Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletli İş Adamı: Hacı Boydak

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i

GENÇKEN BİNEMEDİM, MOTORA ŞİMDİ BİNİYORUM
    Harley Davidson sevdası nereden geldi?

Çocukken bir bisikletimiz bile olmadı. Evimiz de ana caddenin üzerindeydi. Evimizin önünden kamyonlar geçerdi. Babam da arabanın altına falan girer endişesiyle bana bisiklet almadı. Ben de bisiklete, motosiklete çok meraklıydım. Amcamın bir tane motosikleti vardı. Bazen amcam verirdi, bazen de kaçırırdım. O zaman motora binmek böyle bir ukdeydi. İmkanım olunca da bir Harley Davidson motor aldım. 3 yıl oldu. Ara sıra geniş yollarda geziyorum. Kalabalık yerlerde binmiyorum. Kimsenin görmediği yerlerde kullanıyorum ve gençlikte yapamadıklarımı yapıyorum.

ZAMAN-Pazar
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW R 1200 GS - 2005
    Neden kimsenin görmediği yerlerde kullanıyor? Ayıp bir şey yapmıyor tam tersine bir çok işadamı ve/veya yöneticinin içi gittiği halde kasılmaktan yapamadığı bir şeyi yapıyor.
    Bence her fırsatta keyifle ve kazasız belasız kullansın

Alıntı babası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden kimsenin görmediği yerlerde kullanıyor? Ayıp bir şey yapmıyor tam tersine bir çok işadamı ve/veya yöneticinin içi gittiği halde kasılmaktan yapamadığı bir şeyi yapıyor.
    Bence her fırsatta keyifle ve kazasız belasız kullansın
    +100000 .Toplumun içinde sürsün ki her motosiklete binenin serseri vs. olmadığını anlasınlar. . .Burada motosiklete binenlere polisler bile serseri gözüyle bakıyor.Tabi bunda egsozu sökülen motosikletler büyük etken . . .

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    kimsenin görmediği yerden ziyade trafik te tehlikenin olmadığı yerleri tercih ediyor amcam. doğal oalrak motorcuların ne çektiklerinden bihaber. bi okan bayülgen var heralde devamlı motor ve motorcunun sorunlarını dertlerini gündeme taşıyan. izlediğim her programda neredeyse bi yerlere motosiklet muhabbeti sıkışıyordu, hatta pazartei olan programlarından birinde trafik konuydu, ist emniyet müdür yard. da konuktu baya bi motosikletler üzerine konuştular.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    para var huzur var huzur demek Harley demek tabiki

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ara sıra bindiğine göre Harley alması da şart değildi... Biblo gibi seyretmek için almış anlaşılan...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara sıra bindiğine göre Harley alması da şart değildi... Biblo gibi seyretmek için almış anlaşılan...
    Bende de imkan olsa kontak açmama pahasına bile sırf izlemek için gönlümdeki motoru alırdım.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Vespa ET4 150
    Hacı Boydak'ı Holding'in bir basın toplantısında tanışmıştım, süper sempatik bir insan ve son derece mütevazı bulmuştum abiyi. Bu mütevazılığından ötürü "kimsenin görmediği yerlerde biniyorum" demiştir muhtemelen, "HD ile milletin gözüne sokar gibi kayseri sokaklarında gezmiyorum" anlamında...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)