Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yazlık korumalar yeterince korur mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    işin tekniğine inecek olursak yaptığın kazaya göre değişir olası hasarlar
    mesela korumalı bot ya da çizme varmı oldu ayağına düşürdün motoru veya sıkıştı ayağın
    veya sürtünmeden kaynaklı hasarlar montun korumaları var tamam peki dayanıklımı değil
    kullandıığın çın malı mont yere düştüğünde bile yırtıla biliyor kaldı ki sürüklenmede parçalanır
    bu mont için bu sölenebilir tecrübeyle sabittir. kısacası giydiklerin ve kullandıklarının standartlarını bilmen sana biraz daha güven verecektir. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Kaporta motor üzerinde insan olduğu için yazlık ya da kışlık en önemlisi korumalar ve kaliteleri. İdareten bir koruma almamanuz iyi olacaktır. İstersen YBR istersen Scooter istersen Shadow ya da Midnight kullan.. En basiti şunu düşün düştüğün yer asfalt olacaktır ve asfalt vücut için rendedir. Çocukluğunu hatırla ve koşarken ya da oyun oynarken düşdüğümüzde o asfaltın açtığı yarayı hatırla. Hiç düşmediysen denemeni tavsiye ederim
    Saint Rider
    Kanatlarım olmasada hissediyorum olduklarını. Bu nedenle seviyorum uçurum kenarlarını..

Motosikleti
    125 zn
    Yardımlarınız için çok teşekkürler tekrardan. Sizlerin tavsiyesi üzerine LS2 fullface kask aldım. İlk 5-10 dakika çok ağır geldi alışmakta güçlük çektim ama sonra yavaş yavaş alışmaya başladığımı fark ettim.

Kazasız sürüşler.

chocokerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    peki arkadaşlar LS2 sizce güneli bir kask mı acaba???? yoksa önere bileceğiniz başka modeller var mı????????????????????

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler