha,Suzuki) gibi markalar ekliyse normaldir.

Ayrıca Pıoneer 200cc Chopper motor var bende alalı 1 ay oldu biniyorum parasına göre gayet güzel götürüyo çekişi süper. 3 kişi bindik motora tık yok. Bence iyi kullandığım için diyorum ama sen daha iyi bişe bakıyosan ve uzun zamandan beri motor biniyorsan alma derim ilk defa bineceksen tavsiye ederim.

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı erd_53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlara (Honda,Kawasaki,Yamaha,Suzuki) gibi markalar ekliyse normaldir.

Ayrıca Pıoneer 200cc motor var bende alalı 1 ay oldu biniyorum parasına göre gayet güzel götürüyo çekişi süper. 3 kişi bindik motora tık yok. Bence iyi kullandığım için diyorum ama sen daha iyi bişe bakıyosan alma derim ilk defa bineceksen tavsiye ederim.
    horttt bir mt klasigi konu acılıs tarıhıne bakarsan?

erd_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    horttt bir mt klasigi konu acılıs tarıhıne bakarsan?
    gördüm ama olsun her yılda yazılmış bişe 2009'u da ben yazim dedim

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    ben pioneeri ses sistemi die bilyiorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler