Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

F650 cs

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı anaximandros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım cok tesekkur edıyorum, ozel olmaz ıse ben maıl adresımı yazayım, eklersen daha rahat gorusuruz, eklemez ısende yıede cok saol.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 ----------

ADRESI YZMAYI UNUTTUM.
    osogut@hotmail.com
    msn kullanmiyorum, hem burdan yazisirsak baskalarina da faydali olur
    gene de pm de atabilirsin istersen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dream Rider
    Çok yakın bir arkadaşım bir tane buldu. Kısmetse edinecek yakın zamanda, gerçekten bulmak çok zor bu motosikletten. Deneyimlerinizden biz de faydalanmak isteriz

henuz almadım, halen karar asamasındayım. Ancak cok tıpsız motor oldugunu dusunenlerın sayısıda az degıl. Gercı zevk meselesıdır ama. Sanıyorum gs almak hem ıkıncı el, hemde dıger hususlarda daha mantıklı gıbı. bılemıyorum karar vermek guc.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    henuz almadım, halen karar asamasındayım. Ancak cok tıpsız motor oldugunu dusunenlerın sayısıda az degıl. Gercı zevk meselesıdır ama. Sanıyorum gs almak hem ıkıncı el, hemde dıger hususlarda daha mantıklı gıbı. bılemıyorum karar vermek guc.
    Jantlar,kayış donanımı ve grenajlar dışında çok fazla farkı yok ama Gs in ikinci eli daha iyi gibi,yedekparça temini daha kolay.
    Görüntü ise tamamen tercih meselesi.
    Gs 'i yol dışı rotalarda da kullanabilirsin.
    Ha öyle atlayıp zıplanılmıyor ama güvenli olarak zor rotalara girilebiliyor.

bence kafanda en ufak bir şüphe varsa bile CS alma, sonra mutsuz olursun. GS her zaman için daha kolay alınan-satılan, parçası, aksesuarı bulunan ve savaş beyin dediği gibi istediğinde rahatça toprağa sürebileceğin bir model.

sanırım haklısınız, gs daha mantıklı tercıh olacaktır.

Motosikleti
    ybr125
    yahu ben şahsen bmw motora binsem asla ve asla disk ini taşlatmam ve taşlatmayıda tavsiye bile etmem utanırım ya karşımdaki adam bana küfreder diye.Nasıl bmw sahibisin sen ya demezlermi adama.Madem buna biniyorsun diskte bir olay varsa gidip taktıracaksın yenisini arkadaş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu ben şahsen bmw motora binsem asla ve asla disk ini taşlatmam ve taşlatmayıda tavsiye bile etmem utanırım ya karşımdaki adam bana küfreder diye.Nasıl bmw sahibisin sen ya demezlermi adama.Madem buna biniyorsun diskte bir olay varsa gidip taktıracaksın yenisini arkadaş.
    Arka dişli taşlanmış bir BMW ye ben de güvenmem.
    O BMW adamın arkasından söver.

bu taslama ısı hafıfe alınacak bırsey degıl anlasılan. bunu bana normalmıs gıbı soyleyen ınsan motorun temızlıgı konusunda da samımı olmayabıır. Bu nasıl bır dunya ya, herkes taklacı olmus

guncel konu

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Konuyu hortlatmak istedim...
    Yakın bir zamanda bir 650 cs almayı planlıyorum. 2002 model 27000 km de.12000 gibi bir rakama mal olucak bana. Sahibiyle görüştük. Motoru inceledim. Emsallerine göre çok temiz kazasız. Tüm bakımları aksatılmadan yapılmış.
    Benim sorum; Şu anda aktif olarak KTM duke 125 kullanıyorum. ama tek motor biraderle bana yetmiyor. ikinci bir motor olsun diye düşündük. Ve hayalimde hep bu motor vardı. kolay alışabilirmiyim? yoksa hep duyduğumuz gibi 600 cc üstü sakatmı olur? yani küçük motor tecrübem yeterlimidir bu motoru kullanabilmek için? Sonuçta devamlı İstanbul trafiğindeyim. alçak, görece diğer 600 cc üstü motorlara göre hafif oluşu, şehir içinde rahat gibi duruyor

not: Kesinlikle ABS istiyorum. O yüzden ya gs ya bu olmalı. Ama gs ikinci tercih olabilir

Şimdiden teşekkürler....

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    150cc'den geçmiş bir insan olarak hiç zorlanmadım. Çok rahat alışırsınız. Gücü ise korkulacak seviyede değil.
    RAMİREZ ve wolrath bunu beğendiler.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150cc'den geçmiş bir insan olarak hiç zorlanmadım. Çok rahat alışırsınız. Gücü ise korkulacak seviyede değil.
    Çok teşekkür ederim.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    cbr 250 varken foca'da bolca gorup cok ıcımın gıttıgı motordur seklı semalı stili gercekten funduro

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Ben 3ay evvel bu motordan aldım gerçekten çok memnunum eğer gerçekten temiz ise hiç düşünme çok ekonomik 250cc kadar yakıyor yalnız tavsiyem 2004 ve üstü olursa çift buji oluşu daha iyi olduğunu söylüyorlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)