Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial150ZAT - Son Karar Sizin ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    "çalıntı" kelimesinin hala kullanılmasını komik buluyorum, motosiklet sektöründeki üretim sistemlerinin nasıl olduğunu sayfalarca tartıştık bu forumda...
    mondial zat 150 ilk motosiklet olarak gayet güzel ve ekonomik bir seçim, herkese tavsiye derim, tasarımı ve duruşu hoş, motorundan üstün bir performans beklemek yersiz, bu araç şehir içi kullanım ve hobi gezileri için ideal
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    FCK31 uzun yolda gelirken frenler sana güven verdimi?şu an kaç km,desin?seni yolda bırakacak kadar büyük sorun çıkardımı?ya da bahsettiğin ufak tefek sorunlar neler?
    bir de benim çok merak ettiğim bir konu var,bu zat,ların kalitesi rengine göre değişiyormu???

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    arkadaşlar bu motorlar fabrikasyon seri üretim elbette bir birinden farkı olacak adamlar yapmış bunu şehiriçi kullanım için bunu bilin ve öyle alın ben mondialle her yola girdim altının alçak olmasından kross yapamazsınız motoru seri değil tek teker yapamazsınız arka fren sağlam değil kızaklıyamazsınız ama benim gibi takım elbiseyle biner ayvalık kuşadası marmaris yaparsınız 3000 ytl verip bunu yapmak hoşunuza gitmezse başka pahalı bir makine alırsınız benim yaptığım yolu yaparsınız masraflı makine olduğunu kabul ediyorum servise ne zaman gitsem bana çay ısmarlatıyorlar birde ne zaman benzin alsam benden para istiyorlar otoyola girdiğimde parada veriyorum AMA MONDİALİMİ SEVİYORUM
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    150 cc scooter modelleri içinde bence en iyilerden biri almayı düşünen arkadaşlara tavsiye edilebilecek bir motor servis ve parça sorunu yok ve bana kalırsa dayanıklı bir motor üstelik kullanan arkadaşlarım var her yolada geliyo en son izmir marmaris gezisi yaptık APV41 le valla banamısın demedi bende mondiyi seviyorum

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arkadaş scooter istiyor. malesef scooterların lastik ebatları küçük olduğundan kolay kayıyor.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Anlaşılan zat,lar doğru kullanıldığında iş görüyor..alacam bir tane o olucak....

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    arkadaşım git zat al memnun kalalacaksın hem uzun hem hem sehir içi yoda denedim deniyorum tabiiki arada sırada ufak sorunlar olmuyo değil ama motor sorun demektir en kalitelisindede sorun var

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Eski bir zat cı olarak simdiden hayırlı olsun diorum..kazasız belasız ii günlerde kullan..

Motosikleti
    mondial 250mct
    bak kardeşim bu işler biraz şans işidir. berbat dediğin makine bi bakıyorsun canavar çıkıyor çok kaliteli süper makinede ertesi gün sorun yaratıyor. motor kullanan adamın biraz bu işlerden anlaması lazım çok büyük bi sorun yoksa basit sorunları kendin halledebileceksin . vakti zamanında başıma öyle bir motoru bela ettim ki sayesinde motor ustası oldum .şimdi artık tamirciye sadece parça almaya gidiyorum .en iyi makineyide alsan elin biraz anahtar tutacak yoksa her halükarda sıkıntı yaşarsın .zaten motorun zevki birazda onunla ilgilenmededir arkadaşım . yinede karar senin tabi .bu arada bende mondial 250mct kullanıyorum bu fiyata tek kelimeyle canavar .karar senin...

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    UXLMOTOR ist . nerdesin? bide 151rs alıcam fiyatı ne olur,indirim taksit ?
    ha ha ha bakkal dan pardon metro'dan scooter aldım....

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    hade hayırlı işleeerrr..

Motosikleti
    BURGMAN AN650
    frenler falan gayet iyi ama rüzgar felaket savuruyor çok dikkat etmek lazım sagdan sola atıyo adamı o zaman yatacaksın ön cama dogru.hiç bi sorunla karşılaşmadım şu anda 4500 km deyim dün ufak bi problem yaptı çok sevdigim bir usta var ona götürdüm 2 saattte halletti ama uzun yol motoru kesinlikle degil.rengine göre hatta hepsi farklı ben çok memnunum gümüş rengini tavsiye ederim.

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    mrb arkadaşlar size yeni katılıyorum yazdıklarınızı devamlı takip ediyordum fakat yazmak daha yeni kısme oldu size çinde japonda kullanmış biri olarak sadece şunu söylüyorum eğer motorun iyi veya kötü olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu motorlarla 10000 km yi devirmiş birinden tavsiye alın 10000 km de motor iyi veya kötü olduğunu size belirtir yoksa 500 km deyim 700 ü yeni devirdim diye birşey söylenmez daha motor açılmamış bile ....

Alıntı ozturk182 adlı üyeden alıntı
    bak kardeşim bu işler biraz şans işidir. berbat dediğin makine bi bakıyorsun canavar çıkıyor çok kaliteli süper makinede ertesi gün sorun yaratıyor. motor kullanan adamın biraz bu işlerden anlaması lazım çok büyük bi sorun yoksa basit sorunları kendin halledebileceksin . vakti zamanında başıma öyle bir motoru bela ettim ki sayesinde motor ustası oldum .şimdi artık tamirciye sadece parça almaya gidiyorum .en iyi makineyide alsan elin biraz anahtar tutacak yoksa her halükarda sıkıntı yaşarsın .zaten motorun zevki birazda onunla ilgilenmededir arkadaşım . yinede karar senin tabi .bu arada bende mondial 250mct kullanıyorum bu fiyata tek kelimeyle canavar .karar senin...
    +1

Tamamen katılıyorum.
    Son söz bu olmalı......

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler