Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kgs-ogs

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR
    motorsikletler icin KGS veya OGS uygulamasi kalkti mi turkiye de? kopru ve otoban ucretli mi? tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    30 dakika önce 6. sınıf kgs ile avcılar gişelerinden geçtim. Kalkacağını da kimden duydun ? Tüm köprü ve otobanlar motosikletler için 20% indirimlidir ama ücretsiz değildir.

Motosikleti
    125 Zn
    kgs en kısa mesafede 1.60 tl kesiyor artık ucuzmu pahalımı bilmiyorum ama her çıkış noktasında polis tip tip bana bakıyordu kgs ile geçtiğim halde bitanesi de durdurup ekraklara bakmıştı tabii pişman oldu herşey tam, birde evrakları çıkarmamı okadar bekledi sonra tamam tamam dedi.ehliyeti ben gösterdim ben yok dedim çıkardım bakın bari baktı bişey bulamadı teşekkür etti. korna çaldım (minibüs kornası ) devam ettim.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Devlet milleti KGS ve OGS kullandırmaya teşvik ediyor. Kalkacağını hayatta sanmam...

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    6. sınıf arac kgs kartı(tüm motosikletler için geçerli) var bnde.
    kim kaldırıcakmıs

Motosikleti
    GSXR
    OGSyi motora takamayiz herhalde.. KGS'de tam bi kulfet olsa gerek.. Dur; eldiveni cikart; cepten KGSyi cikart.. okut.. tekrar giyin.. devam et falan..

yurt disinda bircok ulkede motorlar otoban veya koprulerde para odemiyor.. acaba bu konuda bir degisiklik yapildi mi diye merak ettigim icin sordum..

Alıntı callaghan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OGSyi motora takamayiz herhalde..
    ben ogs kullanıyorum. biraz daha pahalı ama sık kullanmadığımdan sorun olmuyor. konforu ise tartışılmaz. ayrıca motora takmaya da gerek yok, montun cebinden okuyor

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Abiler Selam ben dün shell smart card aldım kgs bana adam 1nci sınıf vermiş otomobil vsvs 6.ncı sınıfa nasıl çeviririm

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    shell e git sor bende almıstım onu arabaya koydum tekrar yenisini aldım sanırım 2 tl
    buarada biz %20 indirimli kullanıyoruz (kgs) bide ogs alsak motosiklet icin artı indirim oluyormu?
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    hdi yaa ohoo oo yine acısı bize dokunacak adamların salaklığını ben çekiyorum ya.D 2 tl evet;);)alırkende dedim yani 6.ncı sınıf istiyorum diye

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    alirken belirttiyseniz gidin yutturun kartı alırken özellikle belirttigniz halde 1.sınıf verilmişse gidin değiştirsinler.. tabi abartmaya gerek yok olmazsa saglık olsun
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

Bu kartların kalkması gerek. özellikle motosikletler için devletin bu trafik keşmekeşliğini çözmek için destek vermesi gerekiyor, motosiklet nüfusunun artması trafiğe nefes aldırabilir.
    Ama yooookk para gerek devlete gerisi hikaye sanırım bizim hiç yaşanabilir ülkemiz olamıyacak.

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden Kgs kartı alabilirim? Ziraat bankasına gittim. Bizde motosiklet olanı için yok dediler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)