Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet kısır yapar mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı wanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısırada bayılırım haaaa hele içinde nar ekşisi varsa öfff...

Yahu bu soruya ne denebilirki olsa olsa soruya bak hizaya gel denir, yahu bunlar kesin kocakarıların uydurmasıdır, tecrübeyle sabit 19 yaşında dağ gibi oğlum var, senelerdirde titremiş testislerim var..
    Çok afedersiniz ama türk erkeği için mesele pipi olunca işi şansa bırakmamak gerekiyor
    Yahu cidden çok alakasız bi konu..
    Forumda bayan arkadaşlarımızda var, umarım onlara karşı abes olmaz bu konu.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    place kıng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251 ve OMİ FANATİK
    inşalla öğle rişey yoktur benda futboll takımı kuracam
    Bartın Bana Dar Motorsikletim Yolları Açar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Öyle olsaydı dünyanın 1/5'i Çinli olmazdı

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Kısırın yanına bide çay yapsınlarda yiyelim bari,onu söyleyen böbrekten atmış.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    öncelikle herkesin kandili mübarek olsun. ....... olurmu ya öyle şey motosiklete binen adamın seks hayatı her zaman daha iyidir :D :D :D kısırlıkta yapacağını hiç düşünmüyorum ama soğuk havalarda dikkat etmek lazım yinede. ne abilerimiz var yıllarca motor süren valla vurdumu belini kırar karşısındakinin

Motosikleti
    Çan Çin Çon ZAT 150
    Alıntı kench adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan sağlığı ile ilgili geyiklerin çabucak şehir efsanesi olarak yayılması alışılmış bir durum. Bu geyiği ben de duymuştum, ama titreşim yüzünden değil de motor ısına maruz kalan testisler yüzünden diye. Bilimsel olarak titreşimin ya da sürekli ısının böyle bir etkisi olduğunu varsaysak bile testislerinizi motor bloğu üzerine sererek motor kullanmadığınız sürece kısırlık ihtimalini düşünmek saflık olur.

Ben asıl "Çin malı motor kanser yapıyomuş" geyiği ne zaman çıkıcak onu merak ediyorum. Al, şimdi ben dedim diye çıkar belki.
    tamamen katılıyorum hatta imzama koydum
    Practice makes Perfect
    Çin malı motor kanser yapıyomuş.

Kısır yapan motor varsa standart fiyatın üstüne 1000Tl'yı hakeder. İşi gücü bırakır ,meslek haline gelir yolda hem gez hem sat.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kandiliniz mubarek olsun
    arkadaşlar ben 55 yaşındayım hala çocugum oluyor 10 yaşında binmeye başladım önceleri bisiklet kullanıyordum bacagım yetişmezdi bir oyana bir buyana
    bazen minder hasas olana testisleri şıkıştırırdı ama şükür bir problem yok anca v motorlu motorsikletlerin arkadaki silindiri ve egsoz çıkışı kırmızı işikta vs beklerken bilhassa yazın insanın testislerine baya bir ısı verir oda sperm üretimini belki yavaşlatır ama kalıcı bir sıkıntı olmaz yeterki malzeme saglam olsun

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Bu durumda gençlerin şimdiden ateşleme sistemini kontrol ettirmesi gerek diye düşünüyorum ben.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri 8 diğeri 2 yaşında iki çocuğum var. Ellerinden öper abisi .....
    asdasdsadsd:D
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora binmek kısır yapar mi ?
    Hamileysen düşük yaptırır.
    masaj yapar.
    etsiz kısır yapar acılı hemde
    yanına da çay yapar.
    hem çocuk yapar hem kariyer yapar.

arkadaş biz bunun üzerinde ölüme kıl payı yaşıyoruz sen 2 damla spermin peşindesin :D

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geyik muhabbetlerine pek katılmazdım ama; yahu söz konusu darbe falan değil de titreşim ise, tam aksi olumlu etkisi olması lazım. Titreşim demek masaj demektir, masaj da gayet yararlı bir şeydir. Böylece bu masaj etkisinin zarar vermekten ziyade sperm kalitesini artırması gerekir, ve buradan yola çıkarak biz Çin malı motosiklet kullananların her batında dördüz beşiz sahibi olmamız gerekmektedir.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı alioyanik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa kardeşş motor kısır yapsaydı varyaa türkiye gelişemezdi türkiyede 10 kişiden 5 i motor kullanıyoo
    katılmıyorum. Aksine Motosiklet kısır yapsaydı Türkiye gelişirdi. Kontrolsüz nüfus artışı belki bir nebze kontrol altına alınırdı. Gayri safi milli hasıla falan artardı : )

Motosikleti
    GT250R
    Yapar abi niye yapmasın? Bkz. örnek

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle olsaydı dünyanın 1/5'i Çinli olmazdı

Aynen öyle
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Oohooo,,, tam tersi daha çok üretgen olursun , birileri korkutmaya çalisiyor besbelli. Osmanlinin hayati at üzerinde geçiyordu ve her ata bindiklerinde bacak arasi hareketlenince aksama evde olanlar hatuna oluyordu. Bu sekilde çogaldik ve bu birsekilde devam etmekte, zaman degisti at oldu MOTOR.
    Ha beline kuvvet Motorcu kardes....!!!

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Anlaşılan yorumlara bakılırsa bu işin aslı yok. Birisi bana "Çok motora biniyorsan kısır olacaksın" diyip duruyordu. Bu beni psikolojik olarak etkiledi daha önce kısır kalma tehlikesi (hastalık) atlattım ...

Bana bunu diyen kişi aynı zamanda "Motor şeytan işidir" diyor.

Motora soğuk bakan birisi olduğundan benide caydırmak istedi sanırım

Bana kalırsa motorun üstünde titreşmek spermin daha güzel karışmasına neden olur , bu spermcikler titreşmeyle çıkmıyor mu zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    he o zaman 125 cc lik motor büyük cclere nazaran daha titreşimli... o yüzden 1000cc filan kullanmak lazım....

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben ilkokuldayken aynı saçmalığı bisiklete binmek için söylüyorlardı. Malesef bizden önceki nesil (şu anda 60'lı yaşlarda olanlar) bu milletin kafasını bunun gibi onlarca saçmalık ve asılsız söylenti ile doldurdular. Şimdiki nesil de bunların bir kısmını halen devam ettiriyor.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Uzun süre sabit oturarak çalışmanın, testis bölgesinde kan dolaşımı azalttığı ve testislerin ısınmasına yol açtığı dolayısı ile sperm kalitesi ve sayısını düşürerek kısırlığa sebep olabileceği şeklinde tezler mevcuttur.

Yani sadece motosiklet sürücüleri değil, taksi, kamyon, minübüs şoförleri, büro çalışanları da aynı derece de risk altındadırlar. Ancak motosiklet ve bisiklet selelerinin oturma şekli itibari ile bu bölgeye yaptıkları baskı daha fazladır. Eğer kurye, servis elemanı vb. gibi bir sebeple uzun bir süre motor üzerinde kalmanızı gerektiren bir işiniz varsa, 45 dakika ,1 saat sürelerle ara verip ekzersiz, yürüyüş vb. hareketler yapmanızı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)