Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Viraj alırken ısrarla sizi sıkıştıran sollamaya çalışan 4tekerden nasıl kurtuluyorsz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Viraj diilde Sıkıştırmaya Çalışan Ters Bakıyorum. Kaskın Camı siyah bir tırsma olmazsa. Aracın kapısına bir Tekme atıyorum. Adam direk Uzuyor. Yada Çivi Tabancası taşıyıcan. Sıkıştıranın lastige
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    oluyo olmamı virajı alıyosun arabanın ön tampon yanında dönüp bakıyorum bende gayet ciddi umursamaz bi tavırla
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    istanbul trafiğinden dert yanıyorsunuz ama bu gibi aksi durumlarda en güvenlisi yine istanbul, çünkü birçok sürücüde motor bilinci var anadoluda ise motorun kabiliyeti vs hakkında hiçbir sürücünün en ufak fikri yok. ama şu da var ters bir hareketinizde de tırsıyorlar brşey olursa diye. yani hayvanlıktan değil bilgisizlikten kaynaklı bir problem var istanbul dışında. ankarayı saymıyorum tabi :D ankara başlı başına ayrı bir olay.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    Vespa ET4 150
    Aras kargonun şerefsiz sürücülerinden biri de beni ayazağa yokuşu çıkışında sıkıştırmıştı. Cahil, kuş beyinli adamlar bunlar. Her gün birinin kafasına sıksan yine bitmez bunlar. Sonuçta zarar gören sen olacağın için defansif sürmekte fayda var. Ben artık trafikte canımı sıkacak hangi durum olsa içimden "defansif" diyorum. Sonuçta canımı ne sıkarsa sıksın, eve sağ salim gitmem gerekli.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Eğer bayansa öpücük atma (Yaşı ve giyimine göre XD). Erkekse geçip ara açıyor sonrada yeniden geçmesini sağlıyor sonra yeniden geçiyorum 3. den sonra uslanıyor . Hele yanında bayan arkadaşı varsa mor rengin güzelliği ayrıca ortaya çıkyor XD. Küfür mü? Sıkarrrrrrrr boy 1.82 kilo 95 Kg, gram yağ yok. Asvaltla bütünşelme çabasındaysa o ayrı konu.
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şeridi ortalayıp izin vermiyorum genelde, zaten virajda sollama yapılmaz, kuzu kuzu bekleyecek, sollayabilirse de virajdan çıkınca sollasın bakalım.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şeridi ortalayıp izin vermiyorum genelde, zaten virajda sollama yapılmaz, kuzu kuzu bekleyecek, sollayabilirse de virajdan çıkınca sollasın bakalım.
    Ah be hocam Çanakkale seyehatimde gece alaca karanlıkta.... bakıyorum sağ aynada bir far, sol aynada bir far. Hız 130. Gece yol alıyorum dikkat çok dağılıyor. Virajlar cehennem oldu. Yol verdim bilenler bilir Küçükkuyuya kadar ensesine yapıştım. Işıklarda durunca camının yanına yanaştım bir baktım 3 tane gencecik bayan. Tahmin et ne yaptım . Haksız mıyım .
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletlileri sıkıştıranlar daha çok acemi sürücüler buna kendim şahit oldum bi çok yeni ehliyet alan arkadaşımda itiraf etti ve bayan sürücülerde ,arabayı yolu trafiği tam olarak kavrayamadıklarından bu gibi durumlarda yada trafik sıkıştığında motosikletler onlara daha küçük geldiğinden motorları sıkıştırıyolar istiyerek yada istemeyerek
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    İstanbul da nerdesin dün akşam önümde bi burgman vardı plakayı hatırlamıyorum . Sağdan sağdan giderken bazılarına el kol yapıyordu o sen olmayasın . okmeydanı - avcılar istikameti saat 6.30 - 7.00 gibi [/QUOTE]

Ben çağlayan tarafındayım,o ben değildim dostum,demek ki o burgman'ı kullanan arkadaşta yanardağ misali patlama boyutlarına gelmiş önce el kol hareketleri ile başlıyor,sonra uygulamalı anlatıma geçiliyor benim plaka ED 041

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)