Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

full face kask ve gözlük

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpay95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS125T
    arkadaşlar malum yaz geldi artık motosikletimle daha fazla gezeceğim . full face kaskım var ve gözlüklüyüm kaskı çıkartıp takarken çok zor oluyor . yarım kask almayı düşünüyorum fakat yarım kasklar için düştüğünde çenen dağılır vs. yorumlar alıyorum. bu yüzden çene açılır kask aramaya başladım.bütçem max.100 tl ne önerirsiniz?

önerileriniz için şimdiden teşekkürler
    Bir Gün 4 Teker İstersem Gider Bir Motosiklet Daha Alırım!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    maksimum 100 tl sana ne desek boş ama ben sana kötünün iyi si olarak gdr diyorum kendimde kullanıyorum az daha zorlasan ls2 derim diğerleri zaten senın ve benim gibilerin sınırlarını zorlayacak fiyatta olduğu için isimlerini bile anmıyorum burada
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

alpay95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS125T
    yok mu başka düşüncesi olan
    Bir Gün 4 Teker İstersem Gider Bir Motosiklet Daha Alırım!

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Yeni bir kask alacak kadar Full face kask ve gözlükle nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bende gözlüklüyüm, lazer vertigo kullanıyorum ve kaskı kafama geçirip vizör kısmındanda gözlüğü geçirebiliyorum. arkadaşımın 2 adet kaskı var ve ikisiylede gözlük takamıyorum, çünkü elmacık kemikleri kısımları dolgulu kasklar oldukları için gözlük sapları geçmiyo. fiyat olarak bişey diyemem ama alacağın kaskta o kısımların çok sıkmamasına, gerektiğinde çıkarılabilir olmasına dikkat et.

Motosikleti
    DRZ400 SM
    "Forum tekerrürden ibarettir" diyen çok doğru söylemiş. Belki aşağıdaki link o tekerrrürü azaltır biraz:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...uk-sorunu.html
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    çelik tiger150
    sharp diye bir kask güvenlik testi var shoei nin bile 700-800 ytl lik modelleri 3 yıldız almış(5 üzerinden) LS2 dört yıldız almış yani anlıycağın baya güvenli bir kask iç döşemeside harika görüş açısı çok iyi kafaya oturuyo(yani benim kafama tam oturdu). bende gdr çeneden açılır var ikinci kask olarak bunu alıcam şimdi. çeneden açılır demişin şimdi farkettim boşver vizörü açarsın pöfür pöfür gidersin gene(içine bi gözlük tak). bunlar alışma meselesi alıştınmı full facede vizörü açınca gayet güzel oluyo. kazasız sürüşler ;)

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bende ls2 ye gözlük yakıyorum biraz zor oluyor ama takınca rahat dewam ediyorum
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Selamlar arkadaşlar,
    Keşke numaralı vizörler olsa değilmi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler