Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazasız sürüşler dilekle olmaz EĞİTMLE OLUR

Motovento
    REKLAM ALANI
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    MOTOSİKLETTE GÜVENLİK ve HAKİMİYET - MGH

Motosiklet kullanıyorsunuz, belki yıllardır, belki de aylardır. Ehliyetiniz var, yapılmış kilometreniz de. Peki sürüşünüzde herşey yolunda benim ? gidiyorum dediğiniz ve ucuz atlatylmış tehlikeleriniz oldu mu? Virajlarda gülebiliyor musunuz?

O yanından hızla geçtiğiniz Otomobil önünüze çıksaydı çarpışmaı engelleyebileceğinizden Emin misiniz?

Seminer tarihleri;
    15 Mayıs 2010 C.tesi kayıtlar Devam ediyor
    19 Haziran 2010 C.tesi
    18 Eylül 2010 C.tesi
    16 Ekim 2010 C.tesi
    6 Kasım 2010 C.tesi
    11 Aralık 2010 C.tesi

EMOK, Almanya`daki ADAC kuruluşunun oluşturduğu standartları karşılayan MOTOSİKLETTE GÜVENLİK ve HAKİMİYE - MGH seminerleri Devam ediyor.

Sertifikalı EMOK`lular tarafından yönetilen seminerlerde yüzlerce kişi bilinçli sürücü olma yolunda birer adım daha attılar. Sizler de EMOK`un MGH seminerine katılmak için belirtilen kayıt adımlarını uygulayyn.

MGH seminerimiz, Advanced Rider Academy - ARA üyesidir ve ARA Kontrol standartlarını karşılamaktadır .

EMOK `un ADAC SertifikalI Seminer Yöneticileri:

ArmaĞan Albayrak
    Emre Gümüş
    Engin Balaban
    Hakan Erman
    Kemal Berker
    Mehmet Durak
    Mert Volkan
    Mithat KIılıç
    Namık Kutlu (kendisi hocam olur ve Türkiye'deki en iyi eğitmenlerdir)
    Şahin şair

Geniş bilgi ve başvuru için
    +90 (533) 333 3665
    egitim@emok.org

alıntıdır.
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 Zn
    katılım ücreti nekadar teşekkürler.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    Triumph TİGER
    Seminer tarihleri;

15 Mayıs 2010 C.tesi kayıtlar devam ediyor. son 3 kişilik kontenjan için binnur.ozmen@hotmail.com adresine mail yollayın.

EMOK`un ADAC Sertifikalı Seminer Yöneticileri :

Mehmet DURAK
    Mithat KILIÇ.

-------
    Seminerler saat 08:30`de başlar.

Seminer alanını arayabileceğinizi, lastik hava kontrol ve benzin alma zamanlarını dikkate alarak evden çıkın.
    Seminer saat 17:00`de bitecektir.

Yer:
    Seminerlerin yapıldığı AUTODROM bir motor sporları eğitim ve faaliyet merkezidir.
    İçinde yemek, içecek, tuvalet imkanları mevcuttur.

• Çalışmalara kendi motosikletiniz ve tam korumalı motosiklet kıyafetleri ile katılmalısınız. Hepsi motosiklet için üretilmiş ve korumalı bot, pantolon, ceket, eldiven ve kaskınız olmalıdır. Soğuk ve yağmura karşı da önleminiz olmalıdır. Yağmur seminere engel değildir.
    • Motosikletiniz bakımlı olmalıdır. Lastik havası, benzin seviyesi, frenler seminere gelmeden önce kontrol edilmelidir.
    • Giyim veya teknik aksaklıkları giderilemeyen katılımcıları seminer yöneticisi güvenlik nedeniyle çalışma dışı bırakabilir.
    • Kontroller, benzin ve hava, alışveriş gibi molaları da göz önüne alarak evden erken çıkmanızı öneririz.
    • Yemek ve içecek için sabah adınıza açacağınız hesabı çıkışta kapatmalısınız.

Ücret ve kayıt:
    • Seminer için 150 YTL , bağış kabul edilmektedir.
    • Katılım için önce binnur.ozmen@hotmail.com ile yazışarak ön rezervasyon onayı alın.
    • Ön rezervasyon talebinize onay aldıktan sonra banka havalesini aşağıda belirtilen hesaba gönderin ve dekontu faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırın.
    • Katılım formunun aslını seminer günü eğitmeninize veya yardımcısına teslim edin.

alıntıdır

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Ben katıldım, çok da faydasını gördüm.

Sabahtan akşama kadar canınız çıkacak ama çok şey öğreneceksiniz. İmkanı olanlar mutlaka katılsın derim.
    Ağır metal insanı...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seminer tarihleri;

15 Mayıs 2010 C.tesi kayıtlar devam ediyor. son 3 kişilik kontenjan için binnur.ozmen@hotmail.com adresine mail yollayın.

EMOK`un ADAC Sertifikalı Seminer Yöneticileri :

Mehmet DURAK
    Mithat KILIÇ.

-------
    Seminerler saat 08:30`de başlar.

Seminer alanını arayabileceğinizi, lastik hava kontrol ve benzin alma zamanlarını dikkate alarak evden çıkın.
    Seminer saat 17:00`de bitecektir.

Yer:
    Seminerlerin yapıldığı AUTODROM bir motor sporları eğitim ve faaliyet merkezidir.
    İçinde yemek, içecek, tuvalet imkanları mevcuttur.

• Çalışmalara kendi motosikletiniz ve tam korumalı motosiklet kıyafetleri ile katılmalısınız. Hepsi motosiklet için üretilmiş ve korumalı bot, pantolon, ceket, eldiven ve kaskınız olmalıdır. Soğuk ve yağmura karşı da önleminiz olmalıdır. Yağmur seminere engel değildir.

Ücret ve kayıt:
    • Seminer için 150 YTL , bağış kabul edilmektedir. BAĞIŞ...!
    • Ön rezervasyon talebinize onay aldıktan sonra banka havalesini aşağıda belirtilen hesaba gönderin ve dekontu faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırın. Madem bağışla yapılan bir org. neden banka dekontu zorunlu...?

alıntıdır
    Aslına bakarsanız eleştirmek yerine takdir etmeyi isterdim, ancak şu bağış meselesi can sıkıcı... Madem bağış neden bir rakam belirlendi? Ve bu rakam pekte küçümsenmeyecek bir rakam. Ayrıca insanlar kendi motosikletleri, yakıtları, koruma ekipmanları ve yiyecek içecekleri ile kendi giderlerini kendileri karşılacayaklar. Bu durumda seminer 200 lü rakamları aşacaktır. Şahsi fikrimdir kimseyi yönlendirmek istemem ama bu durumda, En azından eğitim aldığıma dair bir belge alabileceğim ve olanakları kendisi sunan bir eğitim merkezinden eğitim alırım. Buraya hem 150 lira BAĞIŞ yapıp hemde bütün giderlerin bana kalıyor olması çokta mantıklı gelmedi.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslına bakarsanız eleştirmek yerine takdir etmeyi isterdim, ancak şu bağış meselesi can sıkıcı... Madem bağış neden bir rakam belirlendi? Ve bu rakam pekte küçümsenmeyecek bir rakam. Ayrıca insanlar kendi motosikletleri, yakıtları, koruma ekipmanları ve yiyecek içecekleri ile kendi giderlerini kendileri karşılacayaklar. Bu durumda seminer 200 lü rakamları aşacaktır. Şahsi fikrimdir kimseyi yönlendirmek istemem ama bu durumda, En azından eğitim aldığıma dair bir belge alabileceğim ve olanakları kendisi sunan bir eğitim merkezinden eğitim alırım. Buraya hem 150 lira BAĞIŞ yapıp hemde bütün giderlerin bana kalıyor olması çokta mantıklı gelmedi.

EMOK'u savunmak bana düşmez ama bu fiyat bence son derece uygun.

Sabahın köründen akşamın bir saatine kadar çok yoğun bir eğitim görüyorsun. Bildiğim kadarıyla çoğu hoca EMOK'ta bu işi gönüllü olarak yapıyor.

Sonuçta Autodrom'da eğitim görüyorsun, pist kirası var. Adamlar da pisti sana bedavaya vermiyor. Eğitimin pistte yapılmasının pek çok avantajı var. Bir kere normal trafikte veya yollarda yapamayacağın hareketleri yapıyorsun. Motorunun ve kendi sınırlarını tanımaya başlıyorsun.

Ayrıca eğitim yanılmıyorsam maksimum 10-12 motora veriliyor. Yani hocalar senin üzerinde daha fazla yoğunlaşabiliyor.

Ayrıca ADAC onaylı bir eğitim sertifikası da alıyorsun.

Honda eğitimine katılmadım ama videolarını izledim. Bu eğitim ondan biraz daha farklı. Daha fazla güvenlik ve kaçış ağırlıklı bir eğitim. Ya da bana öyle geldi... Özellikle frenlemeyi çok ciddiye alıyorlar.

Autodrom'daki yiyecek içecek fiyatları da öyle abartılı değil. Sabahtan akşama kadar çay, su, yiyecek vs. için 15-20 TL ayırman yeterli.

Tabii ki karar sizin ama fırsatı olan katılsın derim (ama çok yorucu geçtiğini tekrar söyleyeyim).

Bir uyarı daha: EMOK eğitimi motosiklete yeni başlayanlar için değildir. En azından birkaç bin km'yi devirmiş olmanız gerekir.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emok bir dernek statüsünde olduğu için eğitim ücretlerini ancak bağış makbuzu ile gelir gösterebilir.

unutmadan eğitim alında nereden alırsanız alın benim ki sadece bir duyurudur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)