Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anneler Gününüz şimdiden kutlu olsun!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    güzel kız resimlerinden ne olur ki?
    bir kere burası erkekler hamamı değil, kadınları da pek rahatsız etmez çünki serpiştirme yapılır. Bu psikolojik harekattır, amaç kültürel kirlilik yaratmaktır. Ticari kaygılar, trendi belirleyen sermayenin trendini takip ettirmek zorunda bırakır(bunu ısrarla söylüyorum, çünki ayakta kalmak için ya sermayeden ya da sabit standartlardan ödün vermek gerekir, yani kim olsa ya yapacak ya da kaybolacak ama yapan gelecek, yani bir başka site buna ağırlık verse burası zayıflar, bu tartışmanın konusu olan hadise ise daha çok taraftar toploadığından terse gider...bkz zürriyet gazetesi motor resimleri )

ama neticesi toplumda dejenerasyondur

ilk önce bu linke bakalım, resimlere tıklayın çok zevkli , gerçekten... ama yazıya dönmeyi unutmayın olur mu

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/Son...1234804&PAGE=1

bu arkadaşlar izmir'de üniversiteli kardeşlerimiz, n'oldu şaşırdınız mı? siz almanya mı zannettiniz
    şimdi bir de Dede Korkut hikayelerindeki bırakın hikayeleri oradaki resimler aklınıza gelsin. Elif'in kağnısı gelsin. Şimdi deminki linke bir daha tıklayın, elbet bir gün işgal edilme teşebbüsü yaşayacağız, sizce böyle giderse sonuç ne olur. Bence İstanbul'un Antep'in işgalini, bulgarın trakya'da neler yaptığını bir okuyun.

Ammman ha kitap almayın , google motorundan benim yazdıklarımın yanına "zulüm, zalim, mezalim" yazın yeter. süngüyle anne karnından bebek çıkarma tekniklerine vakıf olursunuz. noooldu ufaklıklarınız aklınıza gözünüzün önüne gelmeye, boğazda düğümlenme, kulakta tıkanma başladı mı

bir de analarınız gözünüze gelsin, benimkinin lakabı "komado" idi, adamı susuz getirir, sabunsuz..., durdurmasak mahalleyi haraça bağlar, sizinikiler de öyle, yeter ki damarına bassınlar

ama bu resimler arttıkça o linketeki durumlar artacak ve gün geleccek benim anam gibi olanlar "müstesna" olduğu için onun linkine tıklanacak, bizim "geri bas" dememizin sebebi budur.

Allah Türkiye'yi, Fatih'in, Kanuni'nin çocuklarını, Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti halkını korusun.

Hepinizin Anneler günü de kutlu olsun.

Not:Bu yazı aşağıda yayınlanmış olup, "Anneler Günü" hasebiyle genele hitaben başlık açılmıştır. Verdiğim mükkerreriyet dolayısıyla affınıza sığınıyorum.

Saygılarımla,

http://www.motosiklet.net/forum/son-...zelleri-3.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    üzdün şimdi.. neyse.. olur gider..

bi zamanlar her genç gibi biz de özendik birşeylere. ama siyah yada gri giyinmekten bilindik bi kaç sakal şeklinden öteye geçmedi. ha bir de küpeler vardı ne yalan söyleyeyim. yaş 20 ye geldiğinde kendiliğinden düştü bişiler.. insan üzülüyor. benim gençliğim böyle olmamalıydı diye, ama herkesin kendi dünyası.

biraz da içkinin etkisi var. içerim.. ama güvendiğim insanlarla, güvendiğim bir yerde, kendimde olacağım şekilde.. eğer çok içeceksem ortam müsaitse evimde içerim. genç işte.. içki fena vurmuş belli. her ikiside saçmalamış iyice o yüzden. üzüldüm, sonuçta bir genç kız.. o şekilde düşkün görüntülenmemeliydi.

Neyse. herkes validesinin gönlünü alsın, bu resimleri unutsun. en azından ben öyle yapacağım.

Bu arada para ile iman gibi ahlak ta.. kimde olduğuna kimde olmadığına şaşırıyorsun bazen. kimsenin alnında yazmıyor kaç paralık insan olduğu.

Motosikleti
    Kuba CROSS DB705
    Annedir yüreği fazla dayanamaz
    Herkes bıksa benden annem bana doymaz
    Öper besler beni unutur kalbinde
    Annem burda olsun
    Bana bişey olmaz
    Hergün bakar bana
    Kusurumu görmez
    Günler gece olsa
    O ışığı sönmez
    Ellerim büyüdü avuçlarında
    Bi tek annem olsun bana bişey olmaz...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı WOLKANWOLKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kız resimlerinden ne olur ki?
    bir kere burası erkekler hamamı değil, kadınları da pek rahatsız etmez çünki serpiştirme yapılır. Bu psikolojik harekattır, amaç kültürel kirlilik yaratmaktır. Ticari kaygılar, trendi belirleyen sermayenin trendini takip ettirmek zorunda bırakır(bunu ısrarla söylüyorum, çünki ayakta kalmak için ya sermayeden ya da sabit standartlardan ödün vermek gerekir, yani kim olsa ya yapacak ya da kaybolacak ama yapan gelecek, yani bir başka site buna ağırlık verse burası zayıflar, bu tartışmanın konusu olan hadise ise daha çok taraftar toploadığından terse gider...bkz zürriyet gazetesi motor resimleri )

ama neticesi toplumda dejenerasyondur

ilk önce bu linke bakalım, resimlere tıklayın çok zevkli , gerçekten... ama yazıya dönmeyi unutmayın olur mu

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/Son...1234804&PAGE=1

bu arkadaşlar izmir'de üniversiteli kardeşlerimiz, n'oldu şaşırdınız mı? siz almanya mı zannettiniz
    şimdi bir de Dede Korkut hikayelerindeki bırakın hikayeleri oradaki resimler aklınıza gelsin. Elif'in kağnısı gelsin. Şimdi deminki linke bir daha tıklayın, elbet bir gün işgal edilme teşebbüsü yaşayacağız, sizce böyle giderse sonuç ne olur. Bence İstanbul'un Antep'in işgalini, bulgarın trakya'da neler yaptığını bir okuyun.

Ammman ha kitap almayın , google motorundan benim yazdıklarımın yanına "zulüm, zalim, mezalim" yazın yeter. süngüyle anne karnından bebek çıkarma tekniklerine vakıf olursunuz. noooldu ufaklıklarınız aklınıza gözünüzün önüne gelmeye, boğazda düğümlenme, kulakta tıkanma başladı mı

bir de analarınız gözünüze gelsin, benimkinin lakabı "komado" idi, adamı susuz getirir, sabunsuz..., durdurmasak mahalleyi haraça bağlar, sizinikiler de öyle, yeter ki damarına bassınlar

ama bu resimler arttıkça o linketeki durumlar artacak ve gün geleccek benim anam gibi olanlar "müstesna" olduğu için onun linkine tıklanacak, bizim "geri bas" dememizin sebebi budur.

Allah Türkiye'yi, Fatih'in, Kanuni'nin çocuklarını, Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti halkını korusun.

Hepinizin Anneler günü de kutlu olsun.

Not:Bu yazı aşağıda yayınlanmış olup, "Anneler Günü" hasebiyle genele hitaben başlık açılmıştır. Verdiğim mükkerreriyet dolayısıyla affınıza sığınıyorum.

Saygılarımla,

http://www.motosiklet.net/forum/son-...zelleri-3.html
    Bu yazı yazmak istediklerimin en güzel özeti. Çok güzel yapılmış. Düşünen beynine, yazan ellerine sağlık.

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzdün şimdi.. neyse.. olur gider..

bi zamanlar her genç gibi biz de özendik birşeylere. ama siyah yada gri giyinmekten bilindik bi kaç sakal şeklinden öteye geçmedi. ha bir de küpeler vardı ne yalan söyleyeyim. yaş 20 ye geldiğinde kendiliğinden düştü bişiler.. insan üzülüyor. benim gençliğim böyle olmamalıydı diye, ama herkesin kendi dünyası.

biraz da içkinin etkisi var. içerim.. ama güvendiğim insanlarla, güvendiğim bir yerde, kendimde olacağım şekilde.. eğer çok içeceksem ortam müsaitse evimde içerim. genç işte.. içki fena vurmuş belli. her ikiside saçmalamış iyice o yüzden. üzüldüm, sonuçta bir genç kız.. o şekilde düşkün görüntülenmemeliydi.

Neyse. herkes validesinin gönlünü alsın, bu resimleri unutsun. en azından ben öyle yapacağım.

Bu arada para ile iman gibi ahlak ta.. kimde olduğuna kimde olmadığına şaşırıyorsun bazen. kimsenin alnında yazmıyor kaç paralık insan olduğu.
    Yine her zamanki efendilik ve alttan alan tavrınızla yumuşak bir üslupla olayı değerlendirmişsiniz, aslında çoğu zaman bende bu şekilde yaklaşmaya çalışmama karşın bu konularda çok yumuşayamıyorum. Tamam bizlerde genç yaşlarda büyüklerimizin adımıza asi dedikleri ve onaylamadıkları hareketlerimiz olmadı DEĞİL. Ama hiç birinde, bu şekilde gazete haberi olacak kadar azmadık, hiç bir zaman insanların bizden nefret edecekleri işler yapmadık çok şükür. Kesinlikle İman, Para ve Ahlakın kimde olduğu belli değildir Son Nefese Kadar Allah tevbeleri kabul eder ancak bu durum unutulması gereken bir durum değil aksine sürekli hatırlanması ve hatırlatılması gereken durumdur. Deprem gibi, nasılki deprem her hatırlatıldığında yıkımları hatırlanıp korkuluyor ve önlemler alınıyor, buda hep hatırlanmalı ve çocukların bu tip sapkınlıklardan uzak tutmak için büyükler olarak elimizden geleni yapmalıyız. Anneler günü kutlamasını altında böyle bir yazı yazmış olmayı istemezdim ancak görünen oki WOLKANWOLKAN söylediği gibi benim annemde onun annesi bir gün annelik nöbetlerini bu gençlere devam edecek. Şimdi soruyorum, gazete arşivlerinde bu kızın annenizin gençliği olduğunu düşünerek hayal etseniz kendinizi nasıl hissedersiniz? Ben hiç güzel hissetmem, bu nedenle unutmamak ve unutturmamak lazım.......

"KENDİ ANNEM İLE BİRLİKTE TÜM ANNELERİN, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYOR VE MÜBAREK ELLERİNDEN ÖPÜYORUM"

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Şirkette firar furyası başladı, tekrar mübarek analarımızın ellerinden öperim, istanbul için kahvaltı varmış pazar günü anadolu hisarı sabancı öğretmen evi, tanışmak dileğiyle

Motosikleti
    Kuba CROSS DB705
    istanbul b.çekmecedede sabah 9da anneler günü için piknik varmış erkekler gelemiyomuş engelliler ve çocuklar gelebilirmiş erkek olarak annelere özel

Diğer konuda da yazmıştım, tekrar yazayım.
    Eline emeğine sağlık "WOLKANWOLKAN" hocam.
    Sonuna kadar katılıyorum yazdıklarına.

Tüm annelerin mübarek ellerinden öperim. Anneler gününüz kutlu olsun.
    Sadece bir günlüğüne değil hiçbir zaman onları üzmemek, kırmamak dileğiyle...
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Tüm annelerin anneler gününü kutlar, o kutsal insanların ellerinden öperim. (kendi anneler gnünmü de kutlayım bari, ee ilerde anne oalcaz dimi yani, gidip kendime ne hediye alsam acaba )

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu nasıl bi anneler günü başlığı ...

günün anlamına yakışır bir başlık açın ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 ----------

bide doğru bölüme açalım ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)